Gucci

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: parfumeden, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. július 31.

Ár:   15 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Illatösszetevők: narancs, zöld jegyek, tubarózsa, arab jázmin, lonc, nőszirom gyökér, szantálfa, vanília

Ár: 15000 , Eladó: SzalayM28
Állapot: 100/90, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás
Gucci Bloom EDP + Acqua Di Fiori EDT + Profumo Di Fiori EDP gyári illatminta egy csomagban
Ár: 1.500,- + Foxpost , Eladó: Tarzicia
Állapot: Vadonatúj, hiánytalan, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost (esetleg posta)

Lenaeri

2021. augusztus 28.

Nagyon finom. Kifújáskor tiszta Givenchy Organza, leszáradáskor egy az egyben Armani My Way.
Tetszik, de nem fogom megvenni, mert már rendelkezem a fent említett másik két parfümmel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

sztike

2021. június 21.

Magával az illattal semmi közünk egymáshoz. Egyáltalán nem az én illatom, még nyomokban sem. Viszont úgy alakult a történetünk, hogy a szívemhez legközelebb álló személy fűz hozzá. Egy rendeléshez kaptam belőle fújós mintát. Miután kipróbáltam, nyugtáztam, hogy ez nem az enyém, de ahogy megszagoltam, azonnal bevillant: ez Anyu-illat. Így hát haza is vittem neki, aztán kb. el is felejtettem. Amikor vittem az oltására, az ajtóból visszafordult, mintha valami fontosat felejtett volna el: "a pafüm!" - mondta és a fürdőszoba helyett a konyhába ment, ahol lekapta a polcról ezt a kis fújós mintát. "Tetszik?" - kérdeztem. "Nagyon" - válaszolta ragyogó szemekkel - "ez olyan én-illat!"
Akkor eldöntöttem, hogy ha törik, ha szakad, veszek neki egy üveggel ebből. Anyukám mindig nagyon "lányos lány volt", ahogy ő mondja: világ életében szoknyában, magassarkúban és ékszerben járt dolgozni. Minden reggel pici kis smink, parfüm. Pénze - magára - sosem volt sok, a pedagógusokat nem fizetik halálra, ami kis pénze meg volt, azt mindig rám és a testvéremre költötte.
Összespóroltam hát a pénzt az egyetemista budget-ből, eljött a nagy nap. Díszcsomagolással kértem, kártyát is tetettem mellé, még gravíroztattam is rá: "ANYUNAK". Jobban izgultam, mintha nekem ajándékoztak volna. Kibontotta. Könnyek szöktek a szemébe. Aztán az enyémbe is. "Drága kislányom...nem kellett volna.."
De igen, kellett. A számtalan velem átvirrasztott éjszakáért, az örökös hátországért, az egyetlen biztos pontért 25 éve, minden viharban.
Ma van a születésnapod. Isten éltessen, Anyu!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Ma van a születésnapod. Isten éltessen, Anyu!

Norusi

2021. május 6.

Ez a kedvenc parfümöm, annyira én vagyok, a reptéren találtam rá, és egy 150ml-re is beruháztam. A párom is szereti és messziről kiszagolja, ez vagyok én, ez a védjegyem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

Erikaaida

2021. február 5.

Eddig sem voltam a virágos illatok barátja, és nem is leszek...Mintát rendeltem belőle. Tömény tubarózsás borzalom, minden, csak nem fiatalos. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert kb. 2 perc után fejfájást kaptam tőle, és lemostam magamról...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 5.

Missglamorazzi

2021. január 31.

Kellemes, napsugaras, tavaszváró virágcsokor illat :) Mikor legelőször próbáltam, nem nyert meg, nekem túúúl virágos. Napokban újra teszteltem ebben a borongós, szürke igazi téli időben és egyből tavaszi hangulat fogott el a csuklómat szagolgatva. Még mindig nem magamon tudom elképzelni, de azért nem olyan rossz, mint ahogy elsőre gondoltam, csak megfelelő idő és kémia kell hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

csengenagy1

2021. január 21.

Mikor először megéreztem az illatát azonnal beleszerettem! Hasonló illattal még nem találkoztam, mindenhol megjegyzik, hogy milyen kellemes parfümillat leng körül. Különleges, viszonylag sokáig tart, bár vannak a piacon tartósabbak. 2019-ben kaptam karácsonyra egy 100 ml-es kiszerelést, mely 2021 januárjában még kb. félig van mindennapos használat mellett. Egy szóval különleges, ha egy nap kétszer befújom magam vele, akkor egész nap megmarad az illata, sokáig elég egy üveg. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó, tekintve, hogy egy designer márka termékéről beszélünk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

Szabolora

2020. november 26.

Szerintem ez a parfüm nagyon megosztó, és máshogy is hat különböző emberek bőrén.. De én nagyon szeretem! Tökéletes télen-nyáron, mindennapokra és estékre is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

Milva07

2020. november 24.

Update3.: Imádatom töretlen, a mostani csippentős reggelek különösen kedveznek az illat kibontakozásának. Aki viszont nem kedveli a hangsúlyos illatokat (lonc, jázmin, tubarózsa és még sorolhatnám) a zinkább csak mintát rendeljen,, még mielőtt betemeti a ráboruló ipari mennyiségű tubarózsa.Rajtam a tartósságára sem lehet panaszom, 6-8 óráig biztonságosa, nem bőrközelien leng körül.

Update2 : Hogy mennyire rabja vagyok ennek az illatnak, mi sem jelzi jobban: egy éve (sem) vásárolt 150 ml-s üvegem lassan a végén jár...Imádatom töretlen, pedig vannak szép számmal a polcomon parfümcsodák. Ha film: Végzetes vonzerő. Ha zene: Vivaldi -négy évszak-Ősz. Ha tánc: tangó. Ha vers:

Pilinszky János - Átváltozás
Rossz voltam, s te azt mondtad, jó vagyok.
Csúf, de te gyönyörűnek találtál.
Végig hallgattad mindig, amit mondtam.
Halandóból így lettem halhatatlan.

Update: Beszippantott, elragadott és nem is enged...150 ml-eset rendeltem. Bolond vagyok? Igen? Imádom? Igen? Megbántam? NEM! :)

Párizs, 20-as évek vége. Füstös lokál, valahol a Montmartre-on. Nehéz brokát drapéria, sejtelmes fények. A páholyokban jobb sorsa érdemes ifjak vedelik az abszintot, várják az est ünnepelt díváját. Mindannyian távolról imádják csak, haja merészen rövidre vágva, szemöldöke vékonyra szedve, szoknyája arcpirítóan rövid. Kezében cigarettaszipka, mely szintén pimasz és lázadó... Ahogy a színpadra lép, meleg, fátyolos hangon búgja a mikrofonba: Mesdames et Messieurs, bonsoirs...
Gyönyörű, buja és meleg illat. A tubarózsa az elején nagyon domináns, de szépen púderessé csitul rajtam. Nem mindig-nem mindenkinek-nem mindegy, mikor. Könnyen uralkodhat viselőjén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 24.

Pilinszky János - Átváltozás
Rossz voltam, s te azt mondtad, jó vagyok.
Csúf, de te gyönyörűnek találtál.
Végig hallgattad mindig, amit mondtam.
Halandóból így lettem halhatatlan.

ackzode

2020. november 7.

Kétség kívül sokáíg kitart az illat. Amikor a boltban megszagoltam nagyon tetszett az illat, de aztán mikor megvettem az egész családom azt mondta nagymama szaga van, ami borzasztóan elkedvtelenített. Nagyon lassan használtam el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 7.

floracska6

2020. október 27.

Nekem ez WC illatosito kategória, annyira erős és agresszív hogy megbantam mikor magamra fújtam. Tipikusan a too much kategória, irritáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.