Gucci

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: parfumeden, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. július 31.

Ár:   15 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Illatösszetevők: narancs, zöld jegyek, tubarózsa, arab jázmin, lonc, nőszirom gyökér, szantálfa, vanília

Ár: 5000 , Eladó: bkildiko
Állapot: Több mint a fele megvan, Helyszín: Agárd, fizetés: Posta, foxpost költség vállalással
Ár: 10000 , Eladó: TZsErika
Állapot: 50/40 ml, Helyszín: Kunszentmárton, fizetés: Postázom
groszsofi

Korcsoport: < 18
2019. december 4.

Boldogan rendeltem meg 2 párjával együtt. Nekem elsőre olyan volt az illata mintha egy idős néni parfüme lenne😄 idővel jobb az illat,de nem erre számítottam a vélemények es az illatjegyek alapján.☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 4.

laracroft

2019. október 15.

Egysíkú, tubarózsás-jázminos illat, kellemesen édeskés aláfestéssel. Rajtam tökéletesen működik, nagyon finoman virágos, elegáns, nem hivalkodó, mégis jelen van. Kikerüli a tipikus virágillat csapdáit, lásd:

1: rágógumi illatú tubarózsa
2: locsolókölni
3: öreges
...

Persze parfümöt elemezni nagyon szubjektív, hiszen ugyanaz az illat máshogy működik a különböző embereken, de még ha nem így lenne is, ugyanarról az illatról mindenkinek más jut eszébe. Számomra a Bloom a tökéletes jázminos illat, nem savanyodik be és válik fémessé a bőrömön, mint a legtöbb mainstream jázminos illat, és a tubarózsákra jellemző rágógumis jelleg is csak halványan dereng, finoman édesítve a kompozíciót.
Szóval nagy csavarokra ne várjon senki, de amit hoz, azt (rajtam) tökéletesen hozza!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

1: rágógumi illatú tubarózsa
2: locsolókölni
3: öreges
...

ClauMau

2019. október 12.

Valamelyik nap a Müllerben kóboroltam és a csomagolása magához vonzott. Mikor megszagoltam, azonnal bele szerettem, de ott volt bennem az az érzés, hogy valahol én már ezt szagoltam. Napokig nem jöttem rá, honnét volt ismerős az illat, de olyan nosztalgikus volt, és akkor eszembe jutott, hogy az Avonban volt évekkel ezelött egy "AVON FLOWER BY CYNTHIA ROWLEY" nevű parfüm amit sokáig használtam és ugyan ez az illat volt, talán egy kicsit erősebb. Kellemes, nem hivalkodó, ugyanakkor érettebb illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 12.

dorkaww

2019. szeptember 20.

Korábban próbált Gucci parfümök nem igazán jöttek be főként azért, mert egyikük se volt rajtam túlzottan hosszantartó. Ellentétben azokkal, ez egy csoda. Véleményem szerint kellemes nem hivalkodó, továbbá hosszú órákkal később is meg szokott "csapni" az illat magamon. Nem kell sokat fújni belőle (1,2 bőven elég belőle). A legnagyobb kiszerelést hoztam el belőle, egy életre elég lesz úgy érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

bodi.kriszti92

2019. szeptember 5.

a zöld testvérét már véleményeztem (nekem ő is szerelem), na de EZ!! már harmadjára spriccolom magamra különböző müllerekben :'''D nyilván ebben a dögmelegben :D nekem borzasztóan szexi ebben az időben, nagyon könnyen sikerült eggyé váljak vele. számomra különleges, szexi, bódító, dögös. tartóssága is kiváló. nagyon kíváncsi vagyok hogy hűvös, hideg időben mit fog művelni, de azt hiszem akkor is brillírozni fog ♥️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Erika80

2019. augusztus 20.

Tubarózsa, jázmin, lonc. Mély, virágos illat. Nem véletlen Bloom a neve. Puha.. melankólikus.. érett.. elegáns.. ódon falak.. templomi nyugalom és illat. Ezek a karcolatok jutnak róla eszembe. Nem egy virgonc, huncut lánykás illat, ő komolyabb, elegánsabb alkalmakra való. Komoly, határozott ám kedves nő képe ugrik be lelki szemeim előtt, aki nagyon csinos ceruzaszoknyás, blúzos öltözéket visel, sem a ruháján, sem a szigorúan kontyba fogott frizuráján nincs semmi hiba. Érdekes ez a kettősség, a templomi csendesség és nyugalom vs. irodai asszociáció, de számomra mindezek eszembe jutnak róla. Simán el tudom képzelni bármilyen alkalomra ami megkövetel egy visszafogottabb, de azért elegánsabb öltözetet, legyen az munkahely vagy tényleg egy templomi látogatás.
Érdekes, mert első találkozásom alkalmával nem tetszett az illata ennek a parfümnek. Határozottan nem. Aztán teltek-múltak a hónapok, csak megszimatoltam újra. Némiképp változott a véleményem, de még mindig nem a rajongók táborát erősítem. Majd aztán egy kis mennyiségnek mégis a gazdája lettem és elkezdett tetszeni. Megnyugvást ad nekem ez az illat. Talán ilyenkor még vissza is megyek a múltba nagy elmélázásomban.. De jól esik néha érezni az illatát. Nem lesz kedvencem, de néhanapján kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Dottir

2019. július 22.

Engem a Gucci illatok mindig meglepnek. Általában csak elsétálok előttük a parfümériákban. Ha megjelenik új illat, az üvegből megillatolom és továbbmegyek, mert annyira sem fognak meg, hogy fújjak belőlük. Aztán valahogy mégis a bőrömre kerülnek (mit nem próbáltunk még túrákon) és rendre kikerekedik a szemem. Szerintem kivétel nélkül mindegyik gondos, minőségi alkotás, szép üveggel, a luxus érzetét nyújtva. Ez a Bloom gyönyörűséges, átható virágillat, mesés üvegben. Imádom benne a csodás loncot, rajtam az érvényesül legjobban (biztos tudja hogy szeretem nagyon).
Nagyon nőies, szupertartós, friss-virágos, éles és mégis puha, érzéki illat, termetes szillázzsal. Tényleg hasonlít az EL Private Collection Tuberose Gardenia-ra, de ez könnyedebb. Engem elvarázsolt, és a Rush óta az első Gucci-beszerzésre csábított.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

elvanui

2019. július 17.

Szegény kapott hideget-meleget mindenfelé. A Gucci nálam nem tarolt túlságosan, a régi Pour Homme kivételével nem tartom őket valami nagyra, de ez a kis virág ügyes biztonsági húzás volt. Egy édes, szimpla, szép kis tubarózsa, és pont. De miért is kellene minden agyon-nüanszolni, amikor ennyicske kis finomság is olyan jól tud esni egy meleg nyári napon? Egyszerű és boldogító, mint egy szép virág egy szép fiatal lány hajában. Bájos, jó viselni, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

Micike68

2019. július 11.

Hónapokig visszajártam a drogériába miatta, végül hazajött velem. Fantasztikus virágillat, de nem szabad vele túlzásba esni. Egy-két fújás bőven elég, olyan 4-5 órára. Én a jázmint érzem ki belőle a leginkább, majd leszáradás után a szantál és a vanília dominál. Nagyon sok dicséretet kapok rá. Az üvege is nagyon tetszik az egyszerű, letisztult formájával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Lin

2019. június 27.

Virágos, nagyon virágos, borzasztó virágos, sokk ...... eddig bírtam, le kellett mosnom a bőrőmről! A leszáradást nem tudtam megvárni🤭
Gucci illatokat szeretem, de ezt messze el fogom kerülni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Gucci illatokat szeretem, de ezt messze el fogom kerülni!

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.