Gucci

Ár:   24 990 Ft és 33 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Ár:   24 990 Ft és 33 490 Ft

Ár: CSERE vagy 750 Ft + posta , Eladó: Mango36
Állapot: próbált, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm
Torpece

2019. április 30.

Teljesen másra számítottam, valami sokkal kellemesebb illatra. Kifújáskor töményen frissen vágott fű illata, utána a tömény jázmin illat, de összességében egy eléggé közönséges illatocska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 30.

GNóri

2019. április 30.

A Gucci illatok nem az én világom, a Bloom anyaillattal pedig konkrétan vallatni lehetne. Egy kedves krémmániástól kaptam ebből a flankerből mintát, egy ideig csak pakolgattam jobbra-balra, de a múltheti meleg időben gondoltam, kipróbálom. Nagyon meglepődtem, rajtam isteni!
Olyan, mint a frissen vágott, harmatos fű. Nyers, hűvös, természetes, modern zöld illat. Az elején a zöld jegyek mellett aquásnak érzem, de a leszáradásnál már a virágok (jázmin, lonc), veszik át a főszerepet, viszont abszolút nem olyan agresszív és émelyítő módon, mint az anyaillatban. Felüdülés ez az illat, remek alkotás a mainstreem parfümök között! Nekem az üvege is nagyon tetszik <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Maknae

2019. április 25.

Papíron csodálatos volt, a frissen nyírt fű illatát juttatta eszembe. Bárcsak rajtam is ilyen maradna! De sajnos amint magamra fújom, nem érzek mást, csak a jázmint, és megfulladok. Nagy kár, hogy nem illünk össze.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

abicicaaa

2019. április 7.

A legkedvesebb Bloom flanker szamomra. Frissen vagott fu, viragos ret, a vilag illata eso utan. Gondtalansag. Tavasz. Ezek jutnak rola eszembe.
Nagyon szeretnem tarsamul tavasszal, de az altalam elkepzelt tavasz nagyon rovid ideig tart nalunk. Csak remelni merem, hogy a fulledt nyari melegben nem "romlik" meg rajtam.
Tartossaga 3-4 ora, de tavasszal pont eleg ez nekem.
Az uveg mesebeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Tartossaga 3-4 ora, de tavasszal pont eleg ez nekem.
Az uveg mesebeli.

Eszter555

2019. április 5.

Szerelem! Imádom Morillas alkotásait,de ez valami csoda. Hihetetlenül friss illat, valami nagyon különleges benne, virágos mégis friss és nem sok vagy fullasztó, és rendkívül tartós. Pulcsimon napok után is érezhető. Csodás mestermű! 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

pinkyy

2019. január 27.

Legújabb szerelmem, ami nálam nagy szám, mivel elég monogám-típus vagyok :) Nagyon különleges illat, tényleg a frissen vágott fű illatát idézi, az általam szintén nagyon kedvelt, sima Gucci Bloom virágos, tubarózsás, romantikus illatával tökéletes egységet alkotva. Egy kifinomult, "elit" illat. Egyáltalán nem egy mainstreem, ezért imádom :) És én kifejezetten szeretem benne, hogy nem lehet 5méterről érezni valakin. Egy késő tavasz-kora nyár harmatos reggele egy hozzáillő üvegbe zárva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

nylfn

2019. január 22.

Imádom az illatát, virágos-zöldes, letisztult, friss illat, egyből a napsütés jut róla eszembe. Ősszel kaptam ajándékba, alig várom hogy tavasszal használjam. :) Egy dolog szomorít csak el, meglepően gyorsan elillan az illat, indulás előtt magamra fújom, az irodában viszont már csak akkor érzem ha a csuklómat szagolgatom, emiatt kénytelen voltam levonni egy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 22.

PetraM93

2019. január 17.

Imádom!! Friss, zöld illat, Frissen vágott fű, épp rügyező zöld növények. Beleszerettem ebbe az illatba. Az üvege is nagyon szép (Nagyon erős! Komolyan. Sikerült a lábamra ejteni és auw!) a színei is, még a doboza is gyönyörűen ki van dolgozva. A tartósság valóban nem a leghosszabb, de mivel ez egy Eau De Toilette ez nem kell levonjon az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

karaibrahimgil

2019. január 13.

A sima Bloomnál egységesebb, lágyabb, frissebb és kiforrottabb illat. A Fragranticán (ahol egyelőre még nem vették külön az edp és az edt verziót) valamiért nem szeretik: egyeseknél hervadt virág és föld szagát idézni. Rajtam a tubarózsa és a jázmin érvényesül.
Nem kiemelkedő, de kellemes tavaszi-nyári illat. Update-elek, ha eszembe jut, mire emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Kitti06

2019. január 7.

Sajnos az ára nem engedi azt hogy jelenleg megvegyem, tudom Gucci persze, ettől függetlenül drogériában mindig megszagolom, számomra egy felüdülés! Gyönyörű az üvege, az fogott meg először és a benne lévő illat fenomenális! Egyszer lehet benevezek egyre, mert tényleg szuper jó számomra! (Remélem sokáig fogják még gyártani)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Antioxidánsok: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.