Gucci

Ár:   24 990 Ft és 33 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Ár:   24 990 Ft és 33 490 Ft

Állapot: 2 ml, Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint
groszsofi

2019. december 4.

Konkrétan tuja vagy frissen vágott fű szaga van;(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Konkrétan tuja vagy frissen vágott fű szaga van;(((

fagas

2019. szeptember 12.

Drága krémmániás kolléganőnknek hála, 5 ml.-s üvegcsém van ebből az EDT-ből. Már azért is köszönöm neki, mert megkímélt egy jókora, felesleges kiadástól. Szóval, csalódás ez a finomság, kérem szépen. Zöld, roppanós nyitány után rajtam a jázmin és a tubarózsa érvényesül szépséges együttesben. Imádni való, valóban.....ám hihetetlen, de kb. 1-1/2 óra múlva más olyannyira bőrközelivé szelídül, hogy alig-alig érzem még magam is.:-(( Azért ilyen illékonyra megalkotni egy EDT skandalum, az egeket verdeső árának fényében meg pláne!:-( Elfújkálom, vagy írhatnám, inkább fürdöm majd vele. Bár attól sajna nem lesz tartósabb.:-((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Frufru3

2019. szeptember 6.

Érdekes ez az illat.
Sajnos az elejétől kezdve a kapor nagyon érződik,legalábbis az én kezemen.
Nem tudom,mennyire lehet vajon kívülről is érezni,vagy csak a tudat miatt zavaró,h az is van benne.
Egyébként frissítő finom illata lehetne,a vége felé kicsit férfias hatású,de lehet ez is csak ennek az illatjegynek tudható be.
Én nem fizetném meg az árát,de aki különc illatot keres,annak tettszhet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Érdekes ez az illat.
Sajnos az elejétől kezdve a kapor nagyon érződik,legalábbis az én kezemen.
Én nem fizetném meg az árát,de aki különc illatot keres,annak tettszhet.

zabszalma

2019. szeptember 5.

Valóban reggeli virágoskert, de a kapor is ott illatozik a virágok között. Hát én nem szeretnék kapor szagú lenni. A Gucci parfümjeit eddig sem kedveltem, ezután sem győztek meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

abicicaaa

2019. június 27.

Update:
Basszus, lehet ez tényleg megromlik nyárra. Ereztem ma azt a répás, füves szagot, amit többen is említettek.
Pedig tisztan emlékszem tavasszal milyen fantasztikus illata volt. :(

A legkedvesebb Bloom flanker szamomra. Frissen vagott fu, viragos ret, a vilag illata eso utan. Gondtalansag. Tavasz. Ezek jutnak rola eszembe.
Nagyon szeretnem tarsamul tavasszal, de az altalam elkepzelt tavasz nagyon rovid ideig tart nalunk. Csak remelni merem, hogy a fulledt nyari melegben nem "romlik" meg rajtam.
Tartossaga 3-4 ora, de tavasszal pont eleg ez nekem.
Az uveg mesebeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 27.

Update:
Pedig tisztan emlékszem tavasszal milyen fantasztikus illata volt. :(

Tartossaga 3-4 ora, de tavasszal pont eleg ez nekem.
Az uveg mesebeli.

silence

2019. június 23.

Én, aki sosem voltam oda a Guccikért és megrögzött édes illat rajongó vagyok, - olyannyira, hogy még a sziruposan ragadós édességektől sem riadok vissza - soha nem gondoltam, hogy ilyen hatalmas élesváltással egyszer egy ennyire friss, zöld illat lesz az egyik legkedveltebb parfümöm!
Az Acqua di Fiori szinte harsog a frissességtől, a zöld jegyektől, amik a mostani kánikulában mindentől sokkal jobban esnek!
Olyan, mintha egy harmatos, tavaszi réten sétálnál….. frissen vágott fű illata……. a tavasszal nyíló bokrok, virágzó fák illata….. ezek a képek ugranak be a használatakor mindig!
Harsogóan friss és könnyed, légies, de egyben nőies… és ez is tetszik benne, hogy az erősen zöld és enyhén fanyar jegyek ellenére sincs benne maszkulinitás.....
Az én bőrömön csodásan szép összhang kerekedik, hihetetlenül szép illatakkordok bontakoznak ki….
Tényleg mintha az éledező tavasz illatát éreznéd! Én mégis leginkább a nyári kánikulában szeretem használni, amikor a tompító melegben szükség van egy kis hűsítő, erőt adó aktivizálásra…
Az üvege pedig egyszerűen meseszép!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

Az üvege pedig egyszerűen meseszép!

Torpece

2019. április 30.

Teljesen másra számítottam, valami sokkal kellemesebb illatra. Kifújáskor töményen frissen vágott fű illata, utána a tömény jázmin illat, de összességében egy eléggé közönséges illatocska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 30.

GNóri

2019. április 30.

A Gucci illatok nem az én világom, a Bloom anyaillattal pedig konkrétan vallatni lehetne. Egy kedves krémmániástól kaptam ebből a flankerből mintát, egy ideig csak pakolgattam jobbra-balra, de a múltheti meleg időben gondoltam, kipróbálom. Nagyon meglepődtem, rajtam isteni!
Olyan, mint a frissen vágott, harmatos fű. Nyers, hűvös, természetes, modern zöld illat. Az elején a zöld jegyek mellett aquásnak érzem, de a leszáradásnál már a virágok (jázmin, lonc), veszik át a főszerepet, viszont abszolút nem olyan agresszív és émelyítő módon, mint az anyaillatban. Felüdülés ez az illat, remek alkotás a mainstreem parfümök között! Nekem az üvege is nagyon tetszik <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Maknae

2019. április 25.

Papíron csodálatos volt, a frissen nyírt fű illatát juttatta eszembe. Bárcsak rajtam is ilyen maradna! De sajnos amint magamra fújom, nem érzek mást, csak a jázmint, és megfulladok. Nagy kár, hogy nem illünk össze.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Eszter555

2019. április 5.

Szerelem! Imádom Morillas alkotásait,de ez valami csoda. Hihetetlenül friss illat, valami nagyon különleges benne, virágos mégis friss és nem sok vagy fullasztó, és rendkívül tartós. Pulcsimon napok után is érezhető. Csodás mestermű! 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 5.

Antioxidánsok: BHT