Gucci

Ár:   24 990 Ft és 33 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Ár:   24 990 Ft és 33 490 Ft

Szívjegyek: tubarózsa, jázmin, lonc

Alapjegyek: pézsma, szantálfa

5 / 10 ml fújós! Gucci Bloom Acqua Di Fiori EDT
Ár: 1490 Ft / 2690 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
 Gucci Bloom Acqua Di Fiori EDT Roll on Pen 7.4ml
Ár: 4500 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
pinkyy

2019. január 27.

Legújabb szerelmem, ami nálam nagy szám, mivel elég monogám-típus vagyok :) Nagyon különleges illat, tényleg a frissen vágott fű illatát idézi, az általam szintén nagyon kedvelt, sima Gucci Bloom virágos, tubarózsás, romantikus illatával tökéletes egységet alkotva. Egy kifinomult, "elit" illat. Egyáltalán nem egy mainstreem, ezért imádom :) És én kifejezetten szeretem benne, hogy nem lehet 5méterről érezni valakin. Egy késő tavasz-kora nyár harmatos reggele egy hozzáillő üvegbe zárva.

pinkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

nylfn

2019. január 22.

Imádom az illatát, virágos-zöldes, letisztult, friss illat, egyből a napsütés jut róla eszembe. Ősszel kaptam ajándékba, alig várom hogy tavasszal használjam. :) Egy dolog szomorít csak el, meglepően gyorsan elillan az illat, indulás előtt magamra fújom, az irodában viszont már csak akkor érzem ha a csuklómat szagolgatom, emiatt kénytelen voltam levonni egy csillagot.

nylfn
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 22.

PetraM93

2019. január 17.

Imádom!! Friss, zöld illat, Frissen vágott fű, épp rügyező zöld növények. Beleszerettem ebbe az illatba. Az üvege is nagyon szép (Nagyon erős! Komolyan. Sikerült a lábamra ejteni és auw!) a színei is, még a doboza is gyönyörűen ki van dolgozva. A tartósság valóban nem a leghosszabb, de mivel ez egy Eau De Toilette ez nem kell levonjon az értékéből.

PetraM93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

karaibrahimgil

2019. január 13.

A sima Bloomnál egységesebb, lágyabb, frissebb és kiforrottabb illat. A Fragranticán (ahol egyelőre még nem vették külön az edp és az edt verziót) valamiért nem szeretik: egyeseknél hervadt virág és föld szagát idézni. Rajtam a tubarózsa és a jázmin érvényesül.
Nem kiemelkedő, de kellemes tavaszi-nyári illat. Update-elek, ha eszembe jut, mire emlékeztet.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Kitti06

2019. január 7.

Sajnos az ára nem engedi azt hogy jelenleg megvegyem, tudom Gucci persze, ettől függetlenül drogériában mindig megszagolom, számomra egy felüdülés! Gyönyörű az üvege, az fogott meg először és a benne lévő illat fenomenális! Egyszer lehet benevezek egyre, mert tényleg szuper jó számomra! (Remélem sokáig fogják még gyártani)

Kitti06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

vodkaszoda

2019. január 5.

Különleges illatú, hű a nevéhez, és a dizájnhoz, nem hivalkodó, viszont tényleg nem tart sokáig. Télen kezdtem használni, lehet, hogy inkább félreteszem tavaszra.

vodkaszoda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Sziporka88

2018. december 28.

Egy reptéren ismertem meg ezt az illatot és nagyon megtetszett Tiszta, fás, akkor használom, ha sportosabban vagyok öltözve. Az üvege egyszerűen csodaszép.

Sziporka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Mandulaszem

2018. szeptember 30.

Van egy furcsa szokásom, miszerint szabad perceimben benézek egy-egy parfümériába és parfümöket illatolok. Nos, ő itt a legutóbbi "felfedezettem". Már az üvege egy műalkotás -szerintem. Mint egy verseskötet borítója.💗 Ami pedig benne rejlik...szerintem, ha a tavasz illatát egy üvegcsébe gyűjthetnénk, ez lenne az. Friss -szinte ropogós- zöld növények, a teljesség, az újjászületés..ez egy valóságos reneszánsz illat.😊 Szinte látom,ahogy a földből előbújnak a virágok, a fák rügye kipattan, a Nap finoman cirógatni kezd.. Emellett egy fiatal, bájos, kis kacérsággal megáldott nőt jutatt eszembe, aki élete teljében van és élvezi a szabadság minden pillanatát. Még egy párszor tuti betérek megillatolni. Lehet megvan a kari ajándékom?😉 Hatalmas 5 csillag!!!

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Erina

2018. szeptember 22.

Friss, ropogós, citrusos, enyhén virágos illat (rajtam). De semmi hűha, ez valami új érzés, csak mintha egy hasonló parfümöt turbóztak volna fel a Gucci felirattal, és egy szépen csengő névvel. Viszont nem szabad sokat fújni belőle, mert akkor már sok lesz! Két fújás bőven elég. Tartóssága közepes, jó néhány óra. Kezdem elveszíteni a reményt, hogy valaha is megtalálom az igazit, amit minden nap tudnék viselni, mégsem érzem mindenhol, mert divatból fürdök benne. Ez egy átlagos parfüm, nincs benne semmi bumm. Hármaska.....

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

ssyakaky

2018. szeptember 18.

blatteren imádtam, friss ropogós zöld, fás alap, bőrömön próbálva pedig rengeteg tubarózsa. ami alapból nem lenne baj annak, aki szereti, én viszont nehezen tűröm magamon. kicsikét csalódott vagyok. :(

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Antioxidánsok: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.