Gucci

Ár:   24 990 Ft és 33 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Ár:   24 990 Ft és 33 490 Ft

Alapjegyek: pézsma, szantálfa

Ár: 5ml/2000,- , Eladó: Eszter555
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval
Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: kipróbált gyári minta (1,5ml), Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Foxpost vagy Posta (egyéb küldés megbeszélés szerint)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Luiselotte

2022. január 21.

Akárhogy is fújkálom, szagolgatom a mintámat ez bizony gyerekkorom zöld samponja. Nem ám a Schamuma 7 gyógynövényes hanem valami noname ami 2 literes flakonban trónolt a kád szélén tekerős kupakkal és úgy szárított, hogy csoda, hogy nem esett le a fejem tőle.
Legalább nem édes ragacs és ezt nagyra értékelem a mai világban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 21.

Legalább nem édes ragacs és ezt nagyra értékelem a mai világban.

noname01

2021. április 21.

Nagyon szeretem! számora nagyon kellemes friss virág illatú. Nagyon nem kedvelem sok parfümnek azt az édes nehéz illatát, számomra pacsulira emlékeztet sok. Ez nem, nagyn könnyű, virágos és ami a legfontosabb, nem fejfájdító. Sajnos nekem a legtöbb parfümtől megfájdul a fejem, de ettől nem. Nem ül be az orromba az illat, de nem is illan el, csak nem tolakodó. Tavasszal ás nyáron imádom használni. Nagyon feldobja a kedvem ha elővehetem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

Erika64

Korcsoport: >54
2021. április 13.

Nagyon jó illata van, tartós, diszkrét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 13.

Nagyon jó illata van, tartós, diszkrét!

Lilka

2021. február 23.

Ezt a parfumot tudni kell mikor viselni. Nem egy ,,férfihajhász,, éjszakai illat, hanem egy kifinomult friss, zold illat, amely a nyári napokon igen pezsdíto lehet, vagy akár egy munkahelyre, amikor az illata kicsit megszepíti a napot. Tartos.Igen ezt az illatot így tudnám jellemezni. Tudni kell vele azonosulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

Jule

2020. december 1.

Nekem ez az illat nem mező, nem fű, nem zöldség. Rendkívül kellemes, üde, fanyar virágos, merthogy igen, nagyon is virágos, de szépen és jó értelemben. Marad végig egy kis szúrósság a jázmin mellett, amit nagyon szeretek. Biztosan sokat számít az a bizonyos bőrkémia, mert a Balenciaga egyik teljes mértékben virág illatú parfümje mellett ő s második, ami rajongásig tetszik, pedig kifejezetten nem az én vonalam.
Sokaknak tucat, rajtam, velem abszolút különleges. Zseniális. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 1.

Sokaknak tucat, rajtam, velem abszolút különleges. Zseniális. :)

Vikkkinca

2020. október 26.

Igazi mező illat.... a teheneket és a birkákat is magam előtt látom :D Nem egy elegáns illat,mást vártam -ajándékba kaptam,tőlem is ment tovább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 26.

lacrymosa88

2020. október 20.

Amennyire elborzasztott az Ambrosia változat, úgy okozott kellemes csalódást ez a verzió. Nagyon kellemesen friss, már-már férfias, de csak épp, hogy az. Kicsit az Omnia Paraiba-ra emlékeztet, de szerencsére az a fajta szúrósság messze van ettől az illattól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

vanillacaramella.sweet

2020. október 7.

Jajj nekem, nagyon nem, atyaêg, menekülök.
Szàmomra nagyon kellemetlenül zöld, erős, virágos, pézsmás, szúrós illat. Mintha egy halom zöldleveles, keserkés faágakat aprítottak volna össze frissen. A jàzmin, t.rózsa, szantàl az àltalam szeretett formàban nincs jelen, a cassis sem. Ugyanúgy menekülök tőle, mint a La Panthere,vagy Kenzo L'Elephant-tól, NEM HASONLÍTANAK,csak jellegükben ugyanúgy taszítanak azok is. Üvege sem tetszik, ez a krémszín és a zöld viràgok, nem passzolnak. Hacsak nem ahhoz,hogy zöld jellegű az illat. A friss,üde, citrusos zöld jöhetne, akàr édesen is, de itt valahogy nagyon nem jó az egész. Àzott,mohás szárú, zöldlevelű, keserkés faàgak, vagy fű,nem tudom,de tömény. Leszáradáskor kicsit éreztem vmi viràgos beütêst, de màr rosszul voltam és lesikàltam többször. Sajnàlom, ritkàn írok ennyire rosszat,de most muszàj volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

Jajj nekem, nagyon nem, atyaêg, menekülök.

groszsofi

2019. december 4.

Konkrétan tuja vagy frissen vágott fű szaga van;(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Konkrétan tuja vagy frissen vágott fű szaga van;(((

fagas

2019. szeptember 12.

Drága krémmániás kolléganőnknek hála, 5 ml.-s üvegcsém van ebből az EDT-ből. Már azért is köszönöm neki, mert megkímélt egy jókora, felesleges kiadástól. Szóval, csalódás ez a finomság, kérem szépen. Zöld, roppanós nyitány után rajtam a jázmin és a tubarózsa érvényesül szépséges együttesben. Imádni való, valóban.....ám hihetetlen, de kb. 1-1/2 óra múlva más olyannyira bőrközelivé szelídül, hogy alig-alig érzem még magam is.:-(( Azért ilyen illékonyra megalkotni egy EDT skandalum, az egeket verdeső árának fényében meg pláne!:-( Elfújkálom, vagy írhatnám, inkább fürdöm majd vele. Bár attól sajna nem lesz tartósabb.:-((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.