Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci Bloom újabb intenzív, érzéki flankere, az orr mögötte Alberto Morillas.

Illatjegyek: lonc, illatcserje, rózsa, gyömbér, jázmin, tubarózsa, pacsuli, pézsma

Gucci Bloom Nettare Di Fiori EDP 80/100 ml
Ár: 18000 , Eladó: Wacskamati
Állapot: 80 ml van az üvegben , Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Személyes vagy foxpost

LizzKitty24

2022. november 5.

Határozottan nagymama illat. Kifújva, nyáron féltem, hogy hogyan jutok haza, tuti belepnek a darazsak, aztán hirtelen átváltozott, majdnem keresni kezdtem az unokáimat a parkolóban, pedig 28vagyok... Itthonra, 1 óra múlva kellemes, elvilselhető lett. De nem kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 5.

KZEszter

2022. július 13.

Az első fújás után nagyon megijedtem, iszonyatosan erős rózsa illata van, amitől rosszul vagyok, megfájdul a fejem. Aztán tettem-vettem a gyerekek körül és időről időre megszimatoltam a csuklómat, gyönyörűen finomodott. Kb. fél óra elteltével már nyoma sem volt a rózsának, egy pézsmás- gyömbéres finomság maradt rajtam, nagyon kifinomult és jellegzetes illat.
Még 1-2 napig tesztelem aztán ha marad ez a benyomás és tartós parfümnek bizonyul, még az is lehet, hogy megtaláltam benne az en saját illatomat amit már nagyon régóta keresek.
4 csillag egyenlőre a fejbeverős rózsa miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 13.

4 csillag egyenlőre a fejbeverős rózsa miatt.

kepviselofank

2020. szeptember 6.

nem rossz, de semmi több. nem vált ki belőlem túl sok érzelmet ez a bloom-vonal, viszont anya nekem adta, mert ő még kevesebbet használja, mint én. én azért elfújkálom. azt azért meg kell említeni, hogy az üvege csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Juditka84

2020. január 9.

Imádom az illatat. Egész nap tart az illata rajtam. Egy nagyon tartós parfüm. Télen nyáron nagyon szeretem. Biztosan újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

zs001

2020. január 6.

Gyári fújósokat próbálgatok belőle
..Határozottan tetszik az illat, ez sem egy, a mai trendekbe illő alkotás. Rajtam lágy, nőies virágillat, a jázmint kiérzem, a többi illatjegyet nem tudnám beazonosítani. Rajtam lineáris illat, nem változik az idő múlásával, de ezt én egy cseppet sem bánom. Tartósságára sem lehet panasz, egy fújást még este is érezni lehet.
Én nagyon örülök, hogy egyre több ilyen jellegű illatot hoznak létre. A cukorka-világtól már lassan rosszul vagyok, a másik vonal meg az intenzíven friss citromos illatok, amikkel szintén ki lehet a világból kergetni. Ez nagyon más, nagyon szokatlan....de pont ettől lesz szép. Engem kicsit emlékeztet a sokak által utált Gucci Memoire-ra is. Ez is olyan ódon, régi korokat idéző illat....A hangulatuk is egészen hasonló....nem hiszem, hogy beruházok egy nagy üvegre egyelőre, de szívesen elfújkodom a mintáimat :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

Gyári fújósokat próbálgatok belőle

silence

2020. január 2.

Nem hagyott békén ez az illat!
Másfél éven keresztül tesztelgettem, több gyári mintát is elhasználva..... barátkoztunk.... míg egy idő után megszerettette magát úgy, hogy meg kellett vennem!
Művészi illat, művészi üvegben!
Megmondom őszintén, hogy legelső találkozáskor csupán ez a csodás üveg fogott meg, ami újabb és újabb próbálkozásra csábított.
Igazi klasszikus tubarózsás csoda..... mesebeli, mint az üvege, a doboza.... mint egy szépen megmunkált antik mestermű!
Nagyon retro! Viszont nekem nagyon tetszik!
Minél többet szagolgattam, tesztelgettem, annál biztosabb voltam benne hogy kell nekem egy ilyen kirobbanó tubarózsa bomba!
Ősszel be is szereztem és szívesen fújkálom hétköznapokon, amikor már édes-illat csömöröm van.
Örülök, hogy megvettem!
Nem mondom, hogy nem tudnék nélküle élni, de jó hogy van mihez nyúlni, amikor kicsit ki akarok lépni a komfortzónámból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Nem hagyott békén ez az illat!
Művészi illat, művészi üvegben!
Nagyon retro! Viszont nekem nagyon tetszik!
Örülök, hogy megvettem!

groszsofi

2019. december 4.

Ez tetszik a legjobban ebből a termékcsaládból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Ez tetszik a legjobban ebből a termékcsaládból.

abicicaaa

2019. április 7.

Rajtam nem sokban kulonbozik az eredeti Bloomtol. Meg annal is egy fokkal edesebb, mezesebb. En is erzem, hogy idosebb holgyek illata, megis megfogott benne valami igy 20 evesen. Nem ugy oreges, mint egy Mademoiselle (bocsi), mig az locsolokolni tipusu, ez kifinomult es elegans. Az uvege is egyertelmuen egy reneszansz verseskonyv boritojat idezi. Tartossaga 4 ora volt rajtam körülbelül, jobbra szamitottam.
Par evtized mulva meg talalkozunk, remelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Par evtized mulva meg talalkozunk, remelem.

szeliger

2019. január 12.

1,5 ml gyári kisfújós. Három napja próbálom szeretni. Nem az a baj vele, hogy rossz, hanem hogy az én bőrömről szinte semmit nem érezni belőle. Az egyetlen izgalmas fázis a kifújás, friss, pezsgő, gondolom a gyömbér dolgozik, háttérben a virágok, ez igazán tetszetős. Tíz perc múlva már csak a nagy semmi. Kértem a lányomat, hogy friss orral jöjjön hozzám közelebb és közelebb, és szóljon, hogy mikor érzi a parfüm illatát, hátha csak az én orrom szokja meg hamar. A teszt eredménye kb. 30 cm volt negyed órával a kifújás után, egy edp intense teljesítményétől többet várok. Nem segített az sem, ha intenzívebben alákrémeztem (LRP Toleriane), hogy ne legyen olyan száraz a bőröm, a parfüm eltűnik, szóval leszáradásról nemigen tudok beszámolni.
Nincs mese, félrerakom egy kicsit melegebb időkre, hátha csak a tél a baja és nem pedig a bőrömmel való összeférhetetlenség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 12.

Yeticica

2018. december 29.

Isteni tubarozsabomba. Kb mintha az eredeti Bloomot beoltottak volna Michael Kors Michaeljevel. A legvege tetszik leginkabb, amikor a mar unalomig ismert illat citrusosodik egyet az en boromon, gondolom ez a hozzaadott pacsuli miatt lehet?
Azert nem adnek csak 5 csillit mert sajnos semmi ujat nem tudott nekem mutatni (MK, MK White, Kim Kardashian, Bloom). De finom, nöcis, egesz tartos illat. Es hat az uvege.... elalélok! Szoval megiscsak 5 pont 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.