Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci Bloom újabb intenzív, érzéki flankere, az orr mögötte Alberto Morillas.

Illatjegyek: lonc, illatcserje, rózsa, gyömbér, jázmin, tubarózsa, pacsuli, pézsma

Ár: 12000ft Akciós!! , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás/postán maradóval küldöm+költség.
abicicaaa

2019. április 7.

Rajtam nem sokban kulonbozik az eredeti Bloomtol. Meg annal is egy fokkal edesebb, mezesebb. En is erzem, hogy idosebb holgyek illata, megis megfogott benne valami igy 20 evesen. Nem ugy oreges, mint egy Mademoiselle (bocsi), mig az locsolokolni tipusu, ez kifinomult es elegans. Az uvege is egyertelmuen egy reneszansz verseskonyv boritojat idezi. Tartossaga 4 ora volt rajtam körülbelül, jobbra szamitottam.
Par evtized mulva meg talalkozunk, remelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Par evtized mulva meg talalkozunk, remelem.

silence

2019. február 12.

Így a tavasz közeledtével próbálkozom virágosabb parfümökkel, mert szinte édes illatokkal van teli az illatgardróbom, és a jó idő beköszöntével vágyom valami könnyedebb virágillatra.
Egy 1,5ml-es gyári mintát teszteltem magamon. Sajnos nem lettünk jóban 😔 Már a kifújás pillanatában szinte eldőlt, hogy nem ő lesz az én újabb kiszemeltem..... de azért kitartóan vártam az illat teljes kibontakozását.
Nekem ez túlontúl virágos, túl sok a tubarózsa, és van benne valami, ami irritáló számomra. Próbáltam az illatjegyek alapján beazonosítani, hogy melyik összetevő lehet a bűnös, és ugyan az illatcserjének nem tudom milyen illata van, de szerintem vagy az, vagy a lonc, ami kissé kellemetlen nekem benne.
A fejjegyek lecsengésével kicsit ugyan viselhetőbbé válik számomra, de az a baj, hogy mire megbarátkoznánk, addigra el is tűnik rólam 😞
Közepes tartósságúnak mondanám, kb. 3 órát illatozott rajtam.
Próbáltam megbarátkozni vele, de sajnos nem tudtam az első gondolatomtól elszakadni, miszerint ez inkább idősebbeknek való illat (40-45 felett mindenképp), pedig én sem vagyok mai csirke a 39 évemmel 😔
Nagyon sajnálom, mert a sok pozitív véleményt olvasva nagyon kíváncsi voltam már erre az illatra és azt is el tudom képzelni, hogy valakinek szépen muzsikál a bőrén, de nagy bánatomra nem én leszek az. 😔 Pedig az üvege kifejezetten tetszik! 😊
Nem tudom miért, de a Guccik nem szeretnek engem, pedig én nagyon szeretném őket szeretni, esküszöm! 😢

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Közepes tartósságúnak mondanám, kb. 3 órát illatozott rajtam.

szeliger

2019. január 12.

1,5 ml gyári kisfújós. Három napja próbálom szeretni. Nem az a baj vele, hogy rossz, hanem hogy az én bőrömről szinte semmit nem érezni belőle. Az egyetlen izgalmas fázis a kifújás, friss, pezsgő, gondolom a gyömbér dolgozik, háttérben a virágok, ez igazán tetszetős. Tíz perc múlva már csak a nagy semmi. Kértem a lányomat, hogy friss orral jöjjön hozzám közelebb és közelebb, és szóljon, hogy mikor érzi a parfüm illatát, hátha csak az én orrom szokja meg hamar. A teszt eredménye kb. 30 cm volt negyed órával a kifújás után, egy edp intense teljesítményétől többet várok. Nem segített az sem, ha intenzívebben alákrémeztem (LRP Toleriane), hogy ne legyen olyan száraz a bőröm, a parfüm eltűnik, szóval leszáradásról nemigen tudok beszámolni.
Nincs mese, félrerakom egy kicsit melegebb időkre, hátha csak a tél a baja és nem pedig a bőrömmel való összeférhetetlenség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 12.

Yeticica

2018. december 29.

Isteni tubarozsabomba. Kb mintha az eredeti Bloomot beoltottak volna Michael Kors Michaeljevel. A legvege tetszik leginkabb, amikor a mar unalomig ismert illat citrusosodik egyet az en boromon, gondolom ez a hozzaadott pacsuli miatt lehet?
Azert nem adnek csak 5 csillit mert sajnos semmi ujat nem tudott nekem mutatni (MK, MK White, Kim Kardashian, Bloom). De finom, nöcis, egesz tartos illat. Es hat az uvege.... elalélok! Szoval megiscsak 5 pont 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

eveartstar

2018. december 23.

Hű de csodáás! Eszembe volt, hamár ide feltöltöttem, hogy ki kéne próbálni. Tegnap a csuklómra fújtam, konkrétan odaragadt hozzá az orrom és nem bírtam róla lepattanni.
Csodaszép fehérvirágos illat, egy pofonnyi gyömbérrel, meg pacsulival amit imádok! Amúgy is a friss fűszeres illatok a kedvenceim, és ha ez még gyömbivel van megküldve akkor különösen. Van benne egy régies nosztalgia vonulat is, ez is feldereng bennem mikor megszagolom.
Ne várjatok túl sokat tőle, de aki szereti a fehérvirágos illatokat, az imádni fogja!
Nálam az Annick Goutal Un Matin d'Orage méltó utódja lesz, ha elfogy a begyűjtött kedvenc adag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 23.

zsazsi1

2018. december 14.

Szerintem százszor jobban sikerült, mint a Bloom, annak a tömény retró virágossága nekem elég nyomasztó volt. Mint tavaly a ruhásboltokat elárasztó nagymamamintás göncök. A zöld testvérkére már felfigyeltem, tömény "növényi" jellege nyárra akár érdekes is lehet, de az igazi nekem a Nettare. Nem is igazán flankerek ők, hiszen annyira mások, mint az anyaillat, és egyre jobban is sikerülnek.
Az üveg gyönyörű, az illatban meg van valami, sajnos, én nem tudnám kielemezni, melyik összetevő/k, amitől nem megy az egész át virágcsokorba, hanem egy csodás Parfüm lesz. Nektár, de nem émelyítő. Nagyvilági, elegáns és tartós. Jó választás azoknak, akik télre a csontig rágott gourmand vonal helyett valami újszerű, de nem fullasztó illatot keresnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

Dtenci

2018. december 10.

Imàdom!!! Meg vagyok veszve érte! Tartós,egyedi és kifinomult... àlmaim illata.Nem érzem ki külön-külön az illatjegyeket, úgy unblock az egész valami csoda. Amúgy a többi tesója nem jön be,de Ő! :))) Alberto Morillas urat is imàdom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 10.

senskin

2018. november 1.

Felemelő ez az illat. Igazi könnyedség ezzel az illattal nőnek lenni. Gucci illatai közül eddig ez nyert meg magának a legjobban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Vaslady

2018. szeptember 22.

A Bloom családból ez az igazi illat számomra.
Az első verzió a tömény nehéz tubarózsás alkotás kapta az 1 csillagot,az Acqua Fiori,na neki adtam 3 csillagot,mert egy bazi nagy semmilyen átlag.
És itt van ez a kis Nettare,akihez már reményeket sem fűztem,már tesztelni sem akartam....
...Na,tőle meg dobtam egy jó nagy hátast :-D.
Az egyenüveg itt is megvan,csak a csomagolás más,és ha már hasonlitgatunk a 3 verzió közül,Ő a legdrágább.
Nem tudom mi van az én orrommal,de amelyik illatban van gyömbér,nálam mindjárt az dominál,és eddig minden gyömbéres illat tetszett.
Na de ez meg különösen.
Igazi gucci minőség,ha egy nő elmenne mellettem,rögtön tudnám,hogy minőségi drága illatot visel.
Persze,oké a bőrkémia,mindenkin más....de akinek tényleg harmonizál a bőrével,ragadja meg a grabancánál fogva,és tárazzon be őszre belőle.
Tubarózsa itt is egy nagy kondérban,mellé fél kondér jázmin,ezek valahogy kéz a kézben járnak.
Loncot még,gyömbért!Sokat!,pézsmát,és pár nagy merőkanál pacsulit......
Ez egy virágos és tömény illat...
Amit mutat a reklám,azt igéri az illat,nagyon jól összerakott kis film lett.
Kérem szépen ez az illat egy csoda,a nők és nem a kislányok illata.
Végem......Alberto Morillas,megint nagyot alkotott! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

A Bloom családból ez az igazi illat számomra.
...Na,tőle meg dobtam egy jó nagy hátast :-D.
Na de ez meg különösen.
Loncot még,gyömbért!Sokat!,pézsmát,és pár nagy merőkanál pacsulit......
Ez egy virágos és tömény illat...
Amit mutat a reklám,azt igéri az illat,nagyon jól összerakott kis film lett.
Kérem szépen ez az illat egy csoda,a nők és nem a kislányok illata.
Végem......Alberto Morillas,megint nagyot alkotott! :)

zsalexa

2018. szeptember 15.

Elsőre kifújva elég tömény, kissé émelyítő, és számomra volt egy enyhe olcsó kölnis beütése, de leszáradás után, hát. Hűha. Nagyon egyedi, nekem a gyömbér és a pacsuli kombója viszi el az egészet, igazi őszi illat. Ha tartós is marad napközben, megy rá az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.