Gucci

Ár:   11490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Picieri, az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2017. április 12.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: szeder, ribizli, jázmin, viola, frézia, vanília

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.

Kattta

2021. február 16.

Legnagyobb kedvenc volt 😍
Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják... Tudja valaki, hol szerezhető be esetleg? Vagy hasonlót ajánlani?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Legnagyobb kedvenc volt 😍

Liliomrozsa

2021. február 15.

up: az alkalom, amikor újra meg tudtam szaglászni ismét ledöntött a lábamról, úgy bontottam ki vásárlás után mint egy őrült :,)) de eltelt 10 év, megváltoztam és már nem működik rajtam, vagyis együtt nem működünk többé. Valahol nyomasztónak is érzem most, talán jobb lett volna, ha nem vásárolom újra és csak megmarad az emlékeimben...Ettől függetlenül NAGYSZERŰ illat és azóta sem volt semmi hasonló, sem minőségben, sem illatban, sem megjelenésben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Marcsi66

2021. január 4.

Elég nagy rizikót vállalnék ha a kis fiolás minta után venném meg,,,,biztos h fújnom kellene,többet szeretnék érezni belőle,Egy nagyon elismert,és kedvelt parfüm,kedvemre valónak is tűnt,imádom mikor gyümölcsöket szerveznek be a hódításhoz,,,,de hiányzik belőle az igazi vágy,szegény nem tehet róla,fagyott bogyókkal nem lehet más,Biztos h bőrfüggő,rajtam eléggé le vannak fojtva a jegyek,,mint egy gyümölcstea a kezdés,majd fás alapok egészítik ki,egyáltalán nem édes,nem lehet lepontozni,mert a minőség az megvan,és tetszik is,őt fogom még próbálgatni,szerintem van is miért

up,Megadom az 5 csillit,,,beleszerettem annyira h meg is rendeltem,nem baj h nincs szezonja,én vágyom rá,,,,A márkától az egyetlen parfüm,amit megveszek,,,,érthetetlen h éppen ezt akarják kivonni, szerintem a legszebb,

up. Nagyon sok szép parfümöt eladtam már itt ( azt hiszem ez sincs az értékeléseimnél) ,,általában azért történik mindez mert találok jobbat,,,,a lényeg h ez volt a legnehezebb döntésem mert helyette nem volt más (talán most az egyik új niche márka illata,de ez sem épp olyan), Sajnos gyorsan eltűnt rólam ez a gyönyörűség,ruhán is gyengének mutatkozott,,,,ettől függetlenül,a márka legszebbje marad számomra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 4.

Yvaine

2020. október 21.

Csak régi emlékem van erről az illatról, de az nagyon jó, olyan friss-virágos, elegáns, nőies....egyébként amilyen a kinézete is. Hercegnős :)
Nem tudja valaki, hogy hol kapható még ez a parfüm, vagy honnan lehetne rendelni? Eddig mindenhol csak azt láttam, hogy nem elérhető, nem rendelhető stb. Kérlek, segítsetek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

wildrose

2019. október 26.

Kifújáskor friss, savanykás fekete ribizli, aztán elegáns szeder és érzéki, simogató ibolya, leszáradása pedig hűvös, lágy cédrus. Rajtam a gyümölcsösség háttérbe szorul, inkább a fás jegyek dominálnak. Szelíd, bájos, de kacér illat, észbontóan sikkes, rajongok érte. Rajtam intenzív és nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 26.

Iminbeauty

2019. szeptember 12.

Több mint tíz éve használom. A pézsma, narancs, mandarin, fás és virágos jegyek keveredése. Nem tudok ehhez hasonló illatot. Nem túl édes, nem túl fanyar. A tökéletes, ezért szépen ki is vonták a forgalomból :-D :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Fifi80

2019. szeptember 9.

Régóta ez a nagy kedvencem, pedig már tényleg sok más illattal is próbálkoztam. Számomra tökéletes illatkombináció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Nari

2019. július 6.

...Ez az illat is emlék, mert ezt is az Öcsémtől kaptam :) Szerintem hercegnői rózsaszín, élénken borsos, friss, virágos, az egyik dicsérője szerint mézes (?) Hol elegáns, hol kedves és fiatalos...szóval igazán finom, kiforrott és ami fontos, nem hagy cserben, - ami ritka manapság...Az üvege szép, nagy kiszerelésben kicsit nehezen kezelhető csodás tintatartó :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

Renike77

2019. május 4.

Amikor megjelent, nagyon menő volt, sokan szerették, a maga nemében különleges is volt.
De nekem már akkor sok volt benne a bogyós gyümölcs és nem éreztem azt, hogy ilyen mennyiségben harmonizálna a virágokkal.
A frézia a kedvenc virágom mind küllemre, mind illatra, de ebben a parfümben frézia sehol, a bogyók és a hervadt virágok versengenek egymással.
Egy üveggel elhasználtam és soha eszembe sem jutott többé.
A mai választék között pedig szóra sem érdemes, hiába Gucci.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Egy üveggel elhasználtam és soha eszembe sem jutott többé.
A mai választék között pedig szóra sem érdemes, hiába Gucci.

lilaszilva

2019. február 6.

Rafinált illat, mert elsőre igen olyan "cukis", amire a színe is ráerősít, de ez a virágos-gyümölcsös kompozíció nálam évek óta tartó szerelem lett. Valahogy sosem találtam még ennél kifinomultabb, de koránt sem cukros jellegű illatcsokrot. Így már több üveggel elfújtam és mindig visszacsábulok hozzá. Csodálkozva olvastam, hogy már nem gyártják, pedig én 2018. decemberében vettem még a douglas-ban. Hátránya bizony a tartóssága, ami valljuk be komoly baj EDP létére, illetve, hogy aranyárban mérik. Ezek ellenére abszolút maximális csillagot érdemel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Lilás piros.