Gucci

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 9990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Cloudberry, Módosítva: 2013. március 17.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 9990 Ft

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Ár: 9990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 6000 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 100/40 ml, Helyszín: Siofok, fizetés: postan maradoként,személyesen
Ár: 1200/2200 , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5 ml/10ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost előre utalással
Lilu003

2019. szeptember 10.

Régen nagyon szerettem,tavasszal újravettem, de már nem volt rám akkora hatással. Kellemes, könnyed, virágos kis komfort illat. Irodába tökéletes választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

csylvie

2019. augusztus 22.

Tizenévvel ezelőtt használtam, anno sokan dícsérték rajtam, és kerestem valamit most nyárra. Már nehéz hozzájutni, úgyhogy utoljára még beinvesztáltam egy 30ml-re, és milyen jól tettem! Annyi illatot próbáltam mostanában, és annyi csalódás ért. Ez meg azt adja, amit ígér. Könnyedsége ellenére szuper tartós, megbízható. Rajtam rózsa, a frissen nyílt bazsarózsa, szinte semmi más, de az üdén, egész napon át. Nem vagyok Gucci rajongó és nem ez életem illata, de úgy érzem, hogy megérdemel 5 csillagot, mert mostanában "szupersztár" illatok illantak el rólam 10perc alatt, vagy alakultak át olyasmivé, amiből nem kértem....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

mikkamakka75

2019. április 11.

Szülinapos szerzemény, amit kivételesen nem èn vettem/vàlasztottam magamnak, hanem kedves öcsém. Merthogy én ezt régen szerettem. Hàt, annak van màr vagy 15-16 éve, de sebaj, elhasznàlgatom majd valahogy (de azért ezekutàn remélem, hogy a Buffalomra màr nem emlékszik 😅 ..nehogy megkapjam azt is karàcsonyra 😂).
Rajtam ez tömény (savanykás) bazsarózsàs, picit borsos, 1-2 óra elteltével szappanossà vàló illat. Tartóssàga egyàltalàn nem rossz, a hajamból még este is érzem.
Nem egy vilàgmegvàltó alkotàs, lehet, hogy nem is trendi, de azt csukott szemmel is megmondanàm, hogy nem drogériàs alsópolcos vagy katalógus parfüm.
Szerintem egyàltalàn nem tiniknek való illat, ahogy sokan írjàk, de lehet, hogy màson a licsi viszi ilyen irànyba, ezzel szemben rajtam a szappanossàga miatt nagyonis "felnőttes".
Szerintem ez egy jó kis tavaszi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Szerintem ez egy jó kis tavaszi illat.

pomme

2018. december 30.

Ez nekem sajnos olyan, mint a Givenchy Play for Her. Mármint nem illatra, hanem hogy ugyanaz rontja el az egészet mindkettőben: a rózsabors. Az elején mindkettő friss, vidám, csajos, azonnalmegveszem illat, aztán ahogy szárad, úgy nyanyásodik el :( Fura amúgy, mert a Kate Moss Kate EDT is rózsaborsos, de azt meg nagyon szeretem és kicsit sem öreges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

eeeee

2018. december 22.

Nagyon régen, kb 10 éve használtam és szerettem. Rajtam intenzíven rózsás illata volt és pont emiatt nem tudnék már azonosulni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

silence

2018. december 13.

Könnyed, szolid, friss, virágos, szerethető kis tisztaság illat.
Kb. tíz - tizenpár évvel ezelőtt elhasználtam egy 30ml-es üvegcsével, de nem hagyott maradandó nyomokat bennem, nem találtam benne semmi különlegest, pedig annak idején sokan odáig voltak érte..... sajnos a tartóssága sem volt túl jó.
A Gucci illatokkal amúgy is hadilábon állok, valahogy eddig még egyik sem tudta belopni magát a szívembe..... ez volt életem egyetlen Gucci illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

Könnyed, szolid, friss, virágos, szerethető kis tisztaság illat.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2018. szeptember 22.

Azt hittem könnyű kis illatocska de nem :-) van neki tartóssága, bája és hozzáad valami pluszt a napokhoz! Nagyon kevés Gucci illat jön be nekem ,nem tudom miért de ő kivétel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

kismadár

2018. augusztus 1.

Kellemes, tartós kis virágos illatocska, de nem az én világom. Finom, de kicsit mégis sablonos, ilyet egy 5 ezer forintos Avon, vagy Oriflame is tud... :( Gucciéktól sokkal többet várok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

thewildone

2018. május 26.

Csabito, kellemes, vonzo. Aktualis kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Csabito, kellemes, vonzo. Aktualis kedvencem.

angelina69

2018. május 5.

Van, aki ezt nem szereti? Biztosan van, de az nem én vagyok. Annyira üde, bájos, könnyed illat. Olyan, mintha jó kedvet fújnék magamra. Lehet, hogy még egy mogorva nőt is jobb kedvűre varázsolna. Enyhén édeskés a gyümölcsöktől, enyhén, frissen rózsa illatú, kicsit zöld, és egy icipicit fás. Nincs nagy hatósugara, de maga az illat minősége kárpótol. Egyértelműen tavasz, nyár, napsütés, vagy akár még borult ég is. Nem kell hozzá alkalom, bármikor, ha kedvünk van ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 5.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Lilás piros.