Gucci

Ár:   11390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: balint.evi, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11390 Ft

Illatcsalad: viragos

Fej: citrusok, mandarin, bazsarózsa

Szív: rózsa, osmanthus,

Alap: pacsuli, szantálfa, rózsaszín bors

Ár: 11390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 10.000 Ft , Eladó: zskonstantin
Állapot: Fotó/30 ml, Helyszín: Sátoraljaújlely, fizetés: Előre utalást követően postán maradóra küldöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Yeticica

2022. január 15.

Ultranőcis, friss, vidám, robbanó és roppanó tavaszi virágcsokor, némi tusfürdős beütéssel - az osmanthustol talán? Egészen mézesen sargabarackos, fincsi!
Meglepően kellemes viselet, általában nem ez a zsanerem, mégis jól esik újra és újra őt választani.
Ezekben az irtózatosan nehéz, idegesítő, komplikált időkben jól jön egy ilyen egyszerű de nagyszerű illat, mint a Flora. Valahogy a Gucci ház illatai nem fognak meg különösebben, de ő marad.
Tavasszal még jobb lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 15.

Tavasszal még jobb lesz!

noemifanni

2021. november 2.

Kedvenc tavaszi/nyár eleji illatom. Nagyon nőies, már a második üveget fogyasztottam el belőle, tavasszal harmadjára is megrendelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Melizand

2020. augusztus 6.

Kellemes virágillat, de ha nem ajándékba kapom, valószínűleg nem választottam volna magamnak. Tipikusan az az illat, ami drága, sok elvárást fűz hozzá az ember, mert ugye Gucci, de annyira nem átütő számomra. De azért nem rossz, elég jól felismerhető, tartós, csínján kell vele bánni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

dkitti87

2020. július 9.

Edes, de nem túlzottan, van benne egy kis frissesség, szurossag. Nem rossz illat, viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

szancsi89

2019. november 22.

Imádom, csodás virágillat. Első alkalommal próbáltam ki, de azt hiszem ha elfogy, újra beruházok rá. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Juci1119

2019. október 11.

Szerelmes vagyok🥰 Ez az az illat,amit bárhol megerzek, es elolvadok tőle 🙂 Németországban vettem meg először es azóta is használom. Sokan dicsérik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Gina77

2019. augusztus 20.

Számomra túl szúrós, fejfájdító illat. Szerencsére csak egy pár ml-es mintám volt belőle,nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

nemvagyokrobot

2019. július 9.

7 éve ez volt az első parfüm az életemben, aminek a kipróbálása szerelem volt első látásra. Azóta használom, már rengeteg üveg elfogyott. Az EDP verzió nekem túl harsány, erős, fejfájdító volt akkor, így mindig az EDT-t vettem.
Nagyon kellemes, virágos mező jut róla eszembe, játékos, kacér, de azért tudja, hogy mit akar. Rajtam tavasszal, nyáron és kora ősszel viselkedik a legelőnyösebben. A tartóssággal nem volt soha problémám, még nap végén is érezni, a ruhán pedig végtelen ideig rajtamarad. Nem egy tucat illat, nem jön el mellettem sűrűn az utcán.
Mostanában fogy el a 75 ml-es üveg, amit 2 és fél éve vettem. Azóta észrevettem, hogy megváltozott a csomagolása és a parfüm színe is, így remegve mentem be a parfümériába, mert féltem, hogy az illat is változott. A félelmem jogos volt, az új verzió az elején teljesen más volt, de kb. negyed óra múlva már lehetett érezni a klasszikus Florát. Csak gyengébben. Sokkal gyengébben. Emiatt reménykedve újra magamra fújtam az EDP-t, és a mostani verziója olyan nekem erősségre, mint régen az EDT. Úgyogy, most ezt vettem meg utánpótlásként. Remélem hosszú távon ugyanúgy fogjuk szeretni egymást, mint a régivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

emeseee6

2019. június 14.

Értem én abszolút,hogy van ezeknek a típusú illatoknak helye a piacon,sokak személyiségét biztosan ezek fejezik ki a legjobban stb. De hogy én inkább nem fújom be magam,minthogy ezt használjam,az is biztos :D Nekem ez (és az összes kis semmi fuvallat) kb egy szürke kisegér,aki kötött dögunalmas kardigánban jár,smink nélkül az eredeti szürkebarna színű hajával :D (No offense,ez teljesen egy szubjektív dolog) SOHA. Aztán persze ha találkoznék valakivel,akinek jól áll,és nem az a típus,akit leírtam biztos változna a véleményem kicsit. Ja és mellesleg kb az összes gucci (rusht kivéve) ez a kaptafa..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Legadema

2019. május 31.

Rendelés mellé kaptam mintát, de már előtte is egy párszor teszteltem a Müllerben. Kifújáskor tényleg először a narancs jutott az eszembe, kellemes volt. De ahogy korábban is most is az lett a véleményem hogy nálam abszolút nem tartós 1-2 órát még kibír ha bőségesen kifújjom, hiába hogy toilett azért többet lehetne várni a márkától. Az illata számomra 4* a tartósága 2*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.