Best of Beauty 2019

Gucci

Ár:   11390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: balint.evi, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11390 Ft

Illatcsalad: viragos

Fej: citrusok, mandarin, bazsarózsa

Szív: rózsa, osmanthus,

Alap: pacsuli, szantálfa, rózsaszín bors

Ár: 11390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Gucci By Flora EDT
Ár: 5500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: 30/15ml dobozos, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot levél, személyes átvétel
nemvagyokrobot

2019. július 9.

7 éve ez volt az első parfüm az életemben, aminek a kipróbálása szerelem volt első látásra. Azóta használom, már rengeteg üveg elfogyott. Az EDP verzió nekem túl harsány, erős, fejfájdító volt akkor, így mindig az EDT-t vettem.
Nagyon kellemes, virágos mező jut róla eszembe, játékos, kacér, de azért tudja, hogy mit akar. Rajtam tavasszal, nyáron és kora ősszel viselkedik a legelőnyösebben. A tartóssággal nem volt soha problémám, még nap végén is érezni, a ruhán pedig végtelen ideig rajtamarad. Nem egy tucat illat, nem jön el mellettem sűrűn az utcán.
Mostanában fogy el a 75 ml-es üveg, amit 2 és fél éve vettem. Azóta észrevettem, hogy megváltozott a csomagolása és a parfüm színe is, így remegve mentem be a parfümériába, mert féltem, hogy az illat is változott. A félelmem jogos volt, az új verzió az elején teljesen más volt, de kb. negyed óra múlva már lehetett érezni a klasszikus Florát. Csak gyengébben. Sokkal gyengébben. Emiatt reménykedve újra magamra fújtam az EDP-t, és a mostani verziója olyan nekem erősségre, mint régen az EDT. Úgyogy, most ezt vettem meg utánpótlásként. Remélem hosszú távon ugyanúgy fogjuk szeretni egymást, mint a régivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

emeseee6

2019. június 14.

Értem én abszolút,hogy van ezeknek a típusú illatoknak helye a piacon,sokak személyiségét biztosan ezek fejezik ki a legjobban stb. De hogy én inkább nem fújom be magam,minthogy ezt használjam,az is biztos :D Nekem ez (és az összes kis semmi fuvallat) kb egy szürke kisegér,aki kötött dögunalmas kardigánban jár,smink nélkül az eredeti szürkebarna színű hajával :D (No offense,ez teljesen egy szubjektív dolog) SOHA. Aztán persze ha találkoznék valakivel,akinek jól áll,és nem az a típus,akit leírtam biztos változna a véleményem kicsit. Ja és mellesleg kb az összes gucci (rusht kivéve) ez a kaptafa..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Legadema

2019. május 31.

Rendelés mellé kaptam mintát, de már előtte is egy párszor teszteltem a Müllerben. Kifújáskor tényleg először a narancs jutott az eszembe, kellemes volt. De ahogy korábban is most is az lett a véleményem hogy nálam abszolút nem tartós 1-2 órát még kibír ha bőségesen kifújjom, hiába hogy toilett azért többet lehetne várni a márkától. Az illata számomra 4* a tartósága 2*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

hennith

2019. április 10.

Nagyon kellemes, nyári illat. Tartós és sokan dícsérik, ha ezt használom. Csodás virágos illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

naiyah

2019. február 28.

egyik legcsodásabb illat a földön, mint egy virágos mező és a napsütés...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

egyik legcsodásabb illat a földön, mint egy virágos mező és a napsütés...

IvettM

2019. február 11.

Az illata isteni, könnyed, virágos. Az illat tartósságában viszonyt csalódtam, a körülöttem lévők nem éreznek semmit, nincs Hű!-hatás, az előző Bvlgari parfümömhöz képest. Úgyhogy valóban egy szerény illat inkább, de finom, üde.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Lilu003

2019. február 9.

Nagyon népszerű illat, és mivel volt már párszor Gucci parfümöm, így tettem egy próbát ezzel is. Ebben az esetben is a név és az üveg volt a vonzó. Az illata elsőre nem volt rossz, bár nem fogott meg annyira,mégis megvettem. Sajnos nem tudtam megszeretni, túl erős virág illata van. Nekem túl sok, megváltam inkább Tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

pinkyy

2019. január 27.

Nagyon tetszik ez az illat. Inkább ősszel-télen használom, talán nyárra kicsit fullasztónak érezném. Szofisztikált, elegáns illat, mely szerintem bármelyik korosztálynak jól tud állni. Virágos, de nem hétköznapi módon, hanem egy elegáns "Gucci-módon".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Nina1205

2019. január 27.

Barátnő odáig van érte és ahhoz a stílushoz, amit ő képvisel tényleg nagyon illik is. Halkszavú, szerény, barátságos, melegszívű lányok illata. Abszolút iroda és munkahelykompatibilis, kb. mint egy helyes kis virágcsokor az asztalon, biztos, hogy nem fog zavarni senkit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Zita888

2019. január 10.

Imádom ezt az illatot, már a többedik üveget veszem, de elsősorban ősszel-télen használom, nekem nyárra erős.
Egyébként nagyon nőies és elegáns illat, kellemes, "megjelenést" ad, egyből felismerhető, nem az "olyanminta" kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 10.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.