Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 10.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2019-es limitált kiadás

Fejjegyek: citrom, körte, görögdinnye

Szívegyek: gardénia, lótusz, frangipani

Alapegyek: szantál, cédrus, pézsma

Gucci Flora Emerald Gardenia EDT 50 ml
Ár: 19000 , Eladó: Szandrusa
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben vagy Foxpost a vevő költségére.
Keresem! Gucci Flora Emerald Gardenia EDT
Ár: megegyezés szerint de főleg csere , Eladó: Melani79
Állapot: új, használt , Helyszín: --, fizetés: banki utalással, postán maradóra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

TamasiB75

2020. október 21.

Egyszerűen imádom, fantasztikus illat, tartósan. Csillagos ötös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

Egyszerűen imádom, fantasztikus illat, tartósan. Csillagos ötös.

silence

2019. augusztus 2.

Douglas-os illattúrám egyik tesztelendő alanya volt, hiszen a Flora by Gucci Gorgeous Gardenia régóta nagy kedvencem, így amikor megjelent ez a Flora Emerald Gardenia, hajtott a vágy, hogy feltétlenül próbáljam ki őt is.....
Sejtettem én, hogy egy nagyon hasonló illatvilággal fogok találkozni, de hogy mennyire, az engem is meglepett..... gondolkodás nélkül, bőrre fújva teszteltem, hiszen úgy jön ki az igazi arca.
Hmmmm....... nagyon tetszett..... túlzottan is..... felcsillant a szemem, hogy kell nekem! Aztán 1-2 lépés a parfüméria polcai között és jött a felismerés: szinte egy az egyben Flora by Gucci Gorgeous Gardenia csak nem átlátszó, hanem matt, zöld üvegben..... megmondom őszintén, ez is visszatartó erő volt a vásárlástól, nekem ez az üveg abszolút nem tetszik..... maga a formavilág igen (hiszen az teljesen egyezik a többi Flora-val), de ez a matt, "csúnya-zöld" szín???? 🙄
Na, mindegy is, ha csak az üveg színe bántaná a szemem, becsukott szemmel is megvettem volna, de 1-2 óra hossza után el is tűnt rólam az illat (tényleg nagy sajnálatomra, mert finike igazán), és vártam volna tőle valami ici-pici különlegességet, csavart is, nem azt gondoltam, hogy szinte egy az egyben a Flora by Gucci Gorgeous Gardenia ikertestvérét kapjuk csak más színben, és rövidebb tartóssággal 😔
Mindent összevetve mégsem fogom lepontozni, mert szerintem fantasztikus illat, és ha a Gorgeous Gardeniát nem ismerném (és nem lenne belőle itthon egy 100ml-es példány), valószínűleg az Emerald Gardeniától is el lennék varázsolva....... csak igy az egyediség picit hiányzik belőle.....
Így egy 4-esre tudom értékelni.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Így egy 4-esre tudom értékelni.....

nyuszo

2019. június 22.

Nagyon egyszerű gyümis-virágos illat...
Mély nyomot nem hagyott bennem.
Az utolsó GUCCI számomra az Envy volt (még valamikor a múlt században :))
Azóta (20 éve !!!) számomra megszűnt létezni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 22.

Nagyon egyszerű gyümis-virágos illat...
Mély nyomot nem hagyott bennem.
Az utolsó GUCCI számomra az Envy volt (még valamikor a múlt században :))
Azóta (20 éve !!!) számomra megszűnt létezni...

nyarigabi

2019. június 15.

Régi Gabi babafürdető illata van egy kis puncstortával. Ijesztően hangzik így, de finom illat.:) Különleges az üveg. Douglasben teszteltem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.