Gucci

Ár:   22 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2014. december 2.

Ár:   22 390 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetétel: mandarin, körte, orgona, ámbra, pacsuli, pink bors

Ár: 12.000ft , Eladó: Plenda
Állapot: 50ml/kép, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, +posta költség, fox, posta
GUCCI Guilty roller pearl
Ár: 3900 plusz pk , Eladó: T.Izabella
Állapot: 7,4 ml/kép, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után foxpost vagy posta,packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsazsi1

2022. november 3.

Mintán teszteltem néhány napig. Engem az Angel Muse mogyoróillatára emlékeztet, holott mogyorót egyáltalán nem írnak mint összetevőt .A többséggel ellentétben rajtam egyáltalán nem volt tartós, amin meg is lepődtem mert az illat jellegéből brutál tartósságra következtettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 3.

lexah

2022. augusztus 10.

Elegáns illata van nagyon, de nem az én világom. Inkább idősebbeken tudnám elképzelni. Elegáns, tartós illat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 10.

csakmoni

Korcsoport: >54
2022. május 29.

Csak egy mintám van, és valahányszor beleszippantok, mindig megállapítom, hogy ez nekem nagyon tetszik. Mintha nekem készítették volna. A Premiere-ről is hasonló a véleményem. Mégsem vettem soha, talán mert pont ezt a melankolikus, csendes jelleget nem akarom erősíteni. Olyan illatot szeretek magamon érezni, ami energetizál, feldob.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. május 29.

Jelizz

2021. augusztus 30.

ki probaltam ,es ez nagyon nem en vok... mogyoros-fuszeres-orientalis illat . nem veszem meg (de amugy tartos)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

zsofi02

2021. augusztus 25.

Nagyon szeretem, főleg ősszel szoktam hordani. Igazán szexi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Nagyon szeretem, főleg ősszel szoktam hordani. Igazán szexi illat.

Fannipap

2021. július 1.

Nekem inkább púderes-krémes, mint orientális-virágos. Ha többet fújok fojtó is tud lenni. Tartósságával meg vagyok elégedve, másnap is érezni lehet a ruhámon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

Barbara2021

2021. május 19.

Nekem ez egyáltalán nem tetszik. Szerintem nyanyás. És olyan volt már ilyen feeling. Semmi izgi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 19.

pacsalia

2021. április 11.

Nekem ez "Anyu illat" elsőre :) Imádom Anyukámat és régen mintha ehhez hasonló illata/parfümje lett volna... Biztos nem Gucci volt, de nagyon hasonló volt, annyira finoman egybeolvadt a bőrével és passzolt is vele, hogy angyali illata lett. Na ez a parfüm ezt az angyaliságot idézi bennem, azt amiért kicsiként annyira odáig voltam. Persze még most is elbűvöl.
Picit púderes, de nem babásan, édeskés, de nem túl sok, nem hivalkodó, viszont nem is túl kevés, nagyon bájos, kedves, nőies.....
Szillázsa nem valami nagy szám, de tartós.
Azért 4-es, mert az én személyiségemhez nem illik annyira... Ettől persze még tetszik, csak talán nem magamon.
Ez persze nem az illat hibája, de én 5-öst csak arra adok amit saját magamon is el tudok hosszú távon képzelni és maximálisan passzol hozzám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Szillázsa nem valami nagy szám, de tartós.

Pamela13

2020. december 16.

A Gucci egyik legjobb női illata. Friss, édeskés, enyhén púderes, meleg. Nagyon nőies. Tartós, sokan kérdezik mivel vagyok befújva ha viselem. Egyszerűen vonzó. Jellegzetes, nem tucat illat. Habár régen volt egy Avon parfüm amit a barátnőmmel halálra fújkáltunk és imádás volt, ennek a klónja volt, a City Rush, de az már nincs forgalomban, úgyhogy aki azóta is azt keresi, mint én is tettem egy időben, ez az!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Norvegia

2020. november 14.

Ez a parfüm a nagybetűs Szerelem első szaglásra:) Izgalmas, nőies, és picit olyan otthon illat nekem. Imádom, ahogy körbeölel, ez az illat annyira én vagyok:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.