Gucci

Ár:   22 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2014. december 2.

Ár:   22 390 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetétel: mandarin, körte, orgona, ámbra, pacsuli, pink bors

Ár: 12000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 75ml / képen látható mennyiség, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (800 Ft)

Norvegia

2020. november 14.

Ez a parfüm a nagybetűs Szerelem első szaglásra:) Izgalmas, nőies, és picit olyan otthon illat nekem. Imádom, ahogy körbeölel, ez az illat annyira én vagyok:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Majicsek

2020. november 6.

Nagyon jó illat de nem túl tartós. A leírtakon túl én egy kis "mentolosságot" is érzek benne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 6.

Norci89

2020. augusztus 31.

Nagyon finom illat,kellemee csalódás,sokkal töményebb illatra számítottam,de nem az! Könnyű,éjjelre-nappalra...tartóssága ...háát,ritkán találkozom igazán tartós parfümmel,szerintem lehetne tartósabb is.Barátnőmön egészen citrusos illata van,fanyarabb,rajtam már már púderes,de mindenkin szerencsére nem lehet egyforma,van akihez illik van akinek nem! Mellé lőni nem lehet vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

lushaholic

2020. június 1.

Hihetetlen dögös illat, valahogy ebben találtam rá magamra úgy igazán. Olyan kis magabiztossá teszi a viselőjét :) Sajnos tényleg annyira nem tartós, mint ahogy azt írtátok, de nem is annyira vészesen gyorsan "illan el".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

Vaslady

2020. március 31.

Nagyon szép illat.
Mégis nekem az intense változat a kedvenc.
Dögösebb, fűszeresebb.
Nagyon hasonlítanak ezzel az illattal egymásra.
Ez az illat, virágosabb, könnyebb viselet , napközben tökéletes.
Tartósság is rendben van 😊.
Csak azért 4 csillag 🌟 mert a tesó a kedvesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 31.

Nagyon szép illat.
Mégis nekem az intense változat a kedvenc.
Dögösebb, fűszeresebb.
Nagyon hasonlítanak ezzel az illattal egymásra.
Ez az illat, virágosabb, könnyebb viselet , napközben tökéletes.
Tartósság is rendben van 😊.
Csak azért 4 csillag 🌟 mert a tesó a kedvesebb.

Timi27

2019. augusztus 3.

Amikor először kipróbáltam ezt a parfümöt, akkor egyből a 80-as évek vége ugrott be,hogy akkor mintha sok felnőtt nőn éreztem volna ezt az illatot, de nem tudom, hogy mi volt az adott parfümök neve, mert akkor még gyerek voltam.. így emiatt idősebb nőkön tudom elképzelni.. elegáns, fűszeres illat, inkább ősszel-télen használnám.. orientális illat, én szerencsére az orgonát nem érzem benne.. :) azt parfümben nem nagyon szeretem.. az üvege viszont nagyon szuper :) még tesztelgetem, magamon egyenlőre közepes..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Evko

2019. június 10.

Imádom!!De szigorúan csak az edp-t,mert-ahogy előttem is írták- már az edt botrányos tartósságú.Semmit nem érezni belőle rövid időn belül.
Amikor szülni mentem ezt az illatot viseltem(tudom súlyos illatfüggő vagyok),komoly értéket képvisel emiatt is számomra.Az emlékek miatt vettem edt fújóst és teljes csalódás volt a fent részletezett"tartóssága"miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Nikk89

2019. május 27.

Számomra ez egy komoly, komfort, púderes illat. Én mindennek mondanám ezt, csak "csajos;dögös" jelzővel nem illetném.
Én nem fújok magamra keveset, de már egy óra múlva sem érzem egyáltalán magamon...szóval nem tudom mit csinálok rosszul.. (tudom, egy idő után már nem érezzük magunkon, de én az eddigi parfümjeimet kb mind éreztem magamon is a nap során;meg-meg csapott az illat)
Úgyhogy ahhoz szerintem nagyon drága, hogy félóráig érezzem...de összességében nem rossz, újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

googles

2019. március 15.

Nekem ez az illat az eau-tol sokban nem kulonbozik, nagyon finomnak erzem, illetve valoban tomenysegben erosebb.

De a guilty-knek a marketingje hatasos, mert eskuszom, ha nem egymason vonaglana 3 ember a reklamjaban, minden 30 alatti kremmanias oregasszonyos, osdi illatnak titulalna. 😁

Mar 3 valtozatban is beszereztem a Guilty-t, illetve kremben is hasznalom, nalam nyero.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 15.

Scara

2019. március 1.

Véletlenül kaptam ezt a parfümöt az Eau verzió helyett - amit pedig nagyon szeretek. A két illat teljesen különböző, számomra ez nagyon erős parfüm, viszont a tartóssága maximum csak 1 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.