Best of Beauty 2019

Gucci

Ár:   22 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2014. december 2.

Ár:   22 390 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetétel: mandarin, körte, orgona, ámbra, pacsuli, pink bors

Ár: 25000 , Eladó: Vargadrienn123
Állapot: 2szer pròbàlt, Helyszín: Nagyvazsony, fizetés: Posta vagy szemèlyesen veszprèm
Ár: 10000 , Eladó: Lylyana
Állapot: nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Evko

2019. június 10.

Imádom!!De szigorúan csak az edp-t,mert-ahogy előttem is írták- már az edt botrányos tartósságú.Semmit nem érezni belőle rövid időn belül.
Amikor szülni mentem ezt az illatot viseltem(tudom súlyos illatfüggő vagyok),komoly értéket képvisel emiatt is számomra.Az emlékek miatt vettem edt fújóst és teljes csalódás volt a fent részletezett"tartóssága"miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Nikk89

2019. május 27.

Számomra ez egy komoly, komfort, púderes illat. Én mindennek mondanám ezt, csak "csajos;dögös" jelzővel nem illetném.
Én nem fújok magamra keveset, de már egy óra múlva sem érzem egyáltalán magamon...szóval nem tudom mit csinálok rosszul.. (tudom, egy idő után már nem érezzük magunkon, de én az eddigi parfümjeimet kb mind éreztem magamon is a nap során;meg-meg csapott az illat)
Úgyhogy ahhoz szerintem nagyon drága, hogy félóráig érezzem...de összességében nem rossz, újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

googles

2019. március 15.

Nekem ez az illat az eau-tol sokban nem kulonbozik, nagyon finomnak erzem, illetve valoban tomenysegben erosebb.

De a guilty-knek a marketingje hatasos, mert eskuszom, ha nem egymason vonaglana 3 ember a reklamjaban, minden 30 alatti kremmanias oregasszonyos, osdi illatnak titulalna. 😁

Mar 3 valtozatban is beszereztem a Guilty-t, illetve kremben is hasznalom, nalam nyero.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 15.

Scara

2019. március 1.

Véletlenül kaptam ezt a parfümöt az Eau verzió helyett - amit pedig nagyon szeretek. A két illat teljesen különböző, számomra ez nagyon erős parfüm, viszont a tartóssága maximum csak 1 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

eveartstar

2019. február 28.

Jó kis dögös illat, viszont ez nem én vagyok.
Nekem kell még bele némi karakter, virág... :)
Dögös csajoknak, vagy lezser eleganciával rendelkezőknek szerintem elsőosztályú!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 28.

Jó kis dögös illat, viszont ez nem én vagyok.
Nekem kell még bele némi karakter, virág... :)

LimeNora

2019. január 31.

Ez az illat teljesen én vagyok.
Dögös, nőies, mégsem émelyítő.
A párom rajong érte, amikor ezt viselem. A környezetem imádja, és szinte minden nap kapok egy bókot az illatomat illetően idegenektől is.
2-3 fújást szoktam használni, vagy van hogy a levegőbe fújok, és keresztül sétálok az illatfelhőn, és így is szuper tartós illat! Az egyik kedvenc parfümöm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Ez az illat teljesen én vagyok.
Dögös, nőies, mégsem émelyítő.

Carson32

2019. január 3.

Egy kis mintám volt belőle, amit a szalagavatómon viseltem és még utána, amíg tartott! El is felejtkeztem még róla, hogy van ilyenem, de nagyon egymásra találtunk! Az én bőrömön imádni való és nagyon komoly illat lett! Be fogok szerezni egy nagyobb üveggel belőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 3.

eeeee

2018. december 22.

Rajtam leginkább virágos, pacsulis. Nem rossz illat, ismerek olyat akinek kifejezetten jól áll, de nem lett a kedvencem, ráadásul a férjem egyáltalán nem szerette, szerinte húsvét illata van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

herczegno33

2018. november 13.

Egymásra találtunk :) :) a többi általam eddig ismert parfümhöz kèpest sokkal tartósabb ès intenzívebb az illata. Ezek az ámbrát tartalmazó illatok nekem nagyon tetszenek. Külön- külön a pink-borsot, ès a mandarint is szeretem. Az összhatás pedig mesès.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

biusz

2018. november 10.

Ajándékba kaptam egyszer egy mintát ebből a parfümből, de először nem tetszett. Nagyon nem. Édes volt és picit talán citrusos, elegánsnak elegáns de nem az én illatom. Aztán idén nyáron újra a kezembe került. Emlékszem hogy hűvösebb nyári nap volt és szokásomhoz híven késésben voltam, a vonaton jöttem rá hogy nem használtam parfümöt reggel és akkor akadt a minta újra a kezembe, valahol a táskám mélyén. Lesz ami lesz alapon kipróbáltam és szerelembe estem, ami azóta töretlen. Nekem ez az igazi nagybetűs ILLAT lett. Nagyon nőies, nem egy tucat illat, nem egy édes felhő, kicsit virágos, kicsit fűszeres, nagyon én. Az ember magára fújja és valami megváltozik. Előhozza a magabiztosságom. Amolyan igazi pasibűvölő parfüm. Nem csak a hajnalig tartó borgőzös éjszakák csábító parfümje, hanem a hűvös őszi napok városligetben randevúzós illata is. Sokszínű, változatos, jól megkomponált illat. Úgy vettem észre kell hozzá egy stílus, hogy jól működjön valakin, nem hiszem, hogy egy visszafogott, szótlan álmodozós lányon jól állna. Erős és tartós illat (de nem kellemetlen viselni), ami folyamatosan változik a viselőjén, mindig van benne valami új, valami érdekes, valami magávalragadó. Egy barátom mondta, hogy ez olyan bájosan csábító illat, amit bár a mai napig nem teljesen értek, de nagyon igaz. Örülök, hogy rátaláltam erre a parfümre, bár lehet inkább ő talált rám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.