KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gucci

Ár:   25 000 Ft és 33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2017. május 8.

Ár:   25 000 Ft és 33 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: bőr, pacsuli, ciprus, vetiver

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ár: 8900 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: 50/35 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jodocus

2018. március 1.

Nagyon felkeltette ez az illat az érdeklődésemet. Hát, nagy kár volt... Ez az illat véleményem szerint egy erőszakos, tolakodó, kellemetlen, és otromba illat. Sajnálom, hogy a Gucci ilyenekkel áll elő - gondolva az I-II, vagy a Nobile-illatokra, amik szuperek voltak.
Néhány tisztítószeremen visszaköszön ez a rémálom, felmosásra sem használom szívesen, csak fogyjon el végre...
Nem tudom, hogy ki szereti ezt igazán, de én azzal egy liftbe sem szeretnék szállni...
Nem férfias, de még csak nem nőies sem. Kár érte. Valahol hallottam, hogy valamilyen díjat nyert - biztos a náthások fesztiválján...:-) Gucci, aTőletek jobbat várunk ! Valszleg. aki ezt szereti, az egy másik illat-világban él, mint én...:-)

jodocus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 1.

Tiziana

2018. február 25.

Nagyon kíváncsian fújtam ki p.zsepire...húhúúú, ez a Forma 1 hivatalos illata lehetne!
Benzingőz, égett gumi, olvadt aszfalt. Tovább nem jutottam, pedig az eladók mondták
lelkesen, hogy az illat 11!! ( what???) óra múlva teljesedik ki legszebben....na erre nekem nincs időm gyerekek.
JA, és a legjobb:nem magunkra fújni, csak a levegőbe, felfelé, közben alatta elhaladni fegyelmezetten.
Elképzelem fiainkat,ahogy visszaszámláló órával felszerelkezve éjjel adnak egy spritzet,
hogy reggel 9-re ideális illatú állapotba kerüljenek.A reklám fiú karaktere,(elrajzolt szemkihúzás,vakolatnyi alapozó,
berakott haj? ízléstelen bizsu) még ha a némafilmek sztárjainak világát óhajtja is mutatni, kb. annyira áll közel ehhez az illathoz, mint Makó Jeruzsálemhez.

Tiziana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

csaktom

2017. december 4.

ez az illat nem tetszeni akar, hanem erőt akar mutatni. kifújáskor tiszta gázolaj, de a kezdeti agreszió után a leszáradása sem nevezhető finomkodásnak. letisztult, modern, karakteres, minden kompromisszumtól és lekerekítéstől mentes, nagyon férfias, de nem a régimódi fougére kompozíciók módján, a jelenlegi íriszes-púderes hullámnak pedig kifejezetten az antitézise. olyan rétegillat, aminek a kiadására néha rászánják magukat a nagyobb gyártók, h néhány év múlva a piaci sikertelenség okán megszüntessék. nem is merték önálló parfümként bevezetni, csak a guilty változataként, bár sztem ez sem fogja megmenteni. én is most szaglászom, csodálom, rajongok érte, amíg még lehet!

szerk: 2017 leginnovatívabb férfi illatává választották, csak női és uniszex illatok előzik meg (népszerűségi kategóriákban persze sehol sincs)

csaktom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 4.

illatvarázs*

2017. szeptember 22.

Rég szagoltam ennyire rossz férfi illatot. Egyetlen pozitívum, hogy nem édes, mint most oly sok férfi parfüm ( is.)
Beleszippantottam és hirtelen azt éreztem, hogy egy autószerelő műhelyben vagyok, majd átkerültem egy nyolcvanas évekbeli háztartási boltba, ahol keveredik a festék és hígítószag, majd megérkeztem egy istállóba.
Hiába nem édes, én ezzel a benzin-, hígító- és istállószag keveredéssel nem tudok mit kezdeni.

illatvarázs*
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Lapo

2017. április 24.

..bár csak futólag és egy papírcsíkra fújva ismerkedtem vele talán méltatlanul pár perc erejéig.. ennek ellenére ami elsőre eszembe jutott róla az ázott bőrkabát illat egy kiadós őszi eső után.. de nem a kellemes fajtából.. huhh..ez nekem nagyon nem tetszett elsőre.. nem is értem még, hogy hol a helye ennek az illatnak. Nem sokára egészen biztosan szánok rá még időt és "update-elem" a véleményem.. egyenlőre 2 csillag.. csak a megosztó mivolta miatt, ami számomra némi pozitívum.

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.