KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: bőr, pacsuli, ciprus, vetiver

csaktom

2017. december 4.

ez az illat nem tetszeni akar, hanem erőt akar mutatni. kifújáskor tiszta gázolaj, de a kezdeti agreszió után a leszáradása sem nevezhető finomkodásnak. letisztult, modern, karakteres, minden kompromisszumtól és lekerekítéstől mentes, nagyon férfias, de nem a régimódi fougére kompozíciók módján, a jelenlegi íriszes-púderes hullámnak pedig kifejezetten az antitézise. olyan rétegillat, aminek a kiadására néha rászánják magukat a nagyobb gyártók, h néhány év múlva a piaci sikertelenség okán megszüntessék. nem is merték önálló parfümként bevezetni, csak a guilty változataként, bár sztem ez sem fogja megmenteni. én is most szaglászom, csodálom, rajongok érte, amíg még lehet!

szerk: 2017 leginnovatívabb férfi illatává választották, csak női és uniszex illatok előzik meg (népszerűségi kategóriákban persze sehol sincs)

csaktom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 4.

illatvarázs*

2017. szeptember 22.

Rég szagoltam ennyire rossz férfi illatot. Egyetlen pozitívum, hogy nem édes, mint most oly sok férfi parfüm ( is.)
Beleszippantottam és hirtelen azt éreztem, hogy egy autószerelő műhelyben vagyok, majd átkerültem egy nyolcvanas évekbeli háztartási boltba, ahol keveredik a festék és hígítószag, majd megérkeztem egy istállóba.
Hiába nem édes, én ezzel a benzin-, hígító- és istállószag keveredéssel nem tudok mit kezdeni.

illatvarázs*
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Lapo

2017. április 24.

..bár csak futólag és egy papírcsíkra fújva ismerkedtem vele talán méltatlanul pár perc erejéig.. ennek ellenére ami elsőre eszembe jutott róla az ázott bőrkabát illat egy kiadós őszi eső után.. de nem a kellemes fajtából.. huhh..ez nekem nagyon nem tetszett elsőre.. nem is értem még, hogy hol a helye ennek az illatnak. Nem sokára egészen biztosan szánok rá még időt és "update-elem" a véleményem.. egyenlőre 2 csillag.. csak a megosztó mivolta miatt, ami számomra némi pozitívum.

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.