Gucci

Ár:   11 600-18 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Leonitre, Módosítva: 2015. december 2.

Ár:   11 600-18 400 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejillat: mandarin, rózsabors

Szívillat: orgona, ibolya, heliotrop

Alapillat: ámbra, pacsuli

GUCCI Guilty Intense 75ml
Ár: 15000 , Eladó: hencico
Állapot: Kb. 20 ml hiányzik., Helyszín: Debrecen, fizetés: Fizetés előre utalással vagy utánvétellel.
Ár: 2500 , Eladó: emitaylor23
Állapot: 30ml/7ml üvegében, Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint
Nenuka

2020. január 9.

Kár, hogy nem írjatok, ki hol vette....hát az enyém nagyon bőrközeli, alig érzek valamit, pedig nem régi bontás. Notinos. Az illata okés, de a tartósság nem igazán...
Ettől függetlenul most jön az új üveggel :D
A régit eladtam, hiányzott. Szeretem, lazább napokon hordom, nekem ez messze nem elegáns esti illat, inkább viragos-edes puderes tisztaság illat. Az üvege csillagos 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

Ettől függetlenul most jön az új üveggel :D

Csillu88

2019. december 14.

Ajjj de tuti. Rájöttem hogy a borsos parfümök nagyon jol működnek rajtam. Orgonát nem érzem(ami nem is baj). Bors az elején, mint a Carolina Herrera 212-ben és az ámbra... Mennyei. Sajnos megint vékonyabb lesz a pénztárcám, mert tuti venni fogok egyet. 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Bigris

2019. július 27.

Az a fránya ámbra. Meg sem kellett néznem mik az illatjegyei. Csak megéreztem a bőrömön a savanyú pacsuli-ámbra kombót pár perccel a felfújás után... Sajnos az ámbra ha nincs valamivel ellensúlyozva, nem viselkedik jól a bőrömön. Szintúgy a pacsuli. A kettő együtt alapjegyként minden más nélkül..... Nem szeretem. Hála Istennek őt nem kell megvennem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 27.

S.K

2019. május 12.

Nagyon tartós, édes, púderes. Egy szóval: tökéletes!

Update: Először azt gondoltam, hogy csak ősszel fogom hordani, de mostmár tudom ez nem így lesz. Időközben beleszerettem a Black Opium-ba. 😍 Számomra az az igazi nagybetűs PARFÜM. Így a Guilty-t elhasználom a könnyed, laza napokon, amikor csak az ember úgy "elvan". Amikor nem kell a feltűnés. Azt gondolom az a jó parfüm, melyhez érzéseket, érzelmeket és később emlékeket lehet társítani. Nekem ez sajnos nem ilyen, de ettől függetlenül még mindig tetszik. 😊 Csak nem a nagy Ő.

Update 2: Így hosszabb használat után , sajnos kevésnek tűnik nekem. Egyáltalán nem bűnös illat. Persze nem rossz, de nem az a "hűha" kategória. Amennyire beleszerettem elsőre, most annyira unalmas, egysíkú. Biztosan nem veszem újra. Ennél az illatnál én bűnösebb vagyok. 😈😇☺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

Nagyon tartós, édes, púderes. Egy szóval: tökéletes!

lovereira

2019. március 31.

Az én bőrömön nagy tartós, intenzív nőies illat. Nem bántam meg, hogy rászántam magam a megvételére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Destinyh

2019. március 2.

Még barátkozunk, de azt hiszem jóban leszünk. Igazából nem nagyon vagyok oda a 'virágos' illatokért, valószínűleg soha nem vettem volna ezt meg magamtól, ha nem kapom meg ajándékba. Szerintem illik hozzám, de van benne valami ami zavar, sajnos még nem jöttem rá hogy mi az pontosan de majd idővel kiderül...Érdekes illat, kicsit számomra megfoghatatlan. Legelőször a virágokat éreztem, később átváltozik valami fűszeresebb illattá. Egyébként durva, hogy mennyit változik az ember, az biztos hogy 1-2 évvel ezelőtt sose fújtam volna magamra egy ilyen illatú parfümöt, most meg mégis tudok vele azonosulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

erzsebet0304

2019. február 6.

Feltűnő illat,velem nem tud eggyė vålni.Nem komfortos az auråja.Nekem olyan parfüm illatú parfüm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 6.

tiamoitalia

2019. január 18.

ó, igen!!!! Szerelem volt elso illatozasra, s az maradt még évek mulva is. Imádom! Noies, luxusillat , szexis, fustos,...nagyvilági. Számomra ez A PARFUM. Olyan illat, amit tudni kell viselni, ami akárkihez nem illik. Ettol jobbat még nem illatoztam, pedig rengeteg parfummel hozott már ossze a sors. :) de ez isteni, ugy imádom! Második uveget használom, ...Gucci érti a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

itislikeacoma2

2018. december 9.

Egyszerűen imádom... számomra ez a legszexibb illat. A magabiztosság, amit ad, utánozhatatlan. Van benne valami, ami egyszerűen megbabonáz. Minden évszakra ideális, bár én inkább ilyenkor szoktam fújni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

ahadhazi

2018. november 28.

A páromtól kaptam születésnapomra. Nagyon-nagyon imádom, annyira nőies, és az üvege.... imádom :) Én csak akkor érzem Magamon, ha felveszem a sálam, vagy fúj a szél, vagy sokáig vagyok a kocsiban. Mindenki kérdezi, hogy mi ez az illat. Nagyon kevés kell belőle, tartós. Én nyáron is szeretem, bár télen mintha jobban érződne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Antioxidánsok: BHT

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)