Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 20.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: mandora, rózsabors, bergamot

Szívjegyek: orgona, geránium, rózsa, ibolya

Bázisjegyek: pacsuli, borostyán

Ár: 12000 , Eladó: Kyn
Állapot: 90 ml/ kb 80 Teszter , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel Budapesten-Dunakeszi-Fót, de posta is megoldható :)
Ár: 15.000 Ft+ posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: 90 ml/ kép, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

nevaneva

2021. október 17.

Ez is egy vásárlás mellé kapott kis minta volt. Hát, kellemetlennek nem mondanám, de távolról sem győzött meg, semmi érzelmet nem vált ki belőlem.
A neve ellenben nem szimpatikus, nekem rossz asszociációt kelt - bűnös? Miben, miért és ki? Jobban tetszenek a pozitív asszociációt hívó nevek. Hát igen, ezen többet gondolkoztam, mint magán az illaton. Az én bőrömön gyenge, de tartós nyomot hagy, sajnos semmi karaktereset nem érzek benne, vagy bármit, ami miatt közöm lehetne hozzá. Ahogy a múltkor olvastam talán Egyboszorka egyik véleményében, úgy vagyok én is vele: párhuzamosok vagyunk, akik a végtelenben sem találkoznak. Nem is ragozom, de szerencsére nem szorul rá az én csillagaimra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 17.

Elkofen

2021. március 19.

Valahogy a Gucci illatok nem az én világom. Ez sem lett az, pedig érezhetően egy gyönyörűen kidolgozott, minőségi illat. Qwerty véleményével nagyjából egyetérték. Kezdetben nagyon harsány, édes és tolakodó. Aztán szépen lecsendesedik és az én bőrömön egy minőségi virágegyvelegbe megy át. Ekkor már szelídebb és szolídab rajtam. Mondjuk a rózsát egyáltalán nem érzem ki belőle. Végül rajtam is egy kellemes luxusszappan illatává alakul. Máshoz nem tudom hasonlítani, mert totál arra emlékeztet. Tartóssága közepes. Sajnos nem az én parfümöm. Nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 19.

kissagi19

2021. február 13.

Itt hagyom az előző véleményem, mert a szalmaláng ellobbant. Az isteni dior, vagy orrissima parfümjeimet fel tudom idézni bármikor, de ő sajnos annyira nem rögzült be. Ha felveszem a kabátom, amin érződik, akkor megvan az illat, de amúgy sajna nem elég karakteres számomra. Az ízlés miatt nem vonok le pontot, ő remek választás egy nyugodt, kiegyensúlyozott, nevével ellenben-jó kislánynak.

21.01.10: Annyira tetszik, hogy el sem tudom mondnani. Rajtam a mínuszokban narancsos-citrus vonal volt nagyon domináns, most a plusszokban pedig az ibolyás-gerániumos orgona. Gyengéd és bőrközeli illat, egyáltalán nem tolakodó. Egyszer fel kell frissíteni napközben, de ez nem von le az értékéből 5000 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Era080

2020. december 30.

Imádom klasszikus elegans sose megy ki a divatbol orok kedvenc:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

Imádom klasszikus elegans sose megy ki a divatbol orok kedvenc:)

Evee88

2020. december 3.

Nekem nagyon tetszik!
Gucci Guilty vonalán Intense edp, valamint a Black tetszik, viszont ebben az elsőszámúm az Intense.
Mióta mintában beszereztem ezt a flankert .. beállt az Intense mellé, nagyon hasonló vonal, annyi plusszal, hogy ezt édesebbnek és picit tartósabbnak érzem :)

... több hónap után is imádom! Több üveggel elfogyasztottam már ♡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Nekem nagyon tetszik!

... több hónap után is imádom! Több üveggel elfogyasztottam már ♡

Qwerty

2020. október 28.

Kifújáskor annyira erős, harsány és édes volt, hogy azt hittem nagyon fogok szenvedni. Így is lett, csak nem az édességtől. Az illat hamar átváltott egy egyszerű, de finom luxusszappan illattá. Nem volt késztetésem atomjaira szedni: virágok, borostyán, pacsuli...kijön a matek. Nekem nagyon tetszett, de mindenki más a környezetemben fullasztónak és erősnek találta.
És ahogy lenni szokott, egy óra múlva feltűnt örök ellenségem is, a pézsma. Egy egész óra, minden más eltűnt, csak pézsma maradt. Nem tudom milyen bőröm vagy orrom van, és azt se tudom, hogy miért attól az összetevőtől undorodom a legjobban, amit mindenbe beletesznek, és egyre ritkább esetben szólnak róla. Elég sok népszerű illattal így jártam pontosan így ebben a kategóriában, kezdem azt hinni, hogy ez egy világméretű összeesküvés (hívhatjuk szabványnak is).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 28.

mmzpfk

2020. október 26.

Szeretem, ez az első komolyabb illatom. Határozott, de nem erőszakos illat, nem tucat, rajtam elég tartós is. Nőies, a férfi ismerőseim dicsérik. Az üvegcséje szép, elegáns, nem hivalkodó és szépen passzol a kézbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Fiszuli

2020. október 20.

Újsághoz kaptam illatmintát belőle. A jegyei alapján még a papíron se nagyon mertem megszaglászni, nemhogy magamra kenjem, de persze utána beadtam a derekam. A rózsabors az első, ami rajtam kiüt és nagyon sokáig marad is, a citrusosság csak akkor jön be, ha nagyon koncentrálok. Hamar jönnek az egyéb jegyek, az orgonát és az ibolyát érzem ki belőle, kellemesen tartósan. Vártam a rózsát, de nem jött, vagy csak nagyon elbújt, nem is tudom, de ő egy picit azért hiányzott nekem. Az első 15-20 perc nekem nagyon tömény vele, aztán szépen csendesedik és idomul, írta valaki, hogy "egy egész szimfóniát játszik le a bőrön", hát én is valami hasonlót érzek, tényleg folyamatosan változik. A púderességet, az alapot viszont folyamatosan kiérzem belőle. Nem az én világom, nem tudnám egy napig sem magamon viselni, elég volt vele ez a pár óra. Szép illat, de van egy éle, amit nem tudok megfejteni magamon. Bár máson talán még hasonlót sem éreztem soha, de lehet jobban tetszene, mint a saját bőrömön. Főleg, ha más kotta alapján muzsikálna rajta az illat. Nálam 2-3 órát fent volt, addig tartott is, a lemosással nem volt baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

SzapiAnna

2020. augusztus 9.

Számomra egyedi illat és olyan közepesen sokáig tartós. Ha elfogy valószínűleg valami mást fogok kipróbálni, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

floracska6

2020. július 22.

Nem egy annyira különleges illat, de valamiért megfogott és sokáig filoztam hogy megvegyem-e. De végül úgy döntöttem nem ruhazok be rá mert sajnos nagyon gyorsan elillan az illata. Kar erte, ennyi pénzért tartósabb parfümre számitok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.