Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 14000 , Eladó: Puszedly
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Tóalmás, fizetés: Utánvét,előreutalás

Missglamorazzi

2019. április 7.

Nagyon kellemes, friss fiatalos férfi illat. Nekem nagyon tetszik, igaz a hatótávolsága nem a legnagyobb, de közelről nagyon jó szaglászni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

senskin

2019. március 18.

Igen szexi férfi illat, nagyon tetszik. Viselője is szexi és csábító. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Igen szexi férfi illat, nagyon tetszik. Viselője is szexi és csábító. :)

Adam0108

2019. február 20.

Szerintem elég sportos hatása van,friss illat marad a bőrön sokáig ,inkább nyári illatnak gondolnám.
Tartóssága elég gyenge ,bőrközeli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Tartóssága elég gyenge ,bőrközeli.

CsatlosBence

2017. április 22.

Sokan lehúzzák a parfümöt,pedig szerintem egy elég jól sikerült darab. A legnagyobb problémám azzal volt,hogy a Guilty-parfümök az élet minden területére kiterjedő teljes szabadságot szimbolizálják,és valami nagyon újszerűre számítottam,amitől majd leesik az állam. Hát nem ez történt. Friss,könnyű és tartós illat,viszont semmi több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Vestara

2015. május 11.

Kedves DarkRabbit, ha ennyire nem jön be ez az illat, akkor nyugodtan nekem adhatod, mert szerintem nagyon dögös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

DarkRabbit

2015. május 11.

Ennek a parfümnek már a puszta létezése is szexista kijelentésekre sarkall. Sajnos a nők nem értenek a divathoz. Nem véletlen, hogy minden nő által vezetett divatház a bukás szélén áll, aminek ékes bizonyítéka ez az "illat" is. Tom Ford elfordulása a Gucci cégtől nem tett jót a vállalkozásnak, és itt nem csak az eladási mennyiségről van szó. Hiába a sok marketing, reklám ezek ugyanolyan üres frázisok, mint ez az illat. Levendulás-citromos kicsengésű semmiség, olcsó hatást keltő illatkompozíció. Olyan mint egy ötszáz forintos, gagyi húsvéti kölni. Az egész termékcsalád létezése bűn.
És ekkor még nem beszéltünk a szörnyen rövid tartósságáról, az általa kölcsönzött kisugárzásról és méregdrága áráról.
Valószínűleg soha nem fog elfogyni ez az ajándékba kapott parfüm :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Valószínűleg soha nem fog elfogyni ez az ajándékba kapott parfüm :((

izisz

2014. november 27.

Bóditó, férfias, szexi, tartós! Mmmm... Nagyon finom illata van! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Bóditó, férfias, szexi, tartós! Mmmm... Nagyon finom illata van! :)

kgergely

2014. július 2.

Az előttem szólókat egyszerűen nem értem.
Biztosan ugyanarról az illatról beszélünk?
Szerintem ritka jól sikerült, nagyon kedvelem!
A Dior Higher Energy mellett ez a második illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

Az előttem szólókat egyszerűen nem értem.
Biztosan ugyanarról az illatról beszélünk?
Szerintem ritka jól sikerült, nagyon kedvelem!
A Dior Higher Energy mellett ez a második illatom.

Rose24

2014. június 8.

Páromnak vettem Ő nagyon de nagyon szereti én nos hát... elvagyok vele finom finom de számomra nem ő a csúcs

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

aleszjandra

2014. március 13.

Nagyon nagyon nagyon sajnálom őt.
Páromnak vettem évfordulós ajándékként, mivel tetszett az illata a tesztcsíkon szagolgatva.
Az illatával egyébként a páromon se lenne baj, de nem fér a fejembe, hogy lehet ilyen vacak a tartóssága?! Pedig douglasben vettem, gondolom eredeti. Persze azt én se szeretem ha kilométerről lehet érezni a hímillatot, de ez azért már túlzás. Nem tudom, az intense talán erősebb lenne? Csalódtam! :( (csak azért 3 csillag, mert egyébként tényleg nagyon finom az illata..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 13.

Nagyon nagyon nagyon sajnálom őt.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)