Gucci

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2013. január 8.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej illat: bergamot, narancsvirág

Szív illat: fehér virágok, pézsma

Alap illat: fás jegyek, bőr

Ár: 5700t postaval elsöbbsegivel , Eladó: RoodGirl
Állapot: 200ml - foto, Helyszín: --, fizetés: --
Gucci Premiere EDT 50ml - új
Ár: 7900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+685 Ft)
leila0803

2019. július 25.

Ez a parfüm csak akkor fejti ki a hatását, ha találkozik azzal a "body chemistry"-vel, ami ideális hozzá. Ha ez az egymásra találás sikerül, akkor ő a parfümök királynője! Tartós, elegáns, légies, lenyűgöző. A mai, elegáns nő illata, egy igazi hölgyhöz illő illatkompozíció. Ha a megfelelő személyen van, özönlenek rá a bókok, és egész nap kitart. Kedvenc! Elegáns és modern! 6 csillag legalább!

Update: Hat kb. a felen tul jarok a 30 ml-es uvegcsenek, amiert egy kisebb vagyont fizettem. Amennyire odavoltam erte, rajottem, nem az en vilagom. Nekem a boros illatok nem jonnek be, de ezt is meg kellett tanulni. Azert a viragok szepek benne, es valtozatlanul kis elegans parfumnek tartom. Elhasznalgatom, mindennapokra jo o.

Meg hozzatennem, hogy erre a parfumre sok bokot kaptam, szerintem a pasiknak nagyon bejon, szeretnek kozel lenni ehhez az illathoz. Nekem tovabbra sem a kedvencem, nem fogom ujravenni, de a hatralevo 10 ml-t elhasznalom. AMugy professzionalis kornyezetben es irodaban abszolute megfelel.

A tartossagara nalam nincs panasz, reggel fujtam, es meg lebeg korulottem. Valamiert nagyon nem tetszik mar, mondjuk kb. 3 ml van belole amugy is. Nem ujravevos, kb 5 ev alatt fujtam el a 30 ml-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 25.

znababy

2019. március 21.

Kolléganőm használta évekig. Már akkor is tetszett az illat. Aztán én is szert tettem rá. Az illat maga nagyon tetszik! A narancsvirágot nagyon szeretem, ami szerintem szépen kiérződik! Az hogy rajtam nem olyan tartós mint szeretném?! Igy jártam! Nem a mai trendbe való?! Nem érdekel! Azzal fújom magam amit eltudok viselni! Ezt eltudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 21.

csakmoni

2019. február 24.

Ez a pöffeszkedő gold image nagyon nem az én világom, eddig sosem próbáltam. Kár volt kihagyni, kellemes, intim, nőies, kifinomult illat rajtam. A hatósugara kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

Cocco

2019. február 21.

Hát, felénk imádás van. Még kb 6 éve vettem a kedvesemnek és mindketten szeretjük azóta is. Egy kedves virágos,fás, nem tolakodó illat. Nem tudom volt reformuláció vagy sem, nálunk nincs gond a tartóssággal (azért a spektrum gyengébb felén van nyilván). Azt hiszem 10 ehhez hasonló középkategóriás parfümöt váltogat a kedvesem(pl:Guerlain,Versace,Annick Goutal ) és 7-8 barátunk, vegyesen nők és férfiak emelték ki ezt az illatot mind közül a szerintük legjobbnak. Nekem ez beszédes. Tény, hogy nem egy megosztó parfüm, könnyen szerethető. Azt gondolom a jelenlegi 11k/30ml ár érték arányban nagyon jó. De még egyszer, én egy régi üvegről írok, lehet az újak gyengébbek. Nem dáma, nagy szillázsú illat, az fogja igazán érezni akit közel enged a viselője. Egy visszafogott bájos hölgyön tudom inkább elképzelni. Azt gondolom bármely életszakaszban viselhető. Valamiért én a hidegebb hónapokban jobban szeretem a visszafogott szillázs és a nehéz molekulák hiánya ellenére.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

Mayoranna

2018. október 4.

Gyakorlatilag 20 ezret kidobtam az ablakon tegnap egy kis 30 ml-es üvegért.
Nagyon finom illata van, az üvege is tetszik. Bőrömön is teszteltem az üzletben és működött, így megvettem.
Ma jött a fekete leves, mikor felfújás után 5 perccel!!!! - azon gondolkodtam, hogy tettem-e parfümöt, mert nem érzem.
Annyit kellett utána fújkálni, hogy szinte a negyede elfogyott 1 nap alatt.
Óriási csalódás a tartósságát illetően. Ráadásul a kezdeti -kifújáskori - nagyon finom illatnak is hamar nyoma vész és átalakul.
3 Gucci parfümöm is van, nagy hatósugár, egész napos tartósság szinte.( Gucci by Gucci, Rush, Gucci Guility) Nem tudom mi ez a színvonal a Guccitól.. :((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 4.

Gyakorlatilag 20 ezret kidobtam az ablakon tegnap egy kis 30 ml-es üvegért.
Annyit kellett utána fújkálni, hogy szinte a negyede elfogyott 1 nap alatt.

Kryptonite2

2018. szeptember 12.

Mikor megjelent, rögtön feltűnt, hogy milyen csodaszép az üvege, az illata csodás, de rajtam sajnos nem valami tartós, és ezt annyira sajnálom, mert nagyon szeretem magamon, olyan jó lenne, ha egy kicsit tovább tartana akkor ez lenne az első számú kedvencem. Emiatt le kell vonnom egy pontot. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

gyulzsuzsi

2018. augusztus 2.

Kimondottan taszít az üvege, de a beltartalmat tudnám szeretni.
Online parfümériából már majdnem megrendeltem, mert a férjem odavan érte. Van egy kis mintám itthon, utolsó önmeggyőzésként öntöttem magamra, tetszett is az illat. Nagy buzgón kosárba pakoltam, aztán pár óra elteltével keresem, hova is került a pacsmag. Nem találtam! Kérem, ez egy nagy nulla, lepkesóhajtás, kósza szellőcske (se) tartósság tekintetében. Hát nagyon gyorsan mégsem rendeltem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Kimondottan taszít az üvege, de a beltartalmat tudnám szeretni.

Timi27

2018. július 31.

klassz, nőies illat.. én bergamotot és narancsvirágot magamon nem érzek belőle , a fehér virágok és a pézsma viszont jobban megmutatkozik rajtam.. tavasszal , ősszel használom inkább.. nincs benne a top10-ben nálam, de ettől egy nagyon jó kis illat ! leszáradása is kellemes..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

pMichelle

2018. július 3.

Ő a nagy ő!
Vagyis csak lenne. Ha tartós lenne. Jaj de sír a szívem érte. Én is imádtam, mindenki dicsérte rajtam. Remek volt mikor 2-3 órás "alkalomra" viseltem. De attól tovább sajnos nem maradt meg rajtam. Ennyi pénzért ez nagy hiba. Így nagyon gyorsan fogyott.
Különleges, ha csinálnak belőle valami tartósabbat biztos függője leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Ő a nagy ő!
Különleges, ha csinálnak belőle valami tartósabbat biztos függője leszek.

Dormir

2018. május 15.

Gyönyörű üveg, viszonylag finom illat, de irtó hamar...egy óra alatt semmivé válik.
Fás, mósuszos, picit csillámló, de ízléses. Nőies, majdhogynem klasszikus darab, haloványan a bőr is kivehető benne, de nem tudom neki megbocsátani, hogy ahhoz, hogy érezzem, beleszakad az orrom a karomba, annyira gyenge.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 15.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.