Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8700 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mogabri, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8700 Ft

Kiadás éve: 1999

lllatkategória: ciprusos-virágos

Illatösszetevők: frézia, rózsa, barack, gardénia, koriander, pacsuli, vanília

Ár: 8700 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 2000/3000 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradóajánlottan

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Yeticica

2021. március 30.

Visszakerült hozzám ( számos költözés után, míg Anyukám szekrényének sötét mélyén tengődött) az én eredeti, 2008-as batch kódú brutál party-illatom!
Döbbenet de az illat ugyanolyan intenzitással pulzál a bőrön, mint anno, nem lacafacázik, simán kicsapja az ajtót előttem 😅
Nem.sok maradt az üvegben ebből a barackos, kicsit plasztikos, feltűnő, ikonikus dögből, és azt a keveset sem fogom magamra fújni, legalábbis emberek közé tuti nem, mert a mai énemmel ez vállalhatatlan. Annyira erős szexepilje van, nem is, inkább szexi. Ez nem felhívás keringőre,.ez a férfi behajítása az ágyba /kanapéra, stb, a sor igény szerint folytatható.
Nem tudom, az új, ifra utáni verzió is ugyanezt az élményt nyújtja-e, de nem valószínű. Ezt csak az IFRA rendszabályozas miatt gondolom, a Coco Mad is más, mint volt.
Gucci rush viszont felvidit! 😀🥰 Rájárok szimatolgatni.

Ahogy végig futottam a véleményeken, azért ez a kis Rush még ma is igencsak nőcis, dögös, kihívó lehet, és ennek szívből örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 30.

Gucci rush viszont felvidit! 😀🥰 Rájárok szimatolgatni.

_lilmoncs

2021. február 23.

Nagy parfüm gyűjtögető vagyok, de ezt SEMMI nem előzi meg nálam , és nem is fogja szerintem 😃
Nőcisebb illat , nem egy szende rózsaszín lánykához lett megalkotva ez fix.
Szerelem lesz egy életre ez az illat ♥️♥️♥️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

Nőcisebb illat , nem egy szende rózsaszín lánykához lett megalkotva ez fix.
Szerelem lesz egy életre ez az illat ♥️♥️♥️

kepviselofank

2021. február 20.

Anyukám illata volt jó 15 évvel (vagy még többel) ezelőtt, már akkor is mindig csodáltam és néha suttyomban befújtam magam vele. Nem sok illatra emlékszem kislány koromból, de erre és a Trussardi Skinre nagyon, az volt még a másik fő illata évekig. Már csak a szép gyerekkori emlékek miatt is vásároltam belőle kisebb kiszerelésben, aztán jól befújtuk magunkat vele mindketten és megállapítottuk, hogy igen, ez a parfüm még mindig nagyon jó, de azért most már sem ő, sem én nem fújnánk napi használatra, nagyon tömény, erőszakos, nekem nagyobb dózisban fejfájdító. Az viszont biztos, hogy semmivel sem téveszthető össze és EDT létére hihetetlen tartós. Ezt a kis "üvegemet" biztosan megtartom, még ha nem is nagyon fújkálom, de ha nosztalgiázni támadna kedvem, jó, hogy a birtokomban van, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

dbeata

2021. február 15.

Ennél a parfümnél olyan jó olvasni a megjegyzéseket! Úgy megjön a kedvem hogy beszerezzek egyet. A "kistesója" volt meg még az emlegetett ikonikus 20 évvel ezelőtti időkben, de sajnos valahova elkótyavetyéltem. Az egyik legjobb parfüm, amit kitaláltak. (Az Eternity, Knowing és Sun Moon Stars után). És igen, ez olyan volt, hogy jó is meg rossz is, mert annyira jellegzetes volt az illata, hogy ha szembejött valakin, azonnal fel lehetett ismerni. (mint az Angel-t).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 15.

Barbara2021

2021. január 18.

Ez tipikusan az az illat ami nem az enyém. Kvázi lepattan rólam. Allandoan azt érzem, ez egy idegen nő illata, mit keres ez rajtam?(ki aludt az ágyacskamban :) stb) Amúgy jó illat, de valahogy nagyon fura viselni. Biztos régebben éreztem másokon, és ez hatással van rám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

Barbara5

2021. január 10.

Esküszöm megörtént velem: sráccal volt randim, nem igazán éreztem kettőnk között a pluszt. Csak néha egyszer-egyszer megcsapott egy finom illat, de nem tudtam meghatározni, hogy mi az. Gondoltam, jó, adok még egy esélyt a srácnak. Randi után beültem a kocsimba, hogy megyek haza....és az úton is megcsapott sokszor egy finom illat :D akkor jöttem rá, hogy az én voltam végig, és ez az illat volt rajtam :)) Szóval nekem abszolút favorit.
Nagyon sokáig kitart az illat. Nap végén is sokszor érzem az illatát, noha csak reggel fújom magam. Egy ideje most nem használom, mert szeretem időnként cserélgetni, de 2 flakonnal van betárazva :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

kincsokinga

2020. november 16.

az egyik kedvenc illatom, azt el kell ismernem, hogy igen nehéz a parfüm és nem virágos üde illatú, én pedig pont ezért szeretem, sajnos nekem a virágos könnyed illatok nem jönnek be, a tömény nehéz illatokat szeretem, így a gucci rush 2-t ajánlom azoknak akik óckodnak a nehéz illat viselésétől, különösen nyáron, nekem sima :) azoknak akik pedig szeretik az erős és határozott illatokat, na nektek bártan ajánlom!, nagyon tartós és ahhoz képest nem horror áron lehet beszerezni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

demeve

2020. október 9.

Egyedi éjszakai signature illat. Nappalra a Good Girl-t használom, az a tökély számomra, de éjjelre... 20 éve képtelen vagyok leváltani, pedig próbálom, hogy up-to-date illatom legyen. Egy biztos: a Rush egy erősen manipulatív illat! Egy titkos üzenet. Azoknak való, akik indirekt módon vonzzák és élvezik a férfiak figyelmét. Tudom, hogy utálat vagy imádat és nincs közpút, és megértem. Az érzékenyek számára szúrós, fojtó lehet, sőt nagyobb dózisban még az én fejem is belefájdul, ezért kell csak leheletnyi belőle. Olyan, mint egy szexferomon (pedig nincs is benne ilyen adalék), és csak egy ici-picike kis fújás kell, egy aura. Belefújok a levegőbe, és gyorsan átszaladok rajta. Eszméletlen tartós, főleg ruhán. Van egy kis trükköm, amit ehhez az illathoz fejlesztettem ki: Egy leheletnyi Rush aura és egy csepp Coco Mademoiselle a füleim mögé annak címezve, akit közel engedek magamhoz (aki amúgy a férjem), de tényleg csak annyi, hogy csak közelről lehessen érezni - így egy csomó ideig elég a Coco-ból egy kenős (nem fújós) termékminta, nem kell egy full üveg parfüm. Mindezt megspékelem egy fújásnyi illatmentes vegán feromon parfümmel a hajam tövébe a nyakamon. (A férjem, aki amúgy egy munkamániás, nagyon fegyelmezett férfi, ettől teljesen bevadul!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

Liliana0126

2020. július 2.

Na ez egy, igazi komoly noi illat. Nem kislanyoknak valo. Ezzel az illattal lehet csabitani randin. Rendesen. Es munkaba de kulonleges alkamakra is jo. Eros hatarozott, nehez illata van. Nagyon tartos. Hiaba mosod le ott erzed tovabbra is magadon.
Ha egy minosegi jo illatu parfumre vagysz, aminek az illatan is lehet erezni, hogy draga parfum akkor batran ajanlom. Ezt az illatot tudni kell viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Malti

2020. július 1.

Egyszerűen imádom. Már 20 éve a best! Sajnálom, hogy már nem lehet kapni a tusfürdőjét és testápolóját. Ikonikus illat... Szerintem minden nőnek kellene, hogy legyen belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.