Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8700 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mogabri, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8700 Ft

Kiadás éve: 1999

lllatkategória: ciprusos-virágos

Illatösszetevők: frézia, rózsa, barack, gardénia, koriander, pacsuli, vanília

Ár: 8700 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Gucci Rush
Ár: 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 10ml/kép (kb.5ml), Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 9900 , Eladó: Liliomrozsa
Állapot: 30ml/14ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után Foxposttal automatába v. házhoz
blondiebunny

2020. január 5.

Nekem borzalmasan tetszik az illata, szerintem nagyon mély és nőies, csak picit lehetne tartósabb =( Éppenséggel az üvege tényleg lehetne elegánsabb egy ilyen szépséges illathoz, de tulajdonképp nem mindennapi a kis kazetta alak, szóval nem gond :D a tartóssága miatt -1 csillag, mert az nálam tényleg p_csafüst, de a meseszép, egyedi illat miatt mindenképp egy erős 4-es összességében.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Cathi

2019. november 22.

Senki ne haragudjon meg a velemenyem miatt.
Ma müllerben teszter csikra fujtam, es a sok pozitiv ertekeles miatt valami nagyon jo illatot vartam.
Megszagoltam, es bar ne tettem volna. Valami eszmeletlen büdös valami volt, egy az egyben a pink playboy.... nem tudom, lehet romlott volt...
Az üvege gagyi piros müanyag... es ennyi penzert azert talan telt volna egy szebb üveg kialakitasara.
Huh, soha többe meg a közelebe se megyek ennek a parfümnek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Senki ne haragudjon meg a velemenyem miatt.
Huh, soha többe meg a közelebe se megyek ennek a parfümnek

hevero12

2019. november 18.

Megvannak a kedvenc parfümeim, amiket használok; hűséges vagyok, nem igazán váltogatok; Gucci Rush 1 téli- Gucci Rush 2- 4 évszakos, Christian Dior Miss Dior 4 évszakos. Nagy ritkán Versace Vanitas, illetve Bright Crystal, Guerlain mandarine basilic.

Na már most a Gucci Rushban az az érdekes, hogy a bőrömön nyáron unalmas vanília szagú, viszont télen valami éteri, mély és sejtelmes lesz az illata. Titokzatos, de nem a keleties, nehéz, pézsmás jellegű. Amit a legjobban szeretek benne, hogy az illata a sálaimban, ruháimban benne marad és az egész szobát bejárja. Csodás fiatal nő illata van és minden helyzetben máshogy viselkedik. Hihetetlen, hogy már 20 éves illatról van szó- még mindig inkább modernnek hat és nem klasszikusnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Lupiluuu

2019. október 11.

Vágytam rá, mert akartam egy bulizós csábító dögöt...kinéztem magamnak ,megillatoltam és a varazs eltűnt....az illat hatására akarva akaratlanul nekem mindig egy személy kapcsolódik és ehez az illathoz anyukám arca jelent meg magam előtt. Nem tehettem meg ,hogy olyan illatot viseljek ami nem én vagyok ami nekem olyan "anyus " illat. Az illattal nincs baj,nagyon szép és igazi egyéniség amit sok százból felismernék,de ha a lelkem mélyén érzem,hogy nem az enyém akkor nem tehettem mást mint, hogy megvegyem anyukámnak anyák napjára. Az az öröm amit vártam nem maradt el. Annyira örült és csak annyit mondott: ezt az illatot kerestem és te megtaláltad nekem!😊

Ui. Sajnos soknál olvasom,hogy panaszkodnak a tartósságára,én rátaláltam a J.Fenzi álltal létrehozott utánzatra a Gossi red women parfümre ,ami egy az egyben megegyezik az eredeti Gucci illatával,csak annyi a különbség hogy töredék árért vesszük ugyanazt az illatot és a tartóssága brutális...12 órát simán bír,szóval csajok aki szereti az illatot,csak ez miatt mondott le róla akkor szólok,hogy van remény,próbáljátok ki bátran,mert megéri !😊😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

MissKenedy

2019. augusztus 9.

Én is azok közé tartoztam akik a kinézete miatt valahogy a közelébe sem mentek. Épp egy régi kedvenc parfümömet nézegettem a fragrantica oldalon. Bruno Banani - women. Évekig használtam a 20-as éveim elején. Erre mit látok a kommenteknél? Hogy a rush dupe-ja. Rögtön kiváncsi lettem vajon milyen az eredeti illat amiről mintázták.
Újra szerelmes lettem. Tényleg Banani illata csak minőségibb. Nem az az egyszerű édesség ami abban van, ebben van valamic savar. A hatósugara és a tartóssága is kb a kétszerese, pedig olcsó parfümhöz képest Banani kreálmánya is jól teljesített annó. A Gucci-val könnyű túlzásba esni. Egy fújás a csuklóra, egy a fül mögé és bőven elég.
Úgyhogy egy kis ksizeelésben mindenképp beszerzem, főleg, hogy nekem ez inkább a hideg időhöz illik.
Sokan jellemzik party illatként és abszolút igazuk van. Eszméletlenül dögös szexi illat, abszolút dob a magabiztosságán az embernek ha ezt viseli:) És hát a pasik többsége is imádja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

emeseee6

2019. július 19.

Up2:Végülis eladtam. Továbbra is imádom,megveszek érte....De rajtam a tartóssága katasztrófa volt :'( Így őt építettem le..Sajnálom nagyon,ha jól működött volna örök darabom lett volna.. (Mekkora kicseszés múgy,mindenki azon sír,hogy mennyire lemoshatatlan,mennyire csíkot húz stb,hát nem rajtam bakker :D)

Up:Végre eljutottam oda,hogy megvegyem <3 Hát odavagyok érte. Egyrészt végre nem egy mostani dögunalmas cukorbomba-klón(amiből nagyon keveset szeretek igazán,a legtöbb csak unalmas és tök egyforma) ,másrészt hozzám nagyon illik. Kicsit erőszakos,tud sok lenni,de mégis ellenállhatatlan:D Ehhez amúgy magabiztosság kell,akinek nincs nem ajánlom. Köszi Tom Ford,imádlak (amúgy is) <3

24 éves vagyok,csak úgy körülbelül egy éve kezdtem intenzíven érdeklődni a parfümök iránt. Sokat olvasgattam itt,ezen a parfümön valamiért egyből megakadt a szemem az értékelések alapján,valahogy éreztem,hogy ez illik hozzám. Tegnap végre alkalmam nyílt (és eszemben is volt) tesztelni. Hát azt kell mondjam, nem tévedtem. Közben rájöttem ,hogy ismerem ezt,sokszor éreztem úgy életemben az utcán stb,és mindig is tetszett. Örülök,hogy végre rájöttem mi ez :D Erős ,karakteres illat,aki kis könnyed virágos lötyikkel szereti magát fújni,utálni fogja. Én bármikor elhordanám,akár nyáron is,amilyen őrült vagyok :D Szerintem egyet max. kettőt kell fújni belőle,és tökéletes,több még nekem is sok lenne. Megkapja az 5-öt ,amit csak a legnagyobb kedvenceimnek adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

PETRA820718

2019. július 2.

Nagyon szeretem, már-már tökéletes lenne a számomra, csupán két ,bibi' van a dologban.
Az egyik, hogy sajnos nem tartós az illata.
A másik pedig az ára.
Így sajnos ár-érték arányban nem éri meg.
Azért egy Gucci-,tól tartósságra sokkal többet várnék.
Zárójelben megjegyzem, van replika ami megtévesztésig hasonlít, így ha erre az illata vágyom tökéletesen megteszi az is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Az egyik, hogy sajnos nem tartós az illata.
A másik pedig az ára.
Így sajnos ár-érték arányban nem éri meg.
Azért egy Gucci-,tól tartósságra sokkal többet várnék.

Szofijaa

2019. június 4.

Anno 14 (?) éve ez volt A buli illat számomra. Volt egy barátnőm, az a típus, aki nem szégyelli magát asztalontáncolás (én csak szorongattam a koktélom, mert nyuszi vagyok) után másnap, magabiztos, vagány. Ő használta ezt a parfümöt, és én is megszerettem. Nagyon. Tényleg erősen szintetikus én ennél is teljesen megértem, mit nem szeretnek benne mások. Nekem a mai napig parti illatnak maradt meg. Az utolsó "üveg" már hét éves és még mindig van benne...véget értek a bulik. Sajnos nappal valahogy nem tudom hordani. Szaglászni szoktam és emlékezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

zsuzska82

2019. május 28.

Ez az az illat, ami vagy tetszik valakinek, vagy nem! Nagyon orrba mászós, de rettentő érzéki, nőies illat! Az orrodban marad garantáltan. :) Tartós, kevés kell belőle és egész nap érezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

pennylane69

2019. május 27.

Nagyon karakteres illat, irigylem azt aki magáénak érzi. én sajnos nem. Bár nagyon jó illat, tipikus bulizós illat számomra. az üvege érdekes választás, de el kell ismerni hogy egyedi, és attól nem féltem, hogy eltöröm az üvegét, vagy hogy túl nehéz hogy magammal vigyem. Nagyon tartós, nagyon egyedi!!!
Tom Ford bácsi eraja alatt született, ha jól tudom, állítólag az illatot a kokain ihlette :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.