Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8700 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mogabri, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8700 Ft

Kiadás éve: 1999

lllatkategória: ciprusos-virágos

Illatösszetevők: frézia, rózsa, barack, gardénia, koriander, pacsuli, vanília

Ár: 8700 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1700/2800 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó
Gucci Rush EDT-fújós
Ár: 1600ft+pkg -5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

Liliana0126

2020. július 2.

Na ez egy, igazi komoly noi illat. Nem kislanyoknak valo. Ezzel az illattal lehet csabitani randin. Rendesen. Es munkaba de kulonleges alkamakra is jo. Eros hatarozott, nehez illata van. Nagyon tartos. Hiaba mosod le ott erzed tovabbra is magadon.
Ha egy minosegi jo illatu parfumre vagysz, aminek az illatan is lehet erezni, hogy draga parfum akkor batran ajanlom. Ezt az illatot tudni kell viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Malti

2020. július 1.

Egyszerűen imádom. Már 20 éve a best! Sajnálom, hogy már nem lehet kapni a tusfürdőjét és testápolóját. Ikonikus illat... Szerintem minden nőnek kellene, hogy legyen belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Ppani

2020. június 29.

Nyárra kerestem valami izgalmas illatot, miután régi kedvencem megszűnt. Azt hiszem, benne méltó utódra találtam. Nekem abszolút nem sok így melegebb időben sem, de mértékkel kell használni. Feltűnő illat az biztos, pont ezért is tetszik. Tartóssága maximálisan rendben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Krisztocska

2020. június 9.

Sosem volt még Rushom. Szemeztem már vele, aztán annyiban maradt. Most viszont már van! Imádat a köbön! Ez nekem se nem retro, se nem ósdi. Számomra épp attól különleges, hogy nem tucat. Megfoghatatlan, figyelemre méltó illat. Ahogy lengedezik körülöttem és az orromba kúszik, olyan, mint egy súlyos, mély szappan illat. Előkelő selyem. Szeretem, ahogy körbeölel; otthonos és nagyon megnyugtató. Remekül passzol hozzám. A tartóssága nagyon jó.
Hosszú parfümös évek alatt mindössze két illat volt, amit örökké tudnék imádni, de persze egyiket sem gyártják már. Remélem, ezzel nem járok így. Nem akarok tőle is elválni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 9.

Anett0721

2020. április 21.

Kétszer próbáltam, rajtam konkrétan ragasztó szaga van.....azt hittem romlott a teszter, de máshol is ugyanilyen lett a csuklómon. Savanyú, alkoholos, szúrós. Egy óráig, mert utána eltűnik. Még sosem tapasztaltam ilyet, rajtam a "dög" illatok istenien szoktak muzsikálni.Fene se érti.

Update 2 évvel később: Megint kipróbáltam. Rájöttem, mi a gond. Mivel nem volt történetünk soha, nem ismertem az illatát, nem kötődik hozzá buli, fiatalság, ezért tűnik nekem egy szimpla szintetikus tucatillatnak. Most nem éreztem ragasztósnak, de szúrós, műanyag, ami akár egy 999 forintos drogériás alsó polcos cucc is lehetne. Szexinek sem érzem. Szó szerint semmilyen. De azt gondolom azért mert nem köt hozzá semmi. És nekem nem "dög" mert nem éreztem fülledt diszkóban sem 10-15 évvel ezelőtt, ezért nem muzsikál rajtam.
Ahogy olvastam, itt is a legtöbben az emlékek, a múlt miatt szeretik. Szóval talán tetszene, ha eszembe jutna róla BÁRMI, de így csak egy üres, szintetikus valamilyen illat. Sajnálom hogy az ő idejében nem ismertem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 21.

Timi8

2020. március 29.

Megosztò, nagyon is. Csodálom a 4 csillagot mert imádják vagy gyűlölik...
Keresem a régebbi, "kult-illatok"at, nekem egyértelműen ez is az! A Rush-sal történelmet ìrt a Gucci: egy ikon lett. Jò 20 éves a cucc, anno nagy népszerűségnek örvendett (én nem használtam akkoriban ilyen jellegű illatot, mert kb.értelmezni sem tudtam, viselni meg aztán pláne nem ment volna...), és az utòbbi 1-2 évben is csak amiatt cuppantam rá, mert szerettem volna az illatgyűjteményembe egy - és most elnézést a közönségességemért, főleg a rajongòktòl - "olcsò, ribis" parfümöt is. Valòjában a piros üveges parfümök jò ideig távol álltak tőlem, nem voltak az eseteim. Az első piroskám a klasszik Nina volt, amit az Amor Amor követett, viszont ezek teljesen eltérő kategòria mint a Rush. Igazibòl semmi jel nem is utalt arra, hogy a Rush-t megkedvelhetem bármikor is, de megérte kutakodni az ő háza tájékán még ennyi sok év után is, hiszen benne találtam meg azt amit kerestem. Van benne vmi tùlfűtött erotika, vmi keserédes, füstös, állott-pállott jegy, illetve vmi piszkosság is (poros ès füstös egyszerre) de fogalmam sincs, ez mely alkotòk összjátéka. Egyébként attòl függetlenül is megkapja tőlem az 5 csillagot, hogy kifejezetten mesterkéltnek, direktnek és műnek érzem magát az illatot, ami szintetikum pedig abszolùt harmòniát alkot a rusnya VHS-kazettaszerű küllemmel, tehát teljes az összhag! ;D
De mégis azt kell mondanom, hogy tényleg van benne vmi még ennyi év után is hát még megjelenésekor mennyire korszakalkotò lehetett. Szò nélkül egyszerűen nem lehet hagyni, teljesen egyedi és megismételhetetlen. Fogalmam sincs, mikor és hová használnám de ùgy érzem, alapszükséglet, hogy tartsak belőle itthon egy picikét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 29.

Megosztò, nagyon is. Csodálom a 4 csillagot mert imádják vagy gyűlölik...

mlnda

2020. március 28.

Eletem elso parfum-szerelme!
Nem is emlekszek mar, hogy hol es hogyan talalkoztam az illattal valamikor 12 evvel ezelott, de azonnal elkezdtem kutatni a parfumot.
Ez egy eleg utos, brutalisan eros, edes illat, ami nagyon nem jellemzo ram, de megis megorultem erte. Aztan egy nap megkaptam a parfumot ajandekba. Annyira boldog voltam!
De hogy a lenyegre terjek, hogyan is tudnam leirni az illatat? Eloszor is: nagyon intenziv, eroteljes, edes, egyszerre nehez es friss (?), fuszeres.
Aztan most leirom mi az, ami nekem szemely szerint eszembejut rola: halva, por, fa. :)) Micsoda izgalmas kombinacio, ugye?! Es megis, minedezek ellenere valahogy nagyon finom ez igy egyutt nekem. Valamiert a nyarat idezi a poros, fas beutesevel. Es ugyanezen beutesek miatt szerettem nagy eloszeretettel magamra fujni olyankor, amikor bor cucc volt rajtam. Szerintem a bor, fa es por nagyon illenek egymashoz.
A muanyag doboza nekem kimondottan tetszik. Vagany es jatekos.
Tartossag: rajtam nagyon erosen es nagyon sokaig erzodott, pedig a szokasosnal joval kevesebbet is hasznaltam belole, mint mas parfumokbol.
Azt azert megjegyzem, hogy a kormyezetem szerint borzalmasan eroteljes es "budos" ez a parfum. Mindenki nehezkesnek, tolakodonak erezte anno, amikor meg volt belole es hasznaltam.
A mai napig nem tudom megmagyarazni hogyan szerethetem ezt a parfumot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Eletem elso parfum-szerelme!
A muanyag doboza nekem kimondottan tetszik. Vagany es jatekos.
A mai napig nem tudom megmagyarazni hogyan szerethetem ezt a parfumot...

blondiebunny

2020. január 5.

Nekem borzalmasan tetszik az illata, szerintem nagyon mély és nőies, csak picit lehetne tartósabb =( Éppenséggel az üvege tényleg lehetne elegánsabb egy ilyen szépséges illathoz, de tulajdonképp nem mindennapi a kis kazetta alak, szóval nem gond :D a tartóssága miatt -1 csillag, mert az nálam tényleg p_csafüst, de a meseszép, egyedi illat miatt mindenképp egy erős 4-es összességében.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Cathi

2019. november 22.

Senki ne haragudjon meg a velemenyem miatt.
Ma müllerben teszter csikra fujtam, es a sok pozitiv ertekeles miatt valami nagyon jo illatot vartam.
Megszagoltam, es bar ne tettem volna. Valami eszmeletlen büdös valami volt, egy az egyben a pink playboy.... nem tudom, lehet romlott volt...
Az üvege gagyi piros müanyag... es ennyi penzert azert talan telt volna egy szebb üveg kialakitasara.
Huh, soha többe meg a közelebe se megyek ennek a parfümnek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Senki ne haragudjon meg a velemenyem miatt.
Huh, soha többe meg a közelebe se megyek ennek a parfümnek

hevero12

2019. november 18.

Megvannak a kedvenc parfümeim, amiket használok; hűséges vagyok, nem igazán váltogatok; Gucci Rush 1 téli- Gucci Rush 2- 4 évszakos, Christian Dior Miss Dior 4 évszakos. Nagy ritkán Versace Vanitas, illetve Bright Crystal, Guerlain mandarine basilic.

Na már most a Gucci Rushban az az érdekes, hogy a bőrömön nyáron unalmas vanília szagú, viszont télen valami éteri, mély és sejtelmes lesz az illata. Titokzatos, de nem a keleties, nehéz, pézsmás jellegű. Amit a legjobban szeretek benne, hogy az illata a sálaimban, ruháimban benne marad és az egész szobát bejárja. Csodás fiatal nő illata van és minden helyzetben máshogy viselkedik. Hihetetlen, hogy már 20 éves illatról van szó- még mindig inkább modernnek hat és nem klasszikusnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.