Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8700 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mogabri, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8700 Ft

Kiadás éve: 1999

lllatkategória: ciprusos-virágos

Illatösszetevők: frézia, rózsa, barack, gardénia, koriander, pacsuli, vanília

Ár: 8700 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
KIÁRUSÍTÁS!!! Gucci Rush EDT
Ár: Megegyezés szerint (lásd a leírásban) , Eladó: kvin
Állapot: Kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost vagy Posta (egyéb küldés megbeszélés szerint)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

musicallover888

2022. augusztus 15.

Néhány évvel ezelőtt, tinikoromban kaptam ajándékba, és bár már akkor is az volt a véleményem, hogy ez egy érettebb nőknek való parfüm, egyszerűen annyira tetszett az illata, hogy ez lett a “színházbajárós” parfümöm. Így legalább lassan fogy, hiszen nem mindennap jár színházba az ember, és elegánsan felöltözve, különlegesebb alkalmakon hordhatom. Tök jó, mert így rengeteg szuper színházi élményem kötődik hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 15.

Anett0721

2022. május 3.

Update 2: újból próbáltam, 1 újabb év elteltével. Még mindig szintetikus, és kicsit zűrös, azaz nem nagyon tudom behatárolni, milyen is. Virágos, fűszeres, szúrós, minden egyszerre. Viszont az biztos, hogy egyedi. Hordani nem tudnám továbbra sem, mert nagyon nem tudom mit akar kifejezni, és egy illatnál számomra fontos, hogy hozzon magával valamit, adjon nekem valamilyen hangulatot, érzetet. Nála nem tapasztalok semmit, csak vakarom a fejem, hogy vajon mire gondolt a költő? De egyedi és érezni hogy retró, azaz nem mai tucat. Továbbra is irigylem azokat, akiknek vannak hozzá fűződő emlékeik, nagy partik, bulis nyaralások.

Kétszer próbáltam, rajtam konkrétan ragasztó szaga van.....azt hittem romlott a teszter, de máshol is ugyanilyen lett a csuklómon. Savanyú, alkoholos, szúrós. Egy óráig, mert utána eltűnik. Még sosem tapasztaltam ilyet, rajtam a "dög" illatok istenien szoktak muzsikálni.Fene se érti.

Update 2 évvel később: Megint kipróbáltam. Rájöttem, mi a gond. Mivel nem volt történetünk soha, nem ismertem az illatát, nem kötődik hozzá buli, fiatalság, ezért tűnik nekem egy szimpla szintetikus tucatillatnak. Most nem éreztem ragasztósnak, de szúrós, műanyag, ami akár egy 999 forintos drogériás alsó polcos cucc is lehetne. Szexinek sem érzem. Szó szerint semmilyen. De azt gondolom azért mert nem köt hozzá semmi. És nekem nem "dög" mert nem éreztem fülledt diszkóban sem 10-15 évvel ezelőtt, ezért nem muzsikál rajtam.
Ahogy olvastam, itt is a legtöbben az emlékek, a múlt miatt szeretik. Szóval talán tetszene, ha eszembe jutna róla BÁRMI, de így csak egy üres, szintetikus valamilyen illat. Sajnálom hogy az ő idejében nem ismertem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 3.

pillepocok

2022. április 22.

Nagyon határozott illat, azonnal önbizalmat ad, és ahogy Yeticica írta, valóban kicsapja az ajtót előttem is. :D Nem egy mai cukros lötyi. Tartóssága néha már már zavaró, de imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

zsu03

2022. március 21.

Nekem a nagybetűs illat , 23 éve tartó szerelem. Mindig van itthon belőle . Annyira buja es ellentmondásos , mindig tud újat mutatni. Én télen többször használom , tömény illat. Nagyon megosztó , van aki imádja , van aki rosszul lesz tőle 😊 Nem egy mai tucatillat…

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 21.

Liliom777

2022. január 29.

Egyszerre édes, egyszerre kesernyés, egyszerre elegáns, egyszerre bohém és könnyed, egyszerre szúrós, egyszerre lágy... számomra az örök ellentmondások illata. Télen fényűző dámává tesz, nyáron virágos réten szaladgáló lánykává. Ez az a parfúm, melyet ezer éve újra és újra megihlet. Mindig visszatérek hozzá és mindig konstatálom magamban, hogy az egyik legfincsibb illat a világon!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 29.

dkitti87

2021. augusztus 25.

19 évesen kaptam ajándékba ami 15 évvel ezelőtt volt, emlékszem nagyon egyedi illata van, viszont akkor nem tudtam viselni, fiatal voltam hozza és már akkor is azt gondoltam, hogy idősebb nőkön jobban állna. Úgyhogy most hogy eszembe jutott, újra beszerzek egyet és jövök vissza up datere. Nagyon kiváncsi vagyok a mostani érett énemhez hogy passzol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

racheldawes

2021. augusztus 21.

Gondoltam, kipróbálom legalább egy minta erejéig, ha már ennyire "legendás". Elsőre nekem nagyon erőteljes, fullasztó és kissé maszkulin, viszont ezen harsányság lecsengését követően előtérbe kerülnek a virágos jegyek, ami bőrközelben kifejezetten kellemessé teszi. Tartóssága kiváló. Bár egyáltalán nem egy "fiatalos" illat (sőt, én semmi "csábítót" nem érzek benne, inkább határozottságot sugall), összességében különlegesnek találom, még az sem kizárt, hogy ősszel meg fogom vásárolni (számomra egyértelműen őszi-téli illat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

piroslili

2021. augusztus 17.

Kultparfüm, muszáj hogy legyen kategória.
Igazi izgalmas darab, 40 körüli férfiak utána fordulnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Kultparfüm, muszáj hogy legyen kategória.
Igazi izgalmas darab, 40 körüli férfiak utána fordulnak.

k.dorika

2021. július 5.

Ez az ILLAT, a parfümök parfümje.Egy örök IKON. Egyedi és utánozhatatlan. Aki 1x kipróbálta már biztos, hogy nem felejti el. Megosztó: vagy a túl sok kategória vagy pedig a SZERELEM. Nálam az utóbbi!!! Nagyon dög!!! És nem utolsó sorban brutál tartós! 10 csillag lenne ha lenne annyi :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 5.

Yeticica

2021. március 30.

Visszakerült hozzám ( számos költözés után, míg Anyukám szekrényének sötét mélyén tengődött) az én eredeti, 2008-as batch kódú brutál party-illatom!
Döbbenet de az illat ugyanolyan intenzitással pulzál a bőrön, mint anno, nem lacafacázik, simán kicsapja az ajtót előttem 😅
Nem.sok maradt az üvegben ebből a barackos, kicsit plasztikos, feltűnő, ikonikus dögből, és azt a keveset sem fogom magamra fújni, legalábbis emberek közé tuti nem, mert a mai énemmel ez vállalhatatlan. Annyira erős szexepilje van, nem is, inkább szexi. Ez nem felhívás keringőre,.ez a férfi behajítása az ágyba /kanapéra, stb, a sor igény szerint folytatható.
Nem tudom, az új, ifra utáni verzió is ugyanezt az élményt nyújtja-e, de nem valószínű. Ezt csak az IFRA rendszabályozas miatt gondolom, a Coco Mad is más, mint volt.
Gucci rush viszont felvidit! 😀🥰 Rájárok szimatolgatni.

Ahogy végig futottam a véleményeken, azért ez a kis Rush még ma is igencsak nőcis, dögös, kihívó lehet, és ennek szívből örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 30.

Gucci rush viszont felvidit! 😀🥰 Rájárok szimatolgatni.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.