Best of Beauty 2019

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8700 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mogabri, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8700 Ft

Kiadás éve: 1999

lllatkategória: ciprusos-virágos

Illatösszetevők: frézia, rózsa, barack, gardénia, koriander, pacsuli, vanília

Ár: 8700 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Gucci Rush
Ár: 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 10ml/kép (kb.5ml), Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Gucci Rush fújós
Ár: 5ml/1500ft, 10ml/2500ft+posta , Eladó: Capella
Állapot: Fújós, Helyszín: Sopron, fizetés: Fizetés banki utalással, személyes átvétel vagy posta, csomagautómata
emeseee6

2019. július 19.

Up2:Végülis eladtam. Továbbra is imádom,megveszek érte....De rajtam a tartóssága katasztrófa volt :'( Így őt építettem le..Sajnálom nagyon,ha jól működött volna örök darabom lett volna.. (Mekkora kicseszés múgy,mindenki azon sír,hogy mennyire lemoshatatlan,mennyire csíkot húz stb,hát nem rajtam bakker :D)

Up:Végre eljutottam oda,hogy megvegyem <3 Hát odavagyok érte. Egyrészt végre nem egy mostani dögunalmas cukorbomba-klón(amiből nagyon keveset szeretek igazán,a legtöbb csak unalmas és tök egyforma) ,másrészt hozzám nagyon illik. Kicsit erőszakos,tud sok lenni,de mégis ellenállhatatlan:D Ehhez amúgy magabiztosság kell,akinek nincs nem ajánlom. Köszi Tom Ford,imádlak (amúgy is) <3

24 éves vagyok,csak úgy körülbelül egy éve kezdtem intenzíven érdeklődni a parfümök iránt. Sokat olvasgattam itt,ezen a parfümön valamiért egyből megakadt a szemem az értékelések alapján,valahogy éreztem,hogy ez illik hozzám. Tegnap végre alkalmam nyílt (és eszemben is volt) tesztelni. Hát azt kell mondjam, nem tévedtem. Közben rájöttem ,hogy ismerem ezt,sokszor éreztem úgy életemben az utcán stb,és mindig is tetszett. Örülök,hogy végre rájöttem mi ez :D Erős ,karakteres illat,aki kis könnyed virágos lötyikkel szereti magát fújni,utálni fogja. Én bármikor elhordanám,akár nyáron is,amilyen őrült vagyok :D Szerintem egyet max. kettőt kell fújni belőle,és tökéletes,több még nekem is sok lenne. Megkapja az 5-öt ,amit csak a legnagyobb kedvenceimnek adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

PETRA820718

2019. július 2.

Nagyon szeretem, már-már tökéletes lenne a számomra, csupán két ,bibi' van a dologban.
Az egyik, hogy sajnos nem tartós az illata.
A másik pedig az ára.
Így sajnos ár-érték arányban nem éri meg.
Azért egy Gucci-,tól tartósságra sokkal többet várnék.
Zárójelben megjegyzem, van replika ami megtévesztésig hasonlít, így ha erre az illata vágyom tökéletesen megteszi az is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Az egyik, hogy sajnos nem tartós az illata.
A másik pedig az ára.
Így sajnos ár-érték arányban nem éri meg.
Azért egy Gucci-,tól tartósságra sokkal többet várnék.

Szofijaa

2019. június 4.

Anno 14 (?) éve ez volt A buli illat számomra. Volt egy barátnőm, az a típus, aki nem szégyelli magát asztalontáncolás (én csak szorongattam a koktélom, mert nyuszi vagyok) után másnap, magabiztos, vagány. Ő használta ezt a parfümöt, és én is megszerettem. Nagyon. Tényleg erősen szintetikus én ennél is teljesen megértem, mit nem szeretnek benne mások. Nekem a mai napig parti illatnak maradt meg. Az utolsó "üveg" már hét éves és még mindig van benne...véget értek a bulik. Sajnos nappal valahogy nem tudom hordani. Szaglászni szoktam és emlékezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

zsuzska82

2019. május 28.

Ez az az illat, ami vagy tetszik valakinek, vagy nem! Nagyon orrba mászós, de rettentő érzéki, nőies illat! Az orrodban marad garantáltan. :) Tartós, kevés kell belőle és egész nap érezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

pennylane69

2019. május 27.

Nagyon karakteres illat, irigylem azt aki magáénak érzi. én sajnos nem. Bár nagyon jó illat, tipikus bulizós illat számomra. az üvege érdekes választás, de el kell ismerni hogy egyedi, és attól nem féltem, hogy eltöröm az üvegét, vagy hogy túl nehéz hogy magammal vigyem. Nagyon tartós, nagyon egyedi!!!
Tom Ford bácsi eraja alatt született, ha jól tudom, állítólag az illatot a kokain ihlette :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

babuss

2019. május 16.

Életem illata!
Erős, dinamikus, nagyon jellegzetes, és egyben felejthetetlen illat.
Én pont ezért szeretem.
20 éve használom folyamatosan, mindenkinek ajánlom, aki szereti az erős illatokat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Életem illata!
Erős, dinamikus, nagyon jellegzetes, és egyben felejthetetlen illat.
Én pont ezért szeretem.

kvin

2019. április 16.

Én a pártolók táborát erősítem, bár nem tartozik a szerelemillataim közé.
Az elején nagyon megijedtem, mert totál Cacharel Eden utánérzésem volt vele kapcsolatban - összességében még most is inkább ahhoz tudnám hasonlítani - , de annál sokkal tetszetősebbé változott és puhult. A bajom vele kapcsolatban, hogy rajtam édeskéssé válik, emiatt a füstös dögössége fojtóan nehézzé tud válni (mint a Habanitánál, csak ott a vanília "húzta le") , szépen összeáll, ahogy kell és értem, hogy egyesek mit szeretnek benne. Jó ez, de próbálom elképzelni, hogy mikor, milyen helyzetben viselném és mindig találnék helyette mást, amit inkább magamra fújnék.
Értékelem az erős karakterességét, annak ellenére, hogy nem az én illatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

Én a pártolók táborát erősítem, bár nem tartozik a szerelemillataim közé.
Értékelem az erős karakterességét, annak ellenére, hogy nem az én illatom.

Phoenix19

2019. április 10.

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal, ezt vagy nagyon szeretni vagy nagyon utálni lehet. Sajna az utóbbiak táborát erősítem. Ritka borzalmas kreálmány. Egy rémálom.Terrortámadás a jóízlés ellen. Régen mindenki ezt fújta, nekem is volt, a családom ájuldozott tőle, igaz én is. Bevittem a mosdóba, de utána eltűnt, szerintem anyukám kidobta. Ez már vagy 20 éve volt. Az üvege meglepően ízléstelen. Az illat nyomasztó, feltűnő, erősen irritáló, közönséges, olcsó és műanyag. Számomra, hangsúlyozom: számomra, ez a parfümvilág legalja. Szerencsére azóta sem találkoztam vele, de még most is érzem. Egy nagyon rossz illatemlék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 10.

AnitaUrgyan

2019. február 15.

Évek óta újravevős illatom, kb 10 éve mindig van egy téglalap belőle. Vagy lehet szeretni, vagy nem, átmenet nagyon nincs. Pasiknak általában feltűnik. Én imádom, nagyon tartós, körbelengős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Renike77

2019. január 12.

Valóban ikonikus illat, párja nincs, pozitív értelemben persze.
Nem hasonlít semmihez, nagyon tartós, nagyon nőcis.
Ez a típusú illat nem tud kimenni a divatból. Nekem van egy tisztaság- /öblítő illat jellege is, amitől még inkább odavagyok.
Szerintem nem túl megosztó.
A csomagolása nem a legelegánsabb, de mondhatom, a legpraktikusabb: nem borul fel, nem nyomódik be a pumpája, nincs kupakja, nem törik el az üvege,és a legjobb, hogy valamiért teljesen kézre esik. Fél kézzel is utánfújod bárhol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Valóban ikonikus illat, párja nincs, pozitív értelemben persze.
Nem hasonlít semmihez, nagyon tartós, nagyon nőcis.
Szerintem nem túl megosztó.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.