Guerlain

Ár:   15 000-20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml, 100 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beatrix123, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   15 000-20 000 Ft
Kiszerelés:   75 ml, 100 ml és 125 ml
Lelőhely:   parfümériák

lllatcsalád: citrus

Illatösszetevők: bergamott, grapefruit, petit grain, keserűnarancs, feketeribizli levél, vanília, szantálfa, pacsuli

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune 10 ml
Ár: 2500 postával , Eladó: homonnaizs
Állapot: használt , Helyszín: Miskolc, fizetés: előreutalás után posta

Amea

2021. március 18.

A nyitány lédús grapefruit, frissítően fanyar, citrusos, aromás, csodaszép. Egészen realisztikus gyümölcs, elképesztő.
De aztán ahogyan túljut a lélegzetelállító nyitányon, úgy fordul csalódásba. Legnagyobb bánatomra egy nyári meleg délután, és a buszos zsúfoltságban átizzadt nejlonbúz képe villan be, meg ahogyan a sikertelenül elfedni próbált testszag átüt a parfümön. Persze ez az asszociáció nem feltétlenül a parfüm hibája, lehet, hogy csak az én bőrömet nem szereti.
A szívem szakad meg, a grapefruitos részt imádom, de ezt én nem tudnám hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

A szívem szakad meg, a grapefruitos részt imádom, de ezt én nem tudnám hordani.

floracska6

2021. február 26.

Ebből látszik, hogy nem szabad masok értekelese alapjan parfümöt venni. Szerettem volna egy citrusos illatot tavaszra/nyárra mert tudom hogy a melegben csak azt esik jol viselni es rendelni is akartam ebbol az illatból vaktában egy normál kiszerelést.
De jo hogy nem tettem! Douglasban probaltam ki es rajtam erősen a citromos legfrissitőre hajazott sajna :( uncsi volt, semmi kibontakozasa nem volt es gyorsan el is illant amin nagyon meglepodtem mert egy izgibb illatra számítottam a kommentekbol. Ebbol látszik, hogy illatokrol nem igazán lehet örökérvényű igazságokat irni, max a tartósság a többi nagyon egyéni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Szaszmancs

2020. május 8.

Már csak az emléke van az orromban, de tudom, hogy imádtam és azt is, hogy sokan utánam szagoltak, rákérdeztek és meglepően tartós, intenzív illat volt. Nem az az egyszerű limonádé, annál elgondolkodtatóbb. Találkozunk még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Yeticica

2019. június 11.

Regen hasznaltam mar, de nagyon szerettem, kifejezetten a kesernyessege miatt. A grapefruit gyumolcs is attol olyan finom, hogy nem pusztan fanyar hanem enyhen kesernyes is. Kanikulaban tokeletes, en maskor nem tudom elkepzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Pajzs

2019. január 10.

Számomra a Pamplelune olyan, mint Elizabeth Bennet: okos, élénk, nonkonformista, vidám, kellő mélységgel és melegséggel a szívében. A képzeletemben ez a Büszkeség és balítélet hősnőjének illata, aki Mrs. Darcyként is megmarad önmagának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Verona5

2018. augusztus 20.

Gyönyörű nyári illat a sárga grapefruit keserédes lédússágával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Gyönyörű nyári illat a sárga grapefruit keserédes lédússágával.

senskin

2018. július 27.

A feketeribizli nagyon keserű, nem édesíti meg, de intenzívvé teszi. Mégis a citrusok áthidalják és körbeölelik. Szép illat ez, de nem egyszerű. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Monysza

2018. június 30.

A tartóssága nagyon érdekes. Elsőként, mikor magamra fújtam egész ap éreztem az illatát, azóta ez egyre gyorsabban elillan. Értetlenül állok a jelenség előtt, ettől függetlenül rajtam nagyon kellemes, édeskés, én egyáltalán nem érzem citrusosnak, de ez nem is baj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

raczrenike

2018. április 11.

Nem igazán szeretem a citrusos illatokat, de ez valamiért megfogott. Egy csillagot levonok, mert nem igazán tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

KolozsiTimea

2017. augusztus 18.

Ajándékba kaptam ,mert a barátnőm párja "macskapisinek" titulálta... Na felfújáskor rajtam is érződött valami hasonló :) és az én párom is így aposztrofálta.De kicsit később egy friss grapefruitos ,kellemesen,és csöppet sem sablonosan citrusos illattá alakult.Használtam egy ideig,mivel majdnem érintetlen üveggel kaptam,de aztán én is tovább ajándékoztam,mert annyira azért nem fogott meg,pont a kezdeti fura szag miatt.Ja igen márkaboltból származó eredeti termékről van szó,és nem volt romlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.