Guerlain

Ár:   15 000-20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml, 100 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beatrix123, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   15 000-20 000 Ft
Kiszerelés:   75 ml, 100 ml és 125 ml
Lelőhely:   parfümériák

lllatcsalád: citrus

Illatösszetevők: bergamott, grapefruit, petit grain, keserűnarancs, feketeribizli levél, vanília, szantálfa, pacsuli

Yeticica

2019. június 11.

Regen hasznaltam mar, de nagyon szerettem, kifejezetten a kesernyessege miatt. A grapefruit gyumolcs is attol olyan finom, hogy nem pusztan fanyar hanem enyhen kesernyes is. Kanikulaban tokeletes, en maskor nem tudom elkepzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Pajzs

2019. január 10.

Számomra a Pamplelune olyan, mint Elizabeth Bennet: okos, élénk, nonkonformista, vidám, kellő mélységgel és melegséggel a szívében. A képzeletemben ez a Büszkeség és balítélet hősnőjének illata, aki Mrs. Darcyként is megmarad önmagának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Verona5

2018. augusztus 20.

Gyönyörű nyári illat a sárga grapefruit keserédes lédússágával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Gyönyörű nyári illat a sárga grapefruit keserédes lédússágával.

senskin

2018. július 27.

A feketeribizli nagyon keserű, nem édesíti meg, de intenzívvé teszi. Mégis a citrusok áthidalják és körbeölelik. Szép illat ez, de nem egyszerű. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Monysza

2018. június 30.

A tartóssága nagyon érdekes. Elsőként, mikor magamra fújtam egész ap éreztem az illatát, azóta ez egyre gyorsabban elillan. Értetlenül állok a jelenség előtt, ettől függetlenül rajtam nagyon kellemes, édeskés, én egyáltalán nem érzem citrusosnak, de ez nem is baj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

raczrenike

2018. április 11.

Nem igazán szeretem a citrusos illatokat, de ez valamiért megfogott. Egy csillagot levonok, mert nem igazán tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

KolozsiTimea

2017. augusztus 18.

Ajándékba kaptam ,mert a barátnőm párja "macskapisinek" titulálta... Na felfújáskor rajtam is érződött valami hasonló :) és az én párom is így aposztrofálta.De kicsit később egy friss grapefruitos ,kellemesen,és csöppet sem sablonosan citrusos illattá alakult.Használtam egy ideig,mivel majdnem érintetlen üveggel kaptam,de aztán én is tovább ajándékoztam,mert annyira azért nem fogott meg,pont a kezdeti fura szag miatt.Ja igen márkaboltból származó eredeti termékről van szó,és nem volt romlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 18.

csakmoni

2017. május 12.

Nagyon szeretem a grapefruitot, az ízét és az illatát is.És kedvelem a petit grain illatot is (van illóolajam). Így együtt sajnos annyira megkeseredik az illatuk rajtam, hogy számomra élvezhetetlen, pedig a fejillat nagyon kecsegtető volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 12.

szilviakiralyno

2017. április 21.

Még a 2000-es évek elején az első kiadás alkalmával vettem meg, 125 ml-es flakon, és még most is van belőle, semmi baja nincs, illata tökéletes ennyi év után is. Nem használom gyakran, inkább szezonálisan, tavasz vége és nyár az Ő ideje. Friss és üde, mintha frissen csavarták volna a gyümölcsöt, héjastól, magostól, úgy ahogy van, de mégis furfangos, és döbbenetesen tartós. Felvillanyoz, és vidám, derűs jókedvet hoz, akár reggel, indulva munkába, vagy bárhova, vagy egy fárasztó nap ha után feltöltődni van kedvem. Hétköznapi, de mégsem "csak egy citrusillat" a tömegesen sok közül. Tipikus. Guerlain. Annyira harapnivalóan élethű, hogy amikor viseltem, mindenki a környezetemben kérdezte, mi ez, mutasd, énisakarom, nekemisezkell, stb... hogy a végén eltitkoltam, nem mondtam meg, mert jellemzően féltékeny vagyok az illataimra.
Szerencsére nem kaptak. Kárörvendtem. Mostanáig. Ezek szerint az új csomagolásban megint kapható egy ideje. Nem baj, semmi gond, úgyse hiszem, hogy szembetalálkozom az illattal máson, mondjuk egy rekkenő hőségben, így nem irigylem el senkitől a használatát, mert tudom azt, hogy milyen boldog és mosolygós pillanatokat tud okozni. Sőt, ajánlom is, mert ha nincs fogyasztóréteg, előbb utóbb újra megszűnik, és azt nem akarom. :)
Az illatra térve kicsit, olyan erőteljesen grapefruitosan indít, de ott van, ott motoz valami csiklandós érzés, valami mély, amitől valóban édeskésen kesernyés, átütő. A sorozat pillanatok, érzések, hangulatok üvegbe zárt alkotása, mint egy polaroidkép. Ez is olyan. Gyümölcs, de kortalan. Élethű. Energikus és dinamikus, akár hétköznap, akár munkába, akár sporthoz vagy kiránduláshoz, nyári fülledt tóparton ücsörgéshez, nyári hőség utáni éjjeli koktélszürcsöléshez, családi programhoz, egyszerűen bárhova :) Életszerű, életszagú, minden a helyén van benne. Csobbanás a vidám életérzésben, egyszerűen, néha a legszebben..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

szilva82

2017. április 1.

Hát bevallom az összes méhecskés Guerlaint imádom....<3
Itt vettem egy mini üveggel nagyon ócsón....:)
Rajtam nem hűsítő....inkább bittersweet....valamikor édes, mézes,pedig méz nyomokban sincs benne, majd kissé fanyar grépfrujtos...:D
Baromi romantikusan érzem magam ettől az illattól...olyanok villannak be, hogy mezítlábasan sétálok egy narancsos kertben, én vagyok a Napsütötte Toszkána főszereplője, és egyebek....:)
Szóval.....olvad a málna a számba....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

Hát bevallom az összes méhecskés Guerlaint imádom....<3
Itt vettem egy mini üveggel nagyon ócsón....:)
Szóval.....olvad a málna a számba....

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.