Best of Beauty 2019

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rosewood, az összetevőket feltöltötte: viktoria.gomori, Módosítva: 2014. március 11.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: sárgadinnye, őszibarack, mandula, ibolya, feketeribizli, csillagánizs, rózsa, orgona, mimóza, hibiszkusz, gyöngyvirág, bazsarózsa, vanília, szantál, mandulafa, cédrus, benzoin

Ár: 7500 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: Tester/, Helyszín: Siófok, fizetés: postan maradoként,személyesen
Ár: 2500 , Eladó: szabokrisztina7
Állapot: 10 ml, Helyszín: Bp, fizetés: Bp belváros vagy posta
Burya

2019. április 6.

Tegnap tettem szert egy kis fújósra belőle, mert sehol sem találtam a parfümériák polcain, az összetevők alapján viszont nagyon kíváncsi voltam rá. Elsősorban a mimóza miatt szemeltem ki, ami újabban nagyon közel áll a szívemhez, de az orgona miatt aggódtam kicsit, mert bár amióta az eszemet tudom az a kedvenc virágom, parfümben eddig valamiért sosem tudtam elviselni magamon. Most viszont kellemes meglepetésként ért, hogy ebben a parfümben olyan szépen keveredik, hogy semmi mű érzés nem társul hozzá, és nem is annyira tömény, viselhetőbb, frissebb. Mimóza és orgona a köbön, de eldönteni nem tudom, melyik dominál rajtam jobban, mert hol ez, hol az csap meg. Van benne egy icipici szúrós frissesség, ezt magamtól nem tudtam volna beazonosítani, de az összetevők alapján a gyöngyvirágra tippelek. Az első 10-15 percben erőteljesen érzem a gyümölcsös jegyeket is, elsősorban a barackot, de később is jelen van, csak már kevésbé "lédúsan". Ami még meglepett, hogy ebben az illatban nem csak hogy nem zavar, de még csak beazonosítani sem tudom a mandulát, amit egyébként ki nem állhatok, mint összetevőt. Én nem érzem krémesnek (hála a jó égnek), púderesnek is csak épphogy, és kifejezetten frissnek sem mondanám, tömény édes virágillat. Üvegbe zárt tavasz, még a színe is a napfényt juttatja eszembe. Virágzó gyümölcsfák, mimózák, ibolyák, orgonák, zöld levelek. Maga az illat visszafogott és nagyon kedves, viszont irdatlan tömény, úgyhogy óvatosan kell bánni vele, nekem két fújás belőle bőven elég, kitart kb. 6 órán át, ami edt létére nagyon jó teljesítmény. Nyáron nem tudnám elviselni magamon, de tavasszal és ősszel rendkívül szép, sőt egy kis téli napfény idézéshez is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

LxndrHrvth

2018. december 4.

Gyerekkoromból vannak emlékeim pár parfümöt illetően. Dolce vita, Charlie, valamelyik Boucheron, és a Champs-Elysèes. Nekem is “anyaszag”, jó értelemben :) Én biztos nem használnám ma, mert teljesen más illatok tetszenek magamon, viszon ha meglátom, csak jó érzéseim lesznek tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

lulley93

2018. július 16.

Hozzam nem illik, de megis imadom, mivel ez anyukam illata. Nagyon-nagyon regota hasznalja, gyerekkorunkban a noveremmel csak azt mondtuk ra, hogy “anyaszaga” van. 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Erynnis

2018. május 18.

Szeretem ezeket a régi vonalas virágos illatokat (ld. YSL Paris, Lancome Poeme, Estée Lauder Beautiful) de ez nem jött be. Nagyon édes, kicsit szúrós is, ami nem enyhül. A gyümölcsös jegyek sem friss gyümölcsök, hanem a túlérett fajta. Szappannak vagy valamilyen fürdőterméknek el tudnám képzelni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

MiniMazsi

2017. december 29.

Nagyon kedves, boldogságillat. De egy ponton sajnos engem nagymamám orgonás légfrissítőjére emlékeztet, ami eléggé ront az élményen. Nem lesz álmaim parfümje, de alkalmanként tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

melwin

2017. november 14.

Ez a második legszebb virágos kompozíció a szélyes top listámon, annak ellenére, hogy a virágos illatok nem az én témám. Az első helyen Heeley L'amandiere-je áll.
Imádom az orgonát és ez a parfüm azzal nyit. A gyöngyvirág, bazsarózsa, mimóza fölénybe keveredik rajtam a gyümölcsök fölött. Szinte egyik gyümölcs jegyet sem érzem, csak a virágokat. Nagyon szép puha virágillat lesz belőle, de nem tudnám magaménak érezni, viselni. Korban úgy érzem még nem vagyok ott, harmincas éveim közepén azt kell mondjam, majd talán egy jó 10 év múlva újra elővenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 14.

72Dulszinea

2017. június 30.

25 éve használom ezt az illatot és nem tudok tőle azóta sem elszakadni :) A kedvencem...Bármi újat is próbálok ki mindig visszatérek hozzá. Orgona, mimóza - őket érzem egész nap. Az illat tartós, ha reggel befújom magam még este is érződik a bőrömön. Egyszerűen imádom <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 30.

dobolank

2017. február 11.

Ez rajtam minőségi, orgonás pipereszappan, nagyon tartós is. Asszem az ember lánya a saját kedvéért vesz ilyen jellegű illatot, a férfinép nem fog bezsongani tőle, legalábbis a férjem a "már az előbb is megmondtam, hogy szappanszagú vagy" mondással méltóztatott reagálni rá.
Nekem viszont eléggé bejön, impozánsnak találom, hogy ezzel a karakterrel ilyen domináns és tartós tud lenni úgy, hogy közben azért finom marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 11.

Brigitt

2016. december 9.

Nagyon finom, buja virágillat. Ehhez hasonlót soha nem éreztem. Aki szereti az abszolút virágillatot, annak kötelező kipróbálni.
Kincsként őrzöm. Imádom az illatát. Sok-sok csillag *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 9.

Kincsként őrzöm. Imádom az illatát. Sok-sok csillag *-*

BitterSweet

2016. szeptember 21.

Edt-t próbálgatom. Egy szó: SOK. Túl virágos, túl intenzív, túl kevés a gyümölcs. Vagy lehet, hogy velem van a baj, mert megtanulhattam volna már, hogy ne legyenek elvárásaim, főleg ne ilyen túlzóak. Eh.....! Szóval én egy nagyon lágy virágillatot képzeltem, egy olyat, ami illik egy késő tavaszi párizsi sétához, hatttttalmas karimájú kalapban, napszemüvegben, legalább 15centis fekete tűsarkúban topogva.

Ehelyett kaptam egy nem túl kellemes, ám annál intenzívebb virágillatot, erős orgonás nyitánnyal (érdekes, az Idylle edp-ben nem zavar az orgona), majd gyöngyvirág és rózsa egy száraz alapon.

Ez bezzeg edt létére tartós......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Ez bezzeg edt létére tartós......

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)