Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. december 10.

Lelőhely:   parfümériák

Vízálló  dúsító és hosszabbító  szempillaspirál

szeliger

2014. december 9.

A normál változatát nagyon szerettem és mivel erről is sok jót olvastam, most egy ilyen került a kosaramba. A kiszerelés teljesen megegyezik a normál változattal, 8,5 ml festéket tartalmaz, csak itt a tok ezüstben pompázik. A szín szép fekete, nagyon látványosan szétválaszt, minden pillát egyesével fest be a pilla teljes hosszúságában. Nem drámai, sokkal inkább gyönyörű természetes hatású pillákat lehet vele varázsolni, a pillák könnyűek és puhák maradnak, egyáltalán nem merevíti el őket, a végeredmény kifogástalan. Sűrű szálú, praktikus kis keféje van, könnyű vele dolgozni, gyorsan szárad. A sima párjához hasonlóan ez is illatos, ezt kifejezetten szeretem benne. Na, eddig tartott a dicséret. Azt, hogy mennyire sírásálló, még nem tudom, de sajnos a szemem környékére használt valamelyik kencefice oldja, már sikerült is szép nagy pandakarikákat létrehoznom, erre azért egy vízálló spirál esetében nem számítottam. A helyzet annyival rosszabb, hogy itt a pandakarikák elég tartósak, nem ám kicsit megnedvesítem az ujjamat és eltörlöm az egészet, hanem masszívan, letörölhetetlenül víritanak a szemem alatt. Ha viszont lemosóval fülpiszkáló pálcikával igazítanék rajta, akkor az ugye az egész korrektort, highlightert mindenestül leviszi, áááá...úgy vacak az egész, ahogy van. Ráadásul magukról a szempillákról való lemosás az itthon készleten lévő olajos lemosóimmal elég problémás, nagyon nehezen tudok tőle megszabadulni, még keresem a megfelelő lemosót hozzá. Ilyet még nem éltem, estére az alsó pillákon szinte semmi, minden a szemem alatt, a felső pillákon pedig lerobbanthatatlanul ott a festék. Nagyot csalódtam, nem ajánlom senkinek, hatalmas bukta, a sima változatát kellett volna újravennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A ricinus olaj "PEGizált" változata (vagyis kémiai eljárás során PEG-t adnak ricinus olajhoz). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgáló hatású összetevő. Olyan anyagoknál alkalmazzák, amelyek normál körülmények között nem elegyednek egymással, pl. víz és olaj.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó segédanyag.