Guerlain

Ár:   12990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. március 23.

Kiszerelés:   50 ml és 80 ml

Ár: 150.- +posta , Eladó: Iszike
Állapot: 1ml/0,4ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
Phoenix19

2019. december 8.

Édes-mézes, szívmelengető illat. Nagyon nőies, buja, nem gondolom elegánsnak, inkább csábos. Jazi olyan szépeket írt róla, az emlékekről, hogy teljesen meghatódtam. A virágos illatokat ugyan nem szeretem, de ez annyira szépséges, kifinomult és nem mellékesen nagyon tartós. Bocsánat, de az avonos hasonlítást nem tartom helytállónak és nagyon nem értek vele egyet. Ez egy jellegzetes Lancome illat. Simán felismerhető a stílusa, a jellegzetességei. A L'Instant-ot egyébként is ezerből felismerem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 8.

wildrose

2019. június 6.

Csodás magnóliás illat édes, meleg, puha, krémes, mézes-vaníliás leszáradással. Érzéki, elegáns, szerintem a nőiesség lényegét ragadja meg, végtelen nyugalom és biztonság árad belőle. Elég intenzív, de nem tolakodó, nagyon tartós illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 6.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 19.

Imádom a parfümöket, és imádom a Guerlain-ház illatait.Legalábbis,amiket ismerek.Bevallom őszintén,léteznek olyan parfümök,amikból sosem lenne elég,illatoznám reggeltől-estig, s estétől-reggelig. Ez is egy ilyen.Mióta kipróbáltam,és használom, újra azok a gondolatok,érzések uralkodnak a lelkemen, mint mikor megismerkedtünk.Gyerekkoromban, sajnos a nagyszüleim már nem éltek,mindig szomorúan,és be kell valljam, kicsit irigykedve hallgattam a gyerekek beszámolóját,mit is csináltak a Nagyiéknál.Gondolatban elkalandoztam az én képzeletbeli nagyszüleim,képzeletbeli házához.A kis ház udvara tele volt mindenféle nyíló virággal,egy kis paddal,ahol esténként nagyszüleimmel üldögéltünk, és mókáztunk nagyokat. A nyáresték langyos, balzsamos, bódító illata volt mindenhol,pont olyan, mint ez a parfüm. Kislányként nagyon szerettem volna, ha mindez valóság, és nem az én képzeletemben élő mese.Nekem ez a parfüm mindig is a lelkem egy darabkája lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 19.

Lilu003

2019. március 8.

Szokásos Guerlain elegancia, édes-fűszeres nőies illat. Nagyon szeretem a márkának a parfümjeit,de van benne valami zavaró, amitől nem igazán tetszik. Ezt leszámítva kellemes orientális illat, talán idősebb korosztály jobban tud vele azonosulni. Tartóssága kiváló, mint a márka összes darabja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

kvin

2019. február 16.

Szeretem a márkát, de ez nem az én illatom. Nem rossz, de nem az enyém: "édes, mézes, gyümölcsös-virágos illat" pontosan így van, és pontosan emiatt nem. Egyébként tényleg kifinomult, el tudom képzelni, hogy valakinek signature illata legyen, csak annyi, hogy nem illik sem az ízlésemhez, sem a karakteremhez, hiába működne akár ő is szépen a bőrömön. Hozzáteszem, rajtam az alma nagyon is jelen van, ami izgalmas, felhúzza és ez az, amit még pozitívumként fel tudok hozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Bigris

2019. február 6.

2019. 01. 18.: Teljesen átírtam a január 11-én született véleményemet. A lényeg maradt, csak átformálva. Nagyon finom édes, mézes, gyümölcsös-virágos illat. Nőies, elegáns. Az én bőrömön az alma dominál az elején. Illetve, van, hogy csak a mézes almát érzem, és van, amikor az alma föl sem tűnik.

Ezt a parfit is megreformulálták kicsit, vagy csak a régebbieknek változott az illata. Sajnos eladtam az első üvegesemet, mert azt hittem már nem fog kelleni, nem fog hiányozni. De hiányzott! A párom is szerette az illatát. Mégsem tudtam meglenni nélküle, ezért először vettem egy fújóst egy régebbi verzióból (ami már sűrű, sötét és olajos állagú), aztán beszereztem egy egy újabb teljes üveget.
Az első üvegesem egy 2016-os gyártású verzió volt, a mostani 2017-es gyártású. Nem tudom, hogy változtattak-e az összetételen, arányokon (szerintem igen, valószínűleg a 2014-es változások ezt az illatot is érintették), vagy csak a régebbi gyártásnak változott, érett már az illata, de azt kell mondjam, van különbség az utóbbi években gyártott és a régebbi illat között.

A régebbi verziója testesebb, nehezebb, kicsit vaníliásabb, mintha kevésbé lenne érezhető benne az alma és a gyümölcsösség.

Az újabb légiesebb, könnyedebb, talán egy kissé fanyarabb, kicsit közelebb áll az edt-hez. Nagyon finoman leng körül. Kifejezetten magát az íriszt nem találom benne, mint külön illatjegy, és egyik verzió sem púderes rajtam. Annyira egyben vannak a jegyek, valószínűsítem az írisz teszi könnyedebbé az egész kompozíciót.

Nekem egyébként jobban tetszik az újabb verzió pont a minimális fanyarsága és könnyebbsége okán. És jobban tetszik az edt-nél, ami virágosabb (bár azt is nagyon finomnak tartom). Az edt fújósomat is eladtam, már azt is megbántam kicsit.

A tanulság annyi, hogy sokszor az ember csak akkor tud értékelni valamit, amikor már nincs. Az eladással megfizettem a tanulópénzt, nem adom el többé a drágaszágomat. :-)

Up: Amikor tömény édes illatra vágyom, őt fújom. Benne van minden, amit szeretek. Virágosság, gyümölcsösség, édesség minimális fanyarsággal. Nem tudok betelni vele. Most nálam ő az édes illatok etalonja. Ma nagyon tömény édességre vágytam, úgyhogy háromszor "frissítettem". Elég "tömör" volt körülöttem az illatfelhő, de épp erre vágytam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 6.

Lido

Korcsoport: >54
2018. október 18.

Rajtam nem működik,kb. 15 perc után eltűnik.Csatlakozom az elöttem szólóhoz valóban Avonos jellege van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 18.

Vinike

2018. szeptember 18.

Olyan csodaszép hogy eddig nem is mertem írni róla. Guerlain...nekem ez elegendő garancia a minőségre. A Shalimar , a Mitsouko és a Samsara után ( sajnos csak az elsőt birtoklom üvegesben ) a L'Instant volt a következő amit kipróbáltam a háztól. Egyetlen próba után meg is vettem üvegesben mert aludni sem tudtam amíg nem lett az enyém. :) Mézes, ylangos, jázminos csoda. Az íriszt még nem sikerült előcsalogatnom, de nálunk még mindig nyári meleg van. Nagyon várom a lehűlést, egyrészt mert talán elmúlik végre az allergiám, másrészt talán jobban előbújik a többi jegy is.
Olyan szééép a letisztult, minden csicsától mentes üvegcse is, hogy örök darabja marad a gyűjteményemnek. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Amea

2018. június 27.

Hipertartós, napok múlva is érezhető, tagadhatatlan minőség. Igazán sajnálom, hogy émelyítővé válik rajtam a vaníliás mézzel meg a jázminnal.

A Guerlain illatok fura kémiája megfejthetetlen számomra. Az Aqua Allegoria vonal katasztrófa rajtam, a Robe Noir, a Mon Guerlain szintén nem működik.
A Shalimar meg, amit álmomban sem gondoltam volna, minden illatjegy ellenére szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

dalma92

2018. június 20.

Csorgott a nyálam érte egy ideje. Illetve ezért IS... :D

Valóban The One jelleg, de míg az nekem semmilyen, addig ez valami mennyei. Három parfüm jutott eszembe: Allure edp krémessége, L'instant Magic púderessége, Samsara edp ilang ilangos szantálossága.
De illatilag a Samsara áll hozzá legközelebb.
Ollllyan idióta vakvételeim vannak, hogy a hajamat szaggatom. Bezzeg ebből csak mintám van! Még... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Csorgott a nyálam érte egy ideje. Illetve ezért IS... :D

De illatilag a Samsara áll hozzá legközelebb.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)