Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: fás-fűszeres

Fejjegy: ánizs, jázmin, grapefruit, bergamot, citrom

Szívjegy: pacsuli, levendula, tea, szantálfa, cédrus, kakaó

Alapjegy: pézsma, hibiszkusz

Ár: 5000 , Eladó: welt09
Állapot: 125 ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost
Guerlain l'Instant de Guerlain pour Homme EDT
Ár: 1200 Ft, 2000 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

dnkinga

2020. november 28.

Leonard Cohen hangja üvegbe töltve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Leonard Cohen hangja üvegbe töltve.

loire

2018. október 13.

Rendkívül különleges, rétegzett az egész. Nem unalmas, mert rengeteget változik a nap folyamán. A L'Instant de Guerlain pour Homme, a L'Instant de Guerlain férfi változata, amely 2004-ben jelent meg. Nem egy új illat, de a márkával még most barátkozom, és erről az illatcsaládról rengeteg jót olvastam, mint akármelyik másik Guerlain illatról. Amikor az ember felfújja magára ezt az illatot, akkor először a citrus frissességével találkozik, amelybe belevegyül a jázmin és az ánizs. Ezek alkotják a fejillatot. Az illat szíve simogatóan meleg és édes, amely a levendulának, a pacsulinak, a cédrusnak, a szantálfának és nem utolsó sorban a kakaóbabnak köszönhető. Az alapban elsősorban a bőrös jegyek dominálnak, és némi hibiszkusz mag. Számomra nagyon érdekes az első fújás utáni citrusosság, amely elég hamar átvált egy meleg, intim, közel sem hivalkodó illatba. Ahogy öregedik a bőrön úgy válik édeskésebbé, a végére mégsem válik cukormázzá, mert tartogat még egy csavart. Számomra a végén orientális jellegűvé válik, mintha valamiféle füstösség vegyülne bele. Fontos megjegyezni, hogy sem az elején, sem pedig a végén nincs szúrósság benne, végig simogatóan intim tud maradni, egy olyan illat ezáltal, amelyet mindig jólesik érezni, mert nyugtató hatása van. Arra gondoltam, hogy ez talán a levendula miatt van (számomra az a dilifű, mindig megnyugtat), de ez az illat ettől jóval komplexebb, minden szakaszában úgy mutat újat, hogy közben az ismerősség jóleső érzése telítődik bennünk. Tény, hogy nem szilázsbomba, nem vadkanokra tervezték. Egy lépésnyi távolságban kiválóan párolog, többen is megdicsértek már érte. Szóval kitűnő választás a hétköznapokra is akár, mert egy irodában egyáltalán nem hivalkodó. A tartósság szintén hatalmas erőssége az illatnak, hiszen több mint tíz órát kibír (a lépésnyi hatósugárral), ráadásul lemoshatatlan, zuhanyzás után is enyhén érezni a nyakon, a hajon. Azt hiszem jóban leszek a márkával, és bátran kifogom próbálni a többi illatot is. Az persze felcsigázta az érdeklődésem, hogy ha a sima toalett változat ilyen szépen működik rajtam, akkor vajon mire képes az Eau Extreme? Annyi biztos, hogy az lehet az esti, alkalmi változata, hatalmas szilázzsal. Már meg is vettem azt is, még éppen szerencsém volt, mert ezeket ebben a formában már nem gyártják. Aki keresi már egy hosszúkás "Vintage" üvegben találja meg. Vélhetően az illaton is változtattak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

Waldez

2018. január 28.

A mai naptól már a régi üveges EDT is a birtokomban van. Megnyugtatok mindenkit, nincsen különbség az új és a régi üveges EDT között. EDP-t még nem sikerült beszereznem, de dolgozom az ügyön. Nálam alap illat. Diszharmóniát éreznék, ha ne lenne legalább egy üvegcsével itthon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Hankasz

2015. december 6.

Eszméletlen!!! A férfi illatok csúcsa. Párom használja, annak ellenére, hogy kb egy éve illatozik benne, napról-napra rácsodálkozom. Először azt gondoltam, nem hétköznapra való, de miután neki is, nekem is igazi kedvenc lett, mindennapos viseletté vált. A legszexisebb illat, amit valaha éreztem. Férfias, fűszeres, csábító, és rendkívül tartós is. Szerencsére kevesen viselik,csakúgy,mmint a többi Guerlain kompozíciót. Az Extrém változat fűszeresebb, erősebb, azt inkább komolyabb, 40 feletti férfiakon tudom elképzelni.
Csillagos csillagos csillagos ötös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

Csillagos csillagos csillagos ötös

Pöti

2015. július 25.

Tökéletes, gyönyörű illat, melyhez semmilyen érzelem nem kötődik, mert fél éve hever parlagon a dobozában a polcon.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

adelmus

2015. április 28.

Talán annyit tennék az előttem szólókhoz, hogy az edt. verzió nem annyira édes, inkább kissé szárazabb, persze visszafogottabb.. szerintem férfiasabb és hordhatóbb mint az edp. A tartósságáról annyit hogy az edt. használva másnap a dzseki nyakán maradt illatfoszlány még mindig érezhető úgy 1-1.5 méter távolságból. Úgy három-négy napig.
Úgyhogy nagyon megéri az árát annak akinek egyébként tetszik az illata..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 28.

Úgyhogy nagyon megéri az árát annak akinek egyébként tetszik az illata..

Gyurr

2014. augusztus 27.

Az első Guerlain illat ami tetszik. Egyben van, nem lóg ki belőle sehonnan semmi míg az Extreme változatból nagyon "kiáll" az ánizs, de annyira, hogy az már szúr. Ez tökéletesen terül el az alkalmazott testrészen. Mondom ezt 15 perc után. Ez az első illat ráadásul ami teljesen más papíron (én 300-as akvarellpapírt használok teszteléshez) mint a bőrömön. Köze nincs hozzá amit a kezemen érzek ahhoz ami a papíron van. A kezemen viszont olyan mintha nekem tervezték volna. 1 óra múlva:
Az Extreme bár javult, nem lett jó ez pedig mintha kissé szétesett volna. Általában a legtöbb parfüm egyre jobb lesz amint a fejillatot elveszíti de ennél minta fordítva működne a dolog. Papíron még mindig nem tetszik egyik sem, bőrön meg inkább elmegy minthogy nagyon jó lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 27.

hajasbaba

2014. február 3.

Bugyiszaggató.
Keresem ilyen illatú párom, vagy egy párt akinek ezt a mesterművet megvehetem ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Bugyiszaggató.

valaki mondja meg

2014. február 2.

épp kellően fűszeres mégis lágy egy olyasfajta varázs mit ha bőrre lehelünk és megérzi hatását akiért magunkra fújtuk előbb bújik aztán habozva de szét akar szedni.aztán már minden mindegy alapon sodródhatunk az árral :).
csak annyira csípi az orrot hogy szagolni akarja ki érezte! s épp az ilyen illat a zsánere..?
tapasztalat de ehhez is kell a két ember és a bőr mi kiadja az illat teljes varázsát.
jó érzések és emlékek vannak benne szívemben .és használom télen nyáron.szeretem mert minden évszakban megállja a helyét.!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

terke29

2014. február 2.

Maga a két lábon járó szex,érzékiség,és csábítás..
Az az igazi,mikor nem tudod mi van veled,de ha csak eszedbe jut,már attól valami elemi,zsigeri remegés mozdul benned,mikor csak mosolyogsz megállás nélkül,mikor semmi máson nem jár az eszed,mikor abba sem tudod hagyni,vagy épp azért hagyod abba,mert ezt még lehet fokozni...-egy újabb körben.
Elsőre a bergamott,és az ánizs az,amit igazán érzek belőle,és ez annyira jól tud működni bőrön,egy igazi dögös-nemes-vad(Sárkány) illata ez.Engem sem elsőre csábított el(bár már üvegben is tetszett),még másodikra sem( akkor már bizsergetett,pedig csak papírra fújtam),de mikor magára fújta,és elkeveredett a bőre illatával,és a dohánnyal amit szív.....Na ott volt végem..
Végérvényesen,és teljesen lefegyverzett.A bűvköréből nem tudok,nem is akarok kilépni,ahogyan leszárad,az valami hihetetlen illatorgia...Veszedelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 2.

Maga a két lábon járó szex,érzékiség,és csábítás..

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)