Guerlain

Ár:   7850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   8,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. február 8.

Kiszerelés:   8,8 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magas fényű illatos körömlakk.

A La Petite Robe Noire parfüm üvegét idéző forma, tetején a jellegzetes lefelé fordított szív alakú kupakkal. A széles, lapos ecset gondoskodik a lakk könnyű és pontos felviteléről. Az új technológiának köszönhetően a lakk magas fényű és tartós, az alkalmazást követően virágos-gyümölcsös illatú.

ebeata

2017. december 30.

Úristen ez a lakk tökéletes! Az ecsetje, a színe (007 Black Perfecto) és a tartóssága. Szépen, pontosan lehet felvinni a lakkot és tényleg tartós. Amióta nincs műkörmöm és a saját körmömet lakkozom, szomorúan vettem tudomásul, hogy alig tartanak a lakkok, pár nap után lepattogzanak, de ez nem! Tuti beszerzek belőle még pár színt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

bernikrém

2017. május 15.

Nagyon szeretem ezt a kollekciót, nekem is a pink ballerina színű van meg, nagyon szépen fed, nem csíkos, és hosszantartó.
Az illat a 6. csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Az illat a 6. csillag :)

Sofia1

2017. február 20.

Megvettem, birtoklom :) Még soha életemben nem vásároltam luxus körömlakkot, ezt ki akartam már próbálni. Csodálatos az üvege, imádom a Le Petite Robe Noir kollekciót, rúzsom is van már a kollekcióból, ideje volt a körömlakknak is.
Első élményem az mikor felkentem, hogy pontosan lehet vele dolgozni, nem ragad, kicsi a keféje és milliméter pontosan kenhető. És az illata. Édeskés, különleges illatúak a körmeim amióta fent van a lakk. 2 napja kentem fel, de még egy apró kopás sincs rajta, pedig mosok-főzök-takarítok vele :) Csodálatos termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 20.

NovakneViki

2017. február 5.

2017. január 23.: Már hónapokkal ezelőtt kinéztem magamnak a kollekciót, a Douglas évindító 30+5%-os árleszállításának köszönhetően be is szereztem a 007-es Black Perfecto árnyalatot.
Az üveg kinézete abszolút levesz a lábamról, egy rétegben az én körmeimen átlátszó sötétszürke, két rétegben pedig a nevéhez híven tökéletesen fekete a lakk. Egyetlen hiányérzetem talán, hogy az üveget forgatva látszik egy halvány vörösboros fény, de felkenve sajnos ez elvész.
Az ecset számomra pont jó kategória, nem túl hosszú, nem túl rövid, nem túl dús és nem túl vékony. És a lepattintható LPRN dísz nagyon exkluzívvá teszi a lakkot.

Update: Azóta sikerült beszereznem a tavaszi kollekciós limitált 069-es Lilac belt színt, ennél már az illatosítást is érzem, és sokáig megmarad, mert felkenés után egy éjszakával is érzem, a fedése sokkal jobb, mert egy rétegben is teljesen fed és szerencsére a limitálás ellenére a maga 7800 ft-os árával nem drágább, mint az állandó kollekciós társai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

malnaszorp95

2016. szeptember 12.

3 színben vettem meg: 001,002,003. Nagyon szeretem őket, könnyű felkenni és szép a színük. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert fedőlakkot használok, így majdnem 1 hétig bírja. Az üvege nagyon csinos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

hopihe11

2016. szeptember 7.

022 Red bow tie: nagyon szép piros, igazi nyári pipacsszín. Hamar szárad, csillog, 3-4 napig szép. A szín megkapja az 5 csillagot, az ár-érték aránya 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Sancsa

2016. augusztus 1.

4 árnyalatban van meg: Pink tie, Pink button, Red heels, és Black perfecto. A 2.-kat leszámítva mind illatos. 4-5 napig tart, de "igénybevétel" esetén hamarabb el kezdhet kopni. Hamar szárad, és a bár rövid, de kényelmes lapos ecsettel pillanatok alatt fel lehet vinni. Alaplakk javasolt, mert megfogja a körmöt. Én csak a szűkös színkínálattal, na meg a húzós árával nem vagyok megelégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

szeliger

2016. február 8.

003 Red Heels árnyalatban. Szerintem egyértelműen a fiatalabbak felé is nyit a Guerlain, a fekete papírdobozon pinktől liláig terjedő színekben pompázó mókás betűk láthatók. A lakk üvege négyszögletes, ahogy a képen is látszik lefelé keskenyedő a beltartalom, remélem jól kinyerhető lesz végig a festék. Ez a kis műanyag kupak messziről jópofa, közelről elég gagyi. Levéve a műanyag sapkát a fekete kupak elég rövid, de bordázott felületű, így a kicsisége ellenére jól fogható.
Na és akkor az ecset: lapított, széles és lekerekített végű, igaz, a jobbik fajtából. Én személy szerint nem szeretem ezeket a szélesebb ecseteket, nem tudok velük olyan precíz lakkozást kivitelezni, mint a keskenyebb ecsetekkel. Itt is ez a helyzet, elég széles, de ahhoz nem, hogy egy húzással beterítené a körmöt, a széleknél az ív kialakítása nem egyszerű, de megoldható. A lakk nagyon jól terül, az én színem egy rétegben is tökéletesen fed és tényleg magas fényű. Nagy dicséret azért, mert a fénye másnapra sem kopik meg. Fedőlakkal nem próbáltam, de nem is tartom értelmét, mert szerintem az illatát elvenné. Felvitelt követően először kifejezett édeskés körömlakk szagú, majd az alkohol párolgásával tényleg hasonlít a parfüm illatához, de messze nem parfüm illatú. Az én színem kb. egy órán át elég intenzíven illatozik, kb. négy órán át az édes, gyümölcsös, meglehetősen műanyagos illat felismerhető, utána már egyáltalán nem érezni. Egy réteg felvitele után másnap estére a körömvégről kisebb kopás már látszódott, de ez nálam nem olyan fontos szempont, általában max. 2 napig viselek egy lakkot. Mivel gyakran lakkozok, nagyon fontos a gyors száradás, ezért is nagy dicséretet kap tőlem, nagyon gyorsan keményedik. A színe gyönyörű, vibráló tavaszi-nyári piros szín, amit én ilyenkor tél végén is már nagyon szívesen hordok.
Értékelem a próbálkozást, az illatos lakk piacra dobása innovatív, a formában is egyértelműen hozza a divatház jegyeit és annak is örülök, hogy kisebb a lakk mennyisége az üvegben. Annak viszont már egyáltalán nem örülök, hogy az árat a lakk mennyiségének csökkentésével arányosan nem csökkentették, még ha megértem is, hogy luxuscikkről van szó. Egyértelműen öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 8.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide