Guerlain

Ár:   8960 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2016. április 26.

Lelőhely:   parfümériák

Tartós szemhéjtus.

Flami

2020. április 16.

A saját példányom indulhatna a pocsék áruk fórumán, ha lenne ilyen.
Nem tudom, hogy én fogtam ki egy hibás példányt, de valami szörnyű.
Nagyon rossz a festék minősége, többször át kell mennem az ecsettel a tusvonalon hogy látszódjon, megmaradjon valami.
Farkincát egyáltalán nem lehet vele festeni, mert nem marad a helyén, illetve ha meg igen, kb. fél órát tart.
Szempillák tövében is kopik, pedig egyáltalán nem szoktam a szememet dörzsölgetni.
Mindezt közel tízezer forintért. Drogériában százszor jobb termékek vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 16.

A saját példányom indulhatna a pocsék áruk fórumán, ha lenne ilyen.
Nem tudom, hogy én fogtam ki egy hibás példányt, de valami szörnyű.
Mindezt közel tízezer forintért. Drogériában százszor jobb termékek vannak.

Marcipancica

2019. november 30.

A legjobb szemhéjtus amit valaha használtam! Gyönyörű mélyfekete a színe, gyakorlatilag vízálló, még a széltől/hidegtől való könnyezést is kibírja. Könnyű használni, pillanatok alatt sikerül olyan vonalat húznom, amilyet elképzeltem. Biztosan újra fogom veni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Juliette88

2017. november 1.

A festék minősége egyszerűen kiváló! Mélyfekete, tartós, élénk, dús színhatás (csak hogy ilyen költői legyek). A szemhéjamra néha nap végén kicsit feltapad, de ez egy kis odafigyeléssel és egy gyors és egyszerű kézmozdulattal orvosolható, maga a csík nem halványul egyáltalán. Az ecsettel szenvedek viszont rendesen, nem szeretem ezt a kiszerelést, nagyon nehezen tudok vele szép vonalat húzni, pedig használom már több hete. Persze ez az én bénaságom, még gyakorolnom kell, azért is!!! Persze ha ugyanezt kiadnák filces verzióba, arra átpattannék egyből. De így is meg vagyok vele elégedve, nem tervezek megválni tőle. Viszont nem volt könnyű beszerezni, remélem nem tervezik kivonni, most hogy rátaláltam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

senskin

2017. augusztus 1.

Csak hozzáteszem 14. ezer Ft a parfümériában, de még ezt is megéri. A jó vélemények alapján ezt választottam és eddig a legtökéletesebb tusom. Csúnyán befürödtem a Lancome Big vastag filces tusával. Az egy rémálom volt, ez pedig egy csoda. Mindenkinek ajánlom! Szép fekete, intenzív és ami a legfontosabb: Szupertartós! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Jellybean

2017. július 22.

Nálam a mindennapi smink része a tusvonal, nem szeretem ha feltapad a szemhéjamra, vagy elmászkál. Drogériás viszonylatban semmi nem vált be, szóval méllyen zsebbe nyúltam a minőség reményében.
Szóval kezdjük kívülről. Csodaszép csomagolás, üvegből készült, masszív tégely. Elég nagy mennyiség, ami picit hátrány is, merthogy kb a felénél kezd picit beszáradni...
Maga a cucc, óóó, tökéletes. Mélyfekete, pigmentált, fényes,szépen terül és nagyon tartós. Komolyan, alap nélkül, nagy melegben is rendíthetetlen.
Az ecsettel könnyű szép vonalat húzni, viszont amit nem szeretek, hogy az ecset nyele, ami beleér az übege, eléggé összekeni a pilláimat, ami jó gyorsan meg is szárad, alig tudom letörölgetni, bár lehet én csinálok valamit rosszul.
Összességében magasan a legjobb tus, amit használtam, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Összességében magasan a legjobb tus, amit használtam, érdemes kipróbálni.

Regi84

2016. szeptember 12.

Szerintem ez a lehető legjobb tus! Nagyon pigmentált, mélyfekete, tartós és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Igh12

2016. július 27.

Intenzív szín, és tartós. Hajszálvékony vonalat lehet vele húzni - bár az ecsetet óvatosan kell használni. Épp csak lehelletfinoman érinteni a pillák fölé: nekem ezt még gyakorolnom kell, a korábbi tusaim ennél "otrombább" módon működtek, mondjuk úgy.
Az üvege nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Az üvege nagyon tetszik.

moonchild06

2016. június 12.

Évek óta ezt használom, számomra ez a tökéletes szemhéjtus. Szép a színe, könnyű felvinni és nem kopik/maszatolodik, ami az én nagyon gyorsan zsírosodó szemhéjamnál ritkaság. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

Pünyike

2016. április 20.

Ez egy remek tus. A színe erős, felkenve hamar szárad, tartós, nem pereg, nem kenődik, illata nincs, szemet sem bántja. A csomagolása szuper, kis üvegcsében van a festék. S bár tényleg tartós, mégis könnyen le lehet szedni lemosóval, nem maszatol, nincs pandamaci szem. Az ecset is minőségi, hosszú, kézre áll, kényelmes vele dolgozni, szép vonalat lehet húzni, nem állnak szét a szálak. Most ez a kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 20.

Hidratálók: Butylene Glycol

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.