Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Egy selyem finomságú csillámpúder, az 1929-es legendás Liu ihlette szolíd parfüm illattal.

Használható hajra, testre, arcra egyaránt.

Guerlain Liu Calligraphy paletta
Ár: 4900 Ft + Foxpost , Eladó: bobekecske
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Foxposttal (postai úton nem), vagy személyesen 11.kerületi lakcímen

szilviakiralyno

2017. február 12.

Kár, hogy a klasszikus Liu nincs fenn, csak ezt találtam. Eszembe jutott, most hogy ihletet nyertem régi utazásaimból, a régi képekből, Párizs utcáiról, és természetesen a Guerlain házról. A Liu sosem volt enyém, csak akkor egy próba erejéig érintette a bőrömet, de a szívembe nagyon belevéste magát, itt él az orromban a csodája, az aldehidek szép virágfelhőben, klasszikus bársonyossággal, fás-púderesen. Citrusokat és mély, aromás fűszereket nem véltem akkor felfedezni benne, inkább a fehér virágok, mint a jázmin és neroli, szép borostyános leszáradással. Emlékeim szerint, mint ahogy másutt is olvastam róla, hasonlít a Chanel ikonikus No 5 - illatára, ( ami szintúgy imádat tárgya nekem) de szerintem Ő nem annyira éles, nem annyira egyértelmű, titokzatosabban lengi körül azt, aki viseli, meg-meglibbenő aldehidszál, virágok és luxus, titkos kis felhő, mely mint egy lágy szárny, úgy varázsolja el azt, ki viselője környezetében van. Nem tudom van -e még Ő, kapni lehet-e, de tudom, hogy kell. Utána fogok járni, mág ha reformulált változat van, akkor is meg kell Őt szereznem. Reménykedem, hátha...
Csodás illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

Csodás illat.

Nessy

2013. szeptember 9.

Mesebeli csodálat, fekete bársonyfelhő(oké csak irizáló aranycsillámpor, nem fekete), hajra fújva maga a megtestesült bűbáj, beleszerelmesedtem egészen. Az illata enyhe, de szépen megkomponált, ha tehetném a Vol De Nuit változatot még jobban szeretném, de az már sajnos nem kapható nagyon rég óta, a Liu is limitált, szóval siessetek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.