Guerlain

Ár:   17 800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. február 15.

Ár:   17 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák

• Ez a kompakt a legendás meteoritok gyöngyökből alakult át
  • Finoman préselt gyöngyökkel gyönyörű mozaik fényvisszaverődést és korrekciós árnyalatot ad
  • Finoman fokozza az arcbőrt frissítő rózsaszín és fényvisszaverő mályva színekkel
  • A színek simán és harmonikusan felvihetőek
  • A bőr gyönyörű, természetesan ragyogó lesz
  • Finom ibolya illattal kényezteti az érzékeket

3 árnyalatban kapható

karaibrahimgil

2018. december 16.

Mindig is vonzott a gyönyörű dizájnja, ezért örülök, hogy egy csere alkalmával hozzájutottam. Nos, a beltartalomról... Érzem, hogy finom illatú, jó textúrájú, míves dologgal állok szemben, ami egy fuvallatnyit ragyogóbbnak mutatja az arcomat. De varázslatot nem tesz.
Látványos javulást nem veszek észre, mégis használom: mostanában egy leheletnyi réteget legyezőecsettel felvive fejezem be a sminkelést.
Szóval a rutin része lett, azonban ha elfogy, nem valószínű, hogy újra beszerzem.

Update: A fenti takarékos módszerrel használva is megcsillant már egy apró helyen a tokrész. Nem akarom elhinni, hogy ilyen hamar elfogy!
Levonok még egy csillagot, a kettő maradék is inkább a dizájnért és az illatért jár...
Túlárazott, a mindennapokban abszolút nélkülözhető luxus kiegészítőnek találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Túlárazott, a mindennapokban abszolút nélkülözhető luxus kiegészítőnek találom.

Pumi

2018. március 12.

Nekem sajnos kiemeli a ráncaimat, nincs annál kínosabb,mint amikor abban csücsülnek ezek a kristálydarabok.Inkább tükördarabok....az illata nagyon finom, de nekem egyszerüen amit rendeltem netröl olyan kemény felületű.Normális ez? Egyik színt sem bírom használni csak a felső sarokban a beige-fehér kombinációt szem alá. De e többit hogyan kell? Valaki kisegíthetne egy priváttal :D Nagyon kemény paletta ....lehet romlott amit vettem, de nagyon nem látszik csak ha nyaggatom egy kis ecsettel.Kabukival semmi....pedig a youtubeon valami olyasmival simizik vegig az egesz arcot :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

kneva

2017. január 16.

Ezer éve vágytam rá, és most szülinapra megkaptam!
Nehezen választottam e között és a gyöngyök között, de a praktikusság győzött. Attól félek, csak össze vissza szórtam volna és végül veszítettem volna el a gogyócskákból. Továbbá voltam egyszer Guerlain- sminkelésen és ott a sminkes lány ajánlotta, hogy ez jobb lehet zsíros bőrre.
Claire árnyalatot választottam, mivel a bőröm nagyon világos, de FIGYELEM: ez valóban nagyon fehér, így utólag azt mondom, jobb lett volna a medium, de a bolt fehér fényében nehéz dönteni. Meg a kékes foltok ebben vannak (Claire: lila, kékeszöld, rózsaszínes, bőrszínű, fehér; Medium: lila, rózsaszín és 3 árnyalatú bézs).
És még egy FIGYELEM: klasszikus kontúrozáshoz ez szerintem nem jó, ahhoz inkább valami mást kellene venni. Nagyon szépséges, igazán apró csillámok vannak benne, ami nem jön minden fénynél elő, nagyon könnyű túllőni! Szórt fényben kevésbé látszik és hagyományos izzók fényénél szintén. Napsütésben, neonfényben nagyon ragyog! A kevesebb bizony több! (Első használatkor otthon úgy tűnt, alig látszik, aztán a színház mosdójában szembesültem vele, hogy úgy ragyogok, mint egy vámpír, és rajta a pirosító is erőteljesebben mutat, mint otthon.)
Elmondom, hogyan használom. Paula világoskék 30 SPF hidratálóját teszem fel, ez valóban matt marad egész napra, és az arccsontom átsímítom így "C"-betűben a halántékomon és a szemöldököm felett. A Gerlain-nak van youtube-csatornája, érdemes lehet nézegetni. (Ők "G"-betűt ajánlanak, hogy szemöldök felett-arccsonton és az orr a "G"-betű szára, de én nem merem a T-vonalra kenni, az csak nagyon száraz bőrűeknek vagy nagyon matt alapozó fölé lehet jó.)
Az illata megosztó lehet, nekem nagyon bejön, imádom, de valljuk be, valójában nem egy fiatalos-citrusos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

Ezer éve vágytam rá, és most szülinapra megkaptam!

Sancsa

2016. augusztus 1.

A Medium árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Sikerült olcsóbban hozzájutni. Nagyon szép fényt ad, de nem kopik egyformán (nálam a lila sokkal lassabban, mint a többi). Tökéletes highlighter.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

tothbarbara74

2016. április 11.

Ha gyöngyök 5 *, neki nem adhatok 4-nél többet, mert szerintem a gyöngyök szebb eredményt adnak, de persze az is lehet hogy csak az öregedő bőrömön nem műkszik úgy, mint ahogy kellene. Ez a kompakt olyan, mintha "csak" egy highlighter lenne, igaz abból egy nagyon-nagyon szép, visszafogott, csillámok nélküli fényű, de a gyöngyök többet adnak ennél. Én is úgy érzem, mint előttem Szeliger, hogy nem az idősebb bőr barátja, nekünk vén tyúkoknak :))) jobb a gyöngy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 11.

umpalumpa

2016. március 2.

Febr. 12: Ezer éve vágytam a gyöngyökre. Az iparf-án egyre lejjebb mentek az árak. Majdnem a gyöngyöket vettem meg, mert Pöti a leírásával teljesen bezsongatott rá :), de a praktikusság győzött és kompakt lett belőle. A gyöngyökkel folyton meggyűlt volna a bajom: ha sietek kiszórom, hurcolni meg nem tudom.
Sokáig próbálgattam parfümériákban mindkét formát és én nem láttam különbséget a finishek között. Csak rémisztően csillogtak abban a spotlight-os fényben. Emiatt filóztam hónapokon át, h kell-e ez nekem, bohóc leszek-e vele?
A lényeg, hogy a Medium árnyalatot vettem és még ez is kicsit halovány, pedig már nagyon kifehéredtem. Amúgy szép, sőt gyönyörű a fény, amit ad. Oda vagyok érte! A Parure Crystal Pearls kompakt alapozónak volt ilyen éteri fénye, csak fedéssel és színnel együtt.
Azt hiszem nagyon fogom szeretni és ha nem lesz viccesen csillogó nyári napsütésben, akkor legalább az orcáimra felviszem minden nap.
Márc. 2: A Double Wear Light alapozóval először szép az eredmény, de később összeaszalódik rajta és foltokban összegyűlik. Nem szép. Más alapozóval nem próbáltam, ezek után bb-re sem merem feltenni. Viszont csupasz bőrre kenve csodás! 2 bókot zsebeltem be, mikor csak így használtam. Szépen egységesíti a színeimet és ragyog, nem csillog tőle az ember lányának bőre. Azt hitték alapból ilyen szép vagyok :).
Kíváncsi leszek meddig tart ki a kompakt, mert a fényes foltok nagyon puhák és nagyon kopnak. Most már 4 és 5 közé osztályoznám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 2.

szeliger

2016. február 12.

2015.nov. 21.
2 Clair/Light árnyalatban. Még valamelyik tavaszi kuponos napon vettem, sokáig nem tudtam vele mit kezdeni, nyáron teljesen haszontalannak tartottam. Csak az őszi idő beköszöntével kaptam rá a használatára, de most már szinte minden nap használom. A csomagolás gyönyörű, mágnesesen záródó fedéllel, elegáns dombormintával, kis bársonytokban, ecset nélkül. Az arcra való felvételt követően az első pár percben furcsán poros az eredmény, aztán nagyszerűen beleolvad a bőrbe, belülről ragyogó fényt adva az arcnak. Kaptam egy tippet, hogy érdemes pirosító előtt felvinni, azóta mindig így használom, fordított esetben ugyanis könnyebben túllőhető a pirosító, mert a highlighter kontrasztosabbá teszi. A színek nem egyenletesen kopnak, az enyémen a lila tűnik a legkeményebbnek, ami most már rendesen kiemelkedik a többi közül. Megadom az öt csillagot, de azért nem teljes elköteleződéssel.

2016.febr. 12.
Mégis levonok a csillagokból. Száraz bőrre nem jó, érett bőrre nem jó, télen meg végképp nem jó. A homlokomon, de a járomcsont felett is a bőr ráncait, szárazságát nagyon kiemeli, nem szép. A csomagolás miatt egyelőre nem tudok megválni tőle, a szemnek öröm ránézni, ugyanakkor funkcionális értéke számomra csekély. Csak azért nem pontozom le nagyon, mert olyan sokan dicsérik, ebből gondolom, hogy inkább az én bőrtípusomnak nem felel csak meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 12.

2015.nov. 21.

2016.febr. 12.

Pöti

2015. november 19.

Gyönyörű, ibolya illatú... Szeretem, mert kompakt, így nem törik, mint a gyöngyök. A legszebb finishe a gyöngyöknek van, de a kompakt kiszerelés kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.