Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zalla, Módosítva: 2013. február 7.

Lelőhely:   parfümériák

Szemhéjalapozó bázis a Guerlaintől.

szofka77

2020. május 26.

Ajandekba kaptam hasznaltam, szeretem sokaig akar evekig eleg es szep mattos fedese van , nem zsirosodik at a szemhej festekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

umpalumpa

2015. július 18.

Lecsaptam Klári páldányára :). Nem mai darab, de sejtettem, h ennyiért nem fogok frisset kapni, nem volt zsákbamacska. A high end cumókat merem használni lejárati idő után is, mert sokszor akkor is jobban teljesítenek, mint az olcsóbb társaik vadi újonnan.
Ennek ellenére jól működik. Nagyon szépen egységesíti a pigmentált szemhéjamat. Azt hiszem magában is fogom használni, mert szépen kivilágosítja a bőrömet. Mivel itt olvastam Szeligernél, h száraz állagú, ezért már nem lepődtem meg rajta. Az ecset viszonylag használható, de másikkal is ki fogom próbálni. A régi szemhéjpúdereket is elő fogom szedni és azokkal kipróbálni, vagy 1-2 olcsóbb, de tetszetős darabot veszek :)
Zsírosodó szemhéjra feltétlen ajánlom, olyannak, akinek semmiféle púder nem marad a helyén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 18.

szeliger

2014. május 20.

Elég nagy árengedménnyel túrtam ki az ömlesztett áruk közül (gyártási idő a checkcosmetic szerint 2012. szept., ennyi még szerintem belefér), nem lehetett otthagyni, amúgy is fogytán volt a korábbi szemhéjalapom, az eredeti árát biztos nem fizetném ki érte. A külcsín nagyon tetszetős, noha a dobozka kissé nehezen nyitható, egy széles gombot kell megnyomni és utána körömmel felemelni a tetőt, jobban örülnék, ha a rugó erősebben pattintaná fel. A mellé adott ecsetke egyszerűen használhatatlan, az alap felvitelére teljesen alkalmatlan. Maga a szemhéjalap elsőre meglehetősen kemény állagúnak tűnt, sokkal krémesebbre számítottam. Ujjbeggyel könnyen fel tudom vinni, nagyon finom, vékony, púderes felület a végeredmény. Funkcióját jól ellátja, tökéletesen tartja a szemfestéket, nincs csíkozódás a nap végére sem. Úgy vettem észre, hogy a színeket kicsit sem változtatja, ugyanazt a képet látom, mint az alapozó nélkül, talán a szárazabb állag lehet az oka. (Nekem jobban tetszik, ha egy primer a színekre is egy kicsit ráerősít.) Nagyon lassan fogy, már több mint egy hónapja minden nap használom, de szinte nem is látszik, hogy kevesebb lenne benne. Összeségében a részlezett kisebb hiányosságai ellenére elégedett vagyok vele, ez egy nagyon jó szemhéjalap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.