Guerlain

Ár:   11 200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: knifeofdreams, az összetevőket feltöltötte: jolantalanna, Módosítva: 2022. június 15.

Ár:   11 200 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

2022-ben megújult összetétel!

A rúzs tokját egy fiatal és tehetséges Place Vendôme-i ékszerész, Lorenz Bäumer tervezte. A nőies vonalvezetésű, vízszintes kialakítás egy titkot rejt magában: amikor a rúzst elővesszük, egy kis tükör is felnyílik. A rúzsnak letisztult, modern dizájnja van, a kompakt mágnesesen záródik. Ez a kivételes termék igazán elsőosztályú formulával dicsekedhet, amiben egy igen különleges összetevő is megtalálható: a rubin por, ami optikai fehérítőként működik, kihozza az árnyalatok színét és ragyoságát. Természetes aktív összetevők teszik teljessé a formulát, ami feltölti, kisimítja, hidratálja és puhává teszi az ajkakat.

25 árnyalatban kapható.

Guerlain Rouge G rúzs
Ár: 4.500 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, Posta, személyesen Allee, Budaörs

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

angyalka1225

2022. június 12.

Ki kell majd próbálnom az új formulát -ha elég pozitív visszajelzést olvasok-, mert a régitől nem ájultam el. Szép, szép a tok -ennyiért legyen is-, hasznos a tükör, és kell is, mert egyáltalán nem tartós annak ellenére, hogy nem éppen az a cserébe hidratálós fajta, szóval 1 süti, 1 ivás, 2 eper és csak halovány kis kontúr jelzi, hogy előtte valamit felkentem. A 77-es árnyalat van meg, ennél markánsabb szín szerintem csúnyábban kopna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 12.

Terkabarka

2021. június 1.

Iszonyatosan bosszant, hogy önmagában a rúzst nem tudom megvenni, mert nagyon gányul néz ki a kis - bevallottan átmeneti használatra szánt - műanyag kupakocskával, amivel a dobozban leledzik. Egyébként sem egy olcsó rúzs, de azért vegyél még hozzá egy tükrös csili-vili drága tokot is, különben nem fogod magaddal vinni. Szerintem az lenne a fair, ha a rúzzsal járna egy teljesen egyszerű tok, ami azért normálisan illeszkedik és alkalmas arra, hogy magunkkal hurcoljuk, a csili-vili tükrös csodákat meg vegye, akinek arra van igénye. Az egyetlen enyhítő körülmény, hogy igazából elég egy tokot venni, és mindig arra a rúzsra rakni, amit magunkkal viszünk.

Na de a rúzs.... azt imádom! Még mindig nem Sensai Intense Lasting tartósság, de elég közel van hozzá.
62-es árnyalatban van meg, ami egy egyszerű, közepesen mély rózsaszínnek tűnik de olyan szép a színe és olyan szépen mutat a számon, hogy az egyik kedvenc rúzsom lett (pedig most már elég komoly kollekcióm van high end rúzsokból). Nem Barbie-s, nem kislányos, de nem is vad, vagy túl elegáns, szinte mindenhez jól áll és tényleg, itt a színben nagyon látszik a minőség, egyszerűen nem tudom eléggé dicsérni...
A tartóssága sok más high end rúzst ver, nagyon kényelmes viselet, egyáltalán nem szárít.
Imádat van, tuti lesz még pár színem belőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 1.

Imádat van, tuti lesz még pár színem belőle

Kamea

2020. augusztus 24.

Úgy gondoltam, egy magamfajta sminkmániásnak 50 éves korára már megdukál legalább 1 ilyen remekmű. Mert tényleg az. Idáig csak sejtettem, de amióta megvan, már tudom is.
A színválasztásnál a –30% volt a fő szempont. 70-es árnyalat, kellemes, nyárias üderózsaszín. Nem bugyi, nem barbie-s. Az Estée Lauder Pure Color Envy Lipstick Powerful dupe-ja is lehetne akár. Azonban állagában és mindenféle téren túltesz az általam oly nagyra becsült EL Envyn, amihez idáig azt hittem, nincs is fogható.
Azt is gondoltam, hogy nincs olyan rúzs, amit nem gyaláz meg az evés-ivás. Hát kérem, ezt délután fél 6 körül felkentem, majd beszélgetés, nevetés, ivás és egy elfogyasztott vacsora után, este 9 körül csak azért kentem újra, hogy nehogy má’ nem nagyzolok egyet vele magamnak! Amúgy én az a fajta vagyok, aki nyilvános helyen mindig kimegy a mosdóba, ha sminket akar igazítani. Ez alól egyedüli kivétel a rúzsozás, mert ahogyan @umpalumpától is hallottam, az „olyan franciásan elegáns”.
A tokválasztásnál már nem kellett alkukat kötnöm, a Douglas honlapról bármelyiket kiválaszthattam 30 %-kal olcsóbban. A Romantikus Bohémot választottam, talán azért, mert kicsit én is az vagyok. Ez egy elegáns óarany, olyan minden alkalomra való, amit majd bátran követhet bármilyen egyedi. Mert követni fog, ebben biztos vagyok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

szeliger

2020. május 13.

2013.december 12. Madame Batifole (860) fuksziaszínű árnyalatban és tökéletes. Szerettem volna így a karácsonyi ünnepek közeledtével egy igazán szép, minőségi rúzst. Szívem szerint külön értékelném, mert limitált kiadás, nemcsak a színében, hanem a csomagolásban is. Minden elismerésem a formatervezőé, a tok tökéletesen simul a kézbe, a rajta lévő csipkeminta kifejezett luxusérzetet sugall, kellően nehéz, mint egy kis ékszer. A benne rejlő tükröt ugyan nem sokszor használtam, de még eljöhet az ideje, hogy csak ez a rúzs és egy zsebkendő lapul a táskámban. Az első próbánál a kézfejemre feltéve kicsit vadnak találtam a színt, de gondoltam főleg estére fogom hordani, bevállalom. Tévedtem, nem csak estére hordom, egész napos viselet és nagyon tetszik, a szájon igen jól mutat. Nagyon könnyen felvihető, szépen terül, egy húzással megfelelő mennyiségű festéket visz fel. Szép lakkos fénye van, gyönyörűen tartja magát, ceruza nélkül sem csúszkál ki. Nem cserepesedik, tartós, 5-6 óra múlva is inkább csak egy kicsit a fénye tompul. Nem ragad, ivásnál a poharat csak egy picit fogja, ha megnyalom az ajkaimat, akkor egyáltalán nem hagy nyomot a pohár szélén. Evésnél szép egyenletesen kopik, ha nincs mód újrafeltenni (de miért ne lenne, hisz benne a tükör), akkor is vállalható marad. Nem kell a felvitele előtt semmiféle aláhidratálás, sőt, nagyon kellemes viselet. Az első egy-két órában kifejezetten mintha hidratálna is, aztán később pici húzó érzést ugyan tapasztaltam, de maga a rúzs tökéletesnek látszott. Nem olcsó, de tekintve, hogy egyszerűen nem találok benne hibát, nagyon megérte. Nem tudom, hogy más árnyalatban is ennyire elégedett lennék-e, de ebben a színben minden szempontból nagyon eltalálták.(Springsteen33 figyelmébe különösen ajánlom.)

2020. május 13. A rajongás az elmúlt hét év ellenére töretlen, noha a csomagolás változott. Azóta több színben is használtam, de most jutottam csak hozzá az első újabb típusú, cserélhető betéttel rendelkező rúzsomhoz. A csel az lett a dologban, hogy a felső tok egy egész picit kisebb lett és a mágneses záródást kihagyták, amit én igazán sajnálok, mert nagyon menő volt, ahogy a mágnessel bekattant a rúzs a helyére, ez az újabb megoldás közel sem olyan elegáns. Szóval az új kiszerelésű tokba a régi rúzsok becsúsztathatók, stabilan rajtuk is marad a tükrös fedél, fordítva azonban már nem működik, a régi tükrök lötyögnek az új rúzsokon, könnyen lecsúsznak.
Most pedig jöjjön egy kis dicshimnusz magáról a rúzsról, ha a sok évvel ezelőtti dicséret nem lett volna elég. A tavaszi cseresznyevirágos kupakot szereztem be, fehér bőralapon a rózsaszín virágokkal. Remélem, hogy örök darab lesz, mert valami gyönyörűséges. A rúzs hozzá a 62-es (amiről @Despoina is annyira nagy szeretettel írt), csak ezúttal a klasszikus szín limitált kiadást ért meg: maga a rúzs is vésett cseresznyevirág mintás az oldalán. A minőség tökéletes, az ajkakon is kifogástalan. Azt hiszem, itt már nincs is tovább, a legeslegszebb rúzsok közé tartozik, még a Rouge G vonalon belül is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 13.

BaloghF

2019. november 26.

Nekem a kedvencem a 15-ös árnyalat, ami megtestesíti az igazi nude színt. Viszont ezt az árnyalatot sajnos kivonták a forgalomból...Egyébként a legjobb rúzs amit valaha használtam, krémes, nem ragad, hidratál és tartós színt ad :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

ledae

2019. augusztus 7.

Nekem a 67-es árnyalat van meg, ami a pink és a piros között valami átmenet, arany színű, aprócska csillámokkal. Én Douglasban ezt a színt nem láttam, a reptéren sikerült hozzájutnom. Csak megerősíteni tudom, hogy nagyon szépen kopik, és ahhoz képest, hogy nem várna tőle tartósságot az ember, minimum 4 órát evés nélkül nagyon szépen kibír (ellentétben mondjuk a Coco Flash-sel). Szerencsére a reptéren kicsit olcsóbb is volt (9000 körül), azóta a signature matt vörösöm helyett ezt kenem fel mindennap, mert nagyon kellemesen hidratál a szépséges színélmény mellett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

roczeir

2019. június 15.

Az ára elég magas, de ajándékba kaptam a 22-es vörös árnyalatot. A textúrája nagyon jól kenhető, krémes és tartós is. Sajnos nálam egy lett a sok közül. Ugyan menő és gyönyörű a fényes pink tokkal együtt, de most nálam egy matt árnyalatú harmadennyiért vásárolt átlag márka a kedvencem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

zsuzsoka0925

2019. április 27.

A tok gyönyörű, abszolút luxusérzetet nyújt. A rúzs nagyon krémes, könnyen kenhető, szép a színválaszték. Alapvetően azt mondanám: semmi extra, DE: ahogy kopik, az valami zseniális. Felkenéskor szép fényes, majd először a fény tűnik el, aztán kezd csak el kopni maga a szín. Méghozzá tökéletesen egyenletesen. Nincsenek foltok, sötétebb részek..stb. Persze igyekszik az ember újrakenni nap közben, de olyan megnyugtató, hogy ha nem jön össze, akkor sincs tragédia. Igen, bazi drága, de szerintem egyet mindenki megérdemelne ebből a kis szemetgyönyörködtető csodából. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Vicus7

2019. április 22.

A 6-os árnyalatot vettem meg. Szuper az állaga, ápolja az ajkakat és kellemes az illata. Nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

despoina

2018. november 9.

A RÚZS számomra, igy nagybetűkkel. Már a másodikat fogyasztom. A tökéletes szín számomra a 62.árnyalat egy enyhén mályvás szín ami felkenve lágy nude-rózsaszínre alakul. Hozzám tökéletesen illik, szinte mindig őt viselem. Állagát, színét, tartósságát tekintve 5*.
De azért a záró kupakot ami a tükröt is rejti pluszban 6 ezerért árusítják hozzá, igy az egész rúzs 17 ezer forintra ugrik. A régi kupak pedig nem kompatibilis az új csomagolással. A gyári műanyag kupak pedig egy vicc. Enyhén elszállt velük a ló..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sodium Hyaluronate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag