Guerlain

Ár:   €85 és €140   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: Atlantide, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Ár:   €85 és €140
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, citrom, mandarin
Szívjegyek: jázmin, narancsvirág
Alapjegyek: fehér pézsma, indiai vanília, tahiti vanília

Ár: 17000 , Eladó: Wacskamati
Állapot: Kb. 25 fújàs hiányzik az üvegből, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes vagy foxpost
FÚJÓS! Guerlain Shalimar Souffle de Parfum
Ár: 1200ft/ 5ml 2200ft/ 10ml , Eladó: Vinike
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postán maradó küldeményként

Elkofen

2020. június 2.

Gyönyörű üvegben egy igazán minőségi, különleges illat. A múltkor a fehér testvérét teszteltem, ami szerintem nagyon hasonlít erre. Sajnos az sem működött rajtam, ahogy ez sem. A Shalimar parfümöket valahogy nem nekem találták ki.
Pedig sok csodás véleményt olvastam itt róla és a sógornőm is áradozik a kék Souffle-ről. Egész egyszerűen ez a széria öregít engem és nem érzem jól magam amikor viselem. Tudom magam is, hogy elegáns, kifinomult és minőségi parfüm, de semmiképpen sem hordanám. Amúgy rajtam fantasztikusan tartós és színte lemoshatatlan. Online oldalakon rendelve pedig már nem is olyan drága, mint pár éve.
Nem próbálkozom többé a Shalimar széria darabjaival. Nem illenek hozzám, vagy a bőrkémiámhoz. Maradok a finom Mon guerlain daraboknál, amiket imadok. Leginkább az első Mon guerlain edp-t.
Szerencse, hogy nem vettem meg látatlanban a Souffle- t. Mindenki tegyen először próbát vele, hogy miként működik a bőrén!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

yolandi

2020. február 23.

Nálam ez az elegancia parfüm. Ha egy kicsit jobban nőnek akarom magam érkezni, akkor ő kerül le a polcomról. Tavaly nyáron sok esküvőre voltam hivatalos, mindig őt viseltem, így az illat a fejemben összekapcsolódott a meghatározó eseményekkel. Az biztos, hogyha csak 10 parfümöt választhatnék egy egész életre, ő mindenképpen a TOP5-ben lenne. Abszolút karakteres, nem egysíkú, édes-meleg citromos pite illat, de mégsem unalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

kicsimira

2020. január 27.

Ha egy kis bújós meghitt melegsègre,de mègis erőre vágyom,csak ő jöhet szóba. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Blackxentric

2020. január 2.

Szerintem ez egy nagyon előkelő illat. Furán hangzik, de hozzá én proli vagyok. Ettől függetlenül nagyon jó volt viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

KiAn

2019. december 8.

Kifújáskor nagyon nem tetszett, de aztán fél óra után előjött egy narancsvirágos, vaníliás finom illat. Állandóan a csuklóm szagolgattam. Csak sajnos pár óra múlva rajtam émelyítővé válik :( Próbáltam lemosni, de hát ez egy Guerlaintól szinte lehetetlen:)
A tartósságáért kap 4 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 8.

A tartósságáért kap 4 csillagot

Virag0820

2019. október 4.

Nagyon bátor voltam, és próba nélkül vettem meg szimplán a leírás és a vélemények alapján. Szeretem a különleges illatokat, és nem csalódtam! Az én bőrömön leginkább a vaníllia és a jázmin érvényesül. Kifújáskor finom citrusos illat, aztán marad az édes vaníllia. Ami viszont negatívum, az az, hogy számomra nem a legtartósabb parfüm. A csulkómról néhány óra alatt szinte teljesen eltűnik az illat. Első alkalomkor óvatosan fújtam, mert mindenki azt írta hogy mennyire intenzív illat, de később rá kellett erősítenem, hogy egy egész napon át érződjön rajtam. A doboz és az üveg nagyon szép. Összességében nem rossz, de nem hinném hogy újra fogom vásárolni. Akciósan vettem, negyed annyiért mint amennyibe ténylegesen kerül, így azt mondom nem volt rossz vétel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

wildrose

2019. szeptember 21.

Kifújáskor citromos, de nem a megszokott könnyű, friss, hanem lágy, nőies citrom, aztán friss, édeskés narancsvirág és élénk, bódító jázmin, leszáradáskor pedig édes, mély, krémes vanília és érzéki pézsma. Nagyon modern, nagyon puha illat, és elég intenzív, elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 21.

herakut

2019. május 29.

Mostanában mindig ezt használom, imádom! Annyira különleges és nem túl erős, de mégis jellegzetesség árad belőle, nem egy tömeg illat. Számomra most ez a legjobb, sok van még mellette, de a jelenlegi ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Verona5

2019. május 20.

2019.05.20 update: Véleményrevízió történik! Bátor voltam és beruháztam egy üveges verzióra egy csomag részeként. Mondjuk úgy, hogy újra próbálom, és ha nem tetszik, megy majd a piactérre. Hát mit mondjak - szeretem! Szégyen ide vagy oda, megkezdődött a megcukiulásom? Tényleg nem is értem! :) Mondjuk azért nem vattacukor, na, azt ki kell mondani! Szerintem fejillatok, illetve a jázmin és a narancsvirág miatt tetszik és azért kellett hozzá ez a télies május is, mert most jólesnek a melengető illatok. Ezek után már nem merek szélsőségesen véleményt alkotni, csak azt mondani, hogy most, az adott pillanatban az illat teszik vagy sem, vagy legalábbis egy rövid perdiósura vonatkoztatva. Az előző három csillag helyett megkapja az ötöt. Most.... :)

2018.06.23
Eddig csak az alapillathoz volt szerencsém, ami természetesen csodás és nélkülözhetetlen darab. Ő sokkal modernebb, alapvetően jázmin, narancsvirág és vanília kombó. Olyan mint a rózsaszín habcukor / marshmellow vaníliás verziója, kis fűszeres felhanggal. Tartós, erős, óvatosan adagolandó, finom, puha, édes - ennyi. Valahogy csak 30-35 fölött tudom elképzelni valakin. Mivel nem vagyok egy édes rajongó kap három és fél csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

2018.06.23

Plenda

2019. április 26.

Sima shalimart annyia szeretném szeretni, de még érnem kell hozzá, erőteljes füstös illathoz. Aztán szembe jött velem a souffle és igen!!! Imádom! Finom shalimar illat, füst nélkül 😊 Az utcán ritkán jön szembe ez az illat, így kiélvezem. És az illata mellett az üvege is szerelem!!! 😍 Viszont, most elteszem, mert inkább hidegebb időben szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.