Guerlain

Ár:   €85 és €140   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: Atlantide, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Ár:   €85 és €140
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, citrom, mandarin
Szívjegyek: jázmin, narancsvirág
Alapjegyek: fehér pézsma, indiai vanília, tahiti vanília

Ár: 1800/3300 , Eladó: Abidel
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Posta, Foxpost
Ár: 13000 , Eladó: welt09
Állapot: 90 ml/ kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

daliah

2021. július 23.

Nem jutunk dűlőre. Kell is, nem is… Fantasztikus illat, de nem tudom, szeretnék-e citromos pite illatú lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 23.

Magyari

2021. június 18.

Én, a Shalimar szerelmese, megszállottja, használója, dobtam egy hátast, amikor kibontottam a dobozból és magamra fújtam: mint egy férfi arcszesz.
Elhasználom, mert borsos az ára, de leírhatatlan csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 18.

Elhasználom, mert borsos az ára, de leírhatatlan csalódás.

Csillu88

2020. november 7.

Nagyon nőcis nagyon vanília nagyon erőteljes.Egy Lady.
Sportos szerkóhoz fel ne vegye valaki.
Érdekes az összetevők alapján valahogy megtalálnak ezek az illatok. Ma teszteltem az YSL Black Opium edt verzióját,nos ugyanúgy a jázmin a narancsvirág a vanília és a pézsma is az összetevők közt van.Milyen érdekes.....
Vannak illatok amiket nagyon szeretnék szeretni,de van benne valami amitől a frász kitör. Szerintem a túlzásba vitt jázmin. Az Aliennel is ez a problémám. Nagy kiszerelést lehet nem vennék belőle,de mégis vonz valamiert,tehát ha más nem egy kis fujost beszerzek.
Tartóssága miatt kap egy 5öst ,egyébként 3-as így legyen 4.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Nagyon nőcis nagyon vanília nagyon erőteljes.Egy Lady.
Sportos szerkóhoz fel ne vegye valaki.
Tartóssága miatt kap egy 5öst ,egyébként 3-as így legyen 4.

abodri

2020. október 16.

A Guerlain-től szokatlan, jellegtelen illatocska, ami 5 perc alatt eltűnik a bőrömről. Nem is értem, hogyan és miért csinált ilyen parfümöt ez a méltán híres és általam nagyon kedvelt cég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 16.

kissagi19

2020. október 16.

Eddig nem mertem leírni a véleményem, hisz mindenki odáig van érte. De az ízlésemről nem tehetek...
Borzasztónak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

Borzasztónak találom.

Elkofen

2020. június 2.

Gyönyörű üvegben egy igazán minőségi, különleges illat. A múltkor a fehér testvérét teszteltem, ami szerintem nagyon hasonlít erre. Sajnos az sem működött rajtam, ahogy ez sem. A Shalimar parfümöket valahogy nem nekem találták ki.
Pedig sok csodás véleményt olvastam itt róla és a sógornőm is áradozik a kék Souffle-ről. Egész egyszerűen ez a széria öregít engem és nem érzem jól magam amikor viselem. Tudom magam is, hogy elegáns, kifinomult és minőségi parfüm, de semmiképpen sem hordanám. Amúgy rajtam fantasztikusan tartós és színte lemoshatatlan. Online oldalakon rendelve pedig már nem is olyan drága, mint pár éve.
Nem próbálkozom többé a Shalimar széria darabjaival. Nem illenek hozzám, vagy a bőrkémiámhoz. Maradok a finom Mon guerlain daraboknál, amiket imadok. Leginkább az első Mon guerlain edp-t.
Szerencse, hogy nem vettem meg látatlanban a Souffle- t. Mindenki tegyen először próbát vele, hogy miként működik a bőrén!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 2.

yolandi

2020. február 23.

Nálam ez az elegancia parfüm. Ha egy kicsit jobban nőnek akarom magam érkezni, akkor ő kerül le a polcomról. Tavaly nyáron sok esküvőre voltam hivatalos, mindig őt viseltem, így az illat a fejemben összekapcsolódott a meghatározó eseményekkel. Az biztos, hogyha csak 10 parfümöt választhatnék egy egész életre, ő mindenképpen a TOP5-ben lenne. Abszolút karakteres, nem egysíkú, édes-meleg citromos pite illat, de mégsem unalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

kicsimira

2020. január 27.

Ha egy kis bújós meghitt melegsègre,de mègis erőre vágyom,csak ő jöhet szóba. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Blackxentric

2020. január 2.

Szerintem ez egy nagyon előkelő illat. Furán hangzik, de hozzá én proli vagyok. Ettől függetlenül nagyon jó volt viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

KiAn

2019. december 8.

Kifújáskor nagyon nem tetszett, de aztán fél óra után előjött egy narancsvirágos, vaníliás finom illat. Állandóan a csuklóm szagolgattam. Csak sajnos pár óra múlva rajtam émelyítővé válik :( Próbáltam lemosni, de hát ez egy Guerlaintól szinte lehetetlen:)
A tartósságáért kap 4 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 8.

A tartósságáért kap 4 csillagot

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.