Guerlain

Ár:   €85 és €140   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: Atlantide, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Ár:   €85 és €140
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, citrom, mandarin
Szívjegyek: jázmin, narancsvirág
Alapjegyek: fehér pézsma, indiai vanília, tahiti vanília

Ár: 9500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Guerlain Shalimar Souffle de Parfum fújós
Ár: 2400 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Virag0820

2019. október 4.

Nagyon bátor voltam, és próba nélkül vettem meg szimplán a leírás és a vélemények alapján. Szeretem a különleges illatokat, és nem csalódtam! Az én bőrömön leginkább a vaníllia és a jázmin érvényesül. Kifújáskor finom citrusos illat, aztán marad az édes vaníllia. Ami viszont negatívum, az az, hogy számomra nem a legtartósabb parfüm. A csulkómról néhány óra alatt szinte teljesen eltűnik az illat. Első alkalomkor óvatosan fújtam, mert mindenki azt írta hogy mennyire intenzív illat, de később rá kellett erősítenem, hogy egy egész napon át érződjön rajtam. A doboz és az üveg nagyon szép. Összességében nem rossz, de nem hinném hogy újra fogom vásárolni. Akciósan vettem, negyed annyiért mint amennyibe ténylegesen kerül, így azt mondom nem volt rossz vétel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

wildrose

2019. szeptember 21.

Kifújáskor citromos, de nem a megszokott könnyű, friss, hanem lágy, nőies citrom, aztán friss, édeskés narancsvirág és élénk, bódító jázmin, leszáradáskor pedig édes, mély, krémes vanília és érzéki pézsma. Nagyon modern, nagyon puha illat, és elég intenzív, elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 21.

herakut

2019. május 29.

Mostanában mindig ezt használom, imádom! Annyira különleges és nem túl erős, de mégis jellegzetesség árad belőle, nem egy tömeg illat. Számomra most ez a legjobb, sok van még mellette, de a jelenlegi ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Verona5

2019. május 20.

2019.05.20 update: Véleményrevízió történik! Bátor voltam és beruháztam egy üveges verzióra egy csomag részeként. Mondjuk úgy, hogy újra próbálom, és ha nem tetszik, megy majd a piactérre. Hát mit mondjak - szeretem! Szégyen ide vagy oda, megkezdődött a megcukiulásom? Tényleg nem is értem! :) Mondjuk azért nem vattacukor, na, azt ki kell mondani! Szerintem fejillatok, illetve a jázmin és a narancsvirág miatt tetszik és azért kellett hozzá ez a télies május is, mert most jólesnek a melengető illatok. Ezek után már nem merek szélsőségesen véleményt alkotni, csak azt mondani, hogy most, az adott pillanatban az illat teszik vagy sem, vagy legalábbis egy rövid perdiósura vonatkoztatva. Az előző három csillag helyett megkapja az ötöt. Most.... :)

2018.06.23
Eddig csak az alapillathoz volt szerencsém, ami természetesen csodás és nélkülözhetetlen darab. Ő sokkal modernebb, alapvetően jázmin, narancsvirág és vanília kombó. Olyan mint a rózsaszín habcukor / marshmellow vaníliás verziója, kis fűszeres felhanggal. Tartós, erős, óvatosan adagolandó, finom, puha, édes - ennyi. Valahogy csak 30-35 fölött tudom elképzelni valakin. Mivel nem vagyok egy édes rajongó kap három és fél csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

2018.06.23

Plenda

2019. április 26.

Sima shalimart annyia szeretném szeretni, de még érnem kell hozzá, erőteljes füstös illathoz. Aztán szembe jött velem a souffle és igen!!! Imádom! Finom shalimar illat, füst nélkül 😊 Az utcán ritkán jön szembe ez az illat, így kiélvezem. És az illata mellett az üvege is szerelem!!! 😍 Viszont, most elteszem, mert inkább hidegebb időben szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Marejke

2019. január 12.

Egyszer próbáltam papíron és csuklón, másnap már megis rendeltem. Szerencsére kihagyták belőle a Shalimarra jellemző füstösséget, amit utálok egy illatban, így ez egy igazán finom, kellemes, nőies, citrusosan vaniliás illat lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

bobherceg80

2019. január 11.

Olyan jó,hogy nem vettem meg próba nélkül!Teljesen olyan,mint az anyaillat,csak kevésbé intenzív talán.Poros,fojtogató,semmi frissesség,semmi citrusosság,semmi finomság.Nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

nyuszo

2018. december 27.

Ez egy csodálatos illat, igazi mestermű! Nagyon kell azonban vigyázni az adagolásával, mert bántóan sok tud lenni a narancsvirág, ha túlzásba visszük! Akkor érvényesül a legjobban, ha csak a permet alá állok be... akkor talán jobban eloszlik, és megmarad a nagyon finom éteri jellege, mintegy második aurát vonva a viselője köré... ha az angyaloknak illatuk van, akkor én ilyennek képzelem....

Up! 90 éves nagymamám parfümöt kért Karácsonyra! Virágillatút....
Egyből ez a finom narancsvirág illatú 'sufflé' jutott eszembe....
Meg is leptem vele, és nagyon örült neki!
Az üvegét is imádta!
Szerintem nagyon illik hozzá ez a parfüm!
Angyali nagyinak angyali illat.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

Up! 90 éves nagymamám parfümöt kért Karácsonyra! Virágillatút....
Egyből ez a finom narancsvirág illatú 'sufflé' jutott eszembe....
Meg is leptem vele, és nagyon örült neki!
Az üvegét is imádta!
Szerintem nagyon illik hozzá ez a parfüm!
Angyali nagyinak angyali illat.....

albertinablogg

2018. szeptember 6.

Tegnap próbáltam ki a Müllerben, mert fogytán van a Hermés L'eau de Ambrés parfümöm.Nagyon tetszik az illat, a német fűszerszappanéra emlékeztet. Imádom az orientális illatokat. Sajnos tipikus téli illat, mert így nyáron nem érződik igazán, nem bontakozik ki rendesen, ahogy a Hermésem sem. De ha elfogy, ezt fogom megvenni. Lehetne még erősebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Myrtle

2018. július 22.

Annyira imádnám, ha nem lenne benne vanília! Az eleje csodás, izgalmas, az egyik legegyedibb alkotás, amivel valaha találkoztam, de negyedóra múlva előbújik a fullasztó vanília, amitől migrénem lesz.
Ugyanezt kérem, ugyanebben a csodás üvegben, vanília nélkül. :) Köszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Ugyanezt kérem, ugyanebben a csodás üvegben, vanília nélkül. :) Köszi!

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.