Guerlain

Ár:   16 800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 30.

Ár:   16 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A tonik felfrissíti, lágyítja és puhítja a bőrt, körülülelő textúrája komfortot biztosít a bőrnek. Az Aquacomplex hatóanyag együttes, mely megtisztítja a sejtekben található vizet* és általánosságban segíti a sejtek hidratáltásgának megőrzését, melynek köszönhetően a bőr visszanyeri fiatalos életerejét. Tehát egyszerre hidratál és fiatalít, a bőr azonnal visszanyeri komfortérzetét és fiatalos ragyogását. Illata friss, rózsás.

NovakneViki

2019. július 23.

Életem tonikja és a nyaram megmentője. Nyár elején 15 ml-es termékmintát kaptam belőle egy vásárlás mellé. Gondoltam permetes üvegbe töltöm és úgy használom, hogy abszolút minden cseppje az arcomon landoljon. Annyira bevált, hogy beruháztam a normál kiszerelésre és azt is arcpermetes üvegből használom. A tonik halványkék színe és Super Aqua illata szemet és orrot gyönyörködtet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

Skiiin

2019. május 6.

Egy gazdagabb textúrájú tonik. Az illata tipikus 'Super-Aqua', jól hidratál. Én nem vattakoronggal használtam, hanem a tenyeremből vittem fel az arcomra. Hidratálás szempontjából elégedett voltam vele, az öregedésgátló hatásáról nem tudok mit mondani. Talán üdébb volt az arcom a használatától, de újra nem vettem.
Ilyen árnál azért vártam volna valami pluszt is még, 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Ilyen árnál azért vártam volna valami pluszt is még, 4*

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Maltitol, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)