Guess

Ár:   8000ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: alllmond, Módosítva: 2014. január 4.

Ár:   8000ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2013. szeptember

Fejjegyek: erdei bogyós gyümölcsök, pezsgő,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, bazsarózsa,

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vanillacaramella.sweet

2021. március 25.

Sajnos a pezsgő összetevője rajtam nagyon kijött és romlott-posvadt, virágos-gyümis illatnak tűnt miatta. Olyan nagyon enyhe, semmilyen számomra. Üvege és színe pedig egész jó lenne. Műviességet érzek benne. Sajnálom, 1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 25.

esztertopi

2020. május 5.

Elsőként a testápolójához volt szerencsém, ami annyira megtetszett, hogy sokáig gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e. Végül megrendeltem. Finom virágos illata van, az üvege is szép és hétköznapokra teljesen megfelelő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

kottakitta

2019. augusztus 28.

Ha szereted a virágos illatokat, de nem feltétlenül azt az émelyítően édes illatot, akkor ezt szeretni fogod. Én imádom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Babooca

2019. augusztus 22.

Előre is elnézést kérek azoktól akik szeretik. Nem is tudom eddig miért nem véleményeztem, hiszen 2013 óta kísért.

Nekem erről az illatról egy ismerősöm jut eszembe, akivel sosem volt felhőtlen a viszonyunk. Mikor kijött ez az illat, a lila társával együtt, neki feltétlenül be kellett szerezni és természetesen azonnal, naná, hogy ajándékként...

Ez az illat számomra a buta versengés illata. Tipikusan azé, aki belekényszeríti magát egy helyzetbe,hogy megfeleljen másoknak, álruhát visel görcsösen, és később a botladozásai mutatják meg, hogy valójában mennyire egyszerű ember. Ez az illat is pontosan ilyen, semmi különleges nincs benne szerintem, egy átlagos illat elég drágán. A tartóssága gyenge, az illata átlagos, a külseje aránylag szép, de aki parfümöt vesz, az az illatáért teszi, mint sem a külsejéért.

Az egyedüli Guess Girl amit szeretek, az a Summer. Az kifejezetten jól sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

ZemanTimi

2019. június 26.

Szeretem ezt a parfümöt.A férjem is eltudja viselni rajtam pedig ő nem szeret semmilyen parfümöt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Anie

2018. június 28.

Én valamikor a tél derekán, januárban vettem meg magamnak szimatolatlanul. Első nap mikor használtam egy barátnőm megjegyezte, hogy ez ami rajtam nagyon büdös de mégis jó. Azt hiszem ez a szélsőséges viselkedése teszi azzá, ami. Én a gyümölcsöket egyáltalán nem érzem benne, a virágokat annál inkább. Egy tökéletes irodábamászkálós illat számomra. Várom, hogy a trilógia többi darabját is beszerezzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Tkcsbrgtta

2018. január 24.

Akandekba kaptam, magamtol nem vettem volna meg nem vagyok tulzottam viragos illat kedvelo de nagyon megszerettem! Hetkoznapokra tokeletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Manhattanlove

2018. január 13.

Mivel utalom a telet es az oszt, mindig belecsempeszem a tavaszt es a nyarat ezekbe a honapokba... na pl ezzel a parfummel 😋 Szinte a minden nap hasznalom, imadom. Olyan kis bohokas 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

HomlokPuszi

2017. október 13.

Megdicsérte rajtam a mekiben a kasszás hölgy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Megdicsérte rajtam a mekiben a kasszás hölgy :D

Misszlavender

2017. május 9.

Viszonylag olcsó árkategóriájában meglepően kellemes illat. Nem tömény, finom virágos illat...Könnyen bele lehet szeretni. Egyszer egy ismert rocksztár megjegyezte hogy nagyon finom az illatom...Épp ezzel voltam befújva. :D Azért az ötöst nem adom..Az IKONoktól messze van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.