Guess

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2014. augusztus 4.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A Guess Seductive illatok könnyedebb változata, mely tökéletesen illeszkedik a családba, egy nő illatgyűjteményének nélkülözhetetlen darabja. A Guess Seductive Sunkissed az eredeti illat játékos és fiatalos újraértelmezése.

Ár: 6000 , Eladó: Puszedly
Állapot: Használt, Helyszín: Tóalmás, fizetés: Előre utalás utánvét
Audry1

2019. szeptember 16.

Egyik barátnőmön éreztem ezt az illatot először, utána nekem is meg kellett vennem a Müllerben. Így utólag kicsit túl édes nekem az illata, viszont tartós! Csak ezért adok rá 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

rabavolgyizsofia

2019. június 11.

A legfinomabb illatú parfüm, nagyon különleges illata van. Barátnőimmel egymástól függetlenül vált kedvencünkké a parfüm. Néha még egy-egy darabot lehet kapni. Legutóbb Rossmannban jártam szerencsével .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Ildiko757575

2018. szeptember 18.

Nekem Ő a No.1....mindig is az marad! Még 1 üveggel őrzök belőle, sajnos beszerezhetetlen, amit nagyon sajnálok!!! :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

noemi1990

2018. május 27.

Imádtam ezt a parfümöt, ezért nagyon sajnálom, hogy kivonták a forgalomból. Ha valakinek van, szívesen megvenném! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

prinszepsz

2016. október 13.

Ez az örök kedvenc nyári illatom :) Nagyon sokan dicsérték az illatát! Iszonyat tartós, még este is éreztem,hogy rajtam van. Sajnálom, hogy kivonták a forgalomból :( még van egy 30 ml kiszerelésem ami félig van (nagyon spóroltam vele :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

fannc22

2016. augusztus 24.

Hmm. Mit is mondhatnék. A szerelem 2012 nyarán kezdődött. Imádtam nagyon. Szinte mindenki megdicsérte akivel találkoztam. Szerettem mikor ez a csoda illatfelho körülvett :) utana mégsem vettem újra egyből, kiserleteztem, hátha nem ez az én parfümöm. De minden hiaba volt. Ő volt az igazi. Meg is vettem, ujra es újra!! Mig nem aztán egyszer csak eltűnt:( mergelodtem is..aztán megkaptam ajándékba. <3

UP: előkotortam, még van benne vagy 25-30 ml :O De jó volt megint magamra fújni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Hildo

2016. április 29.

Már pár éve megvan, igazi nyári, fiatalos, nappali illat, szinte alig kapni valahol, árához képest egészen tartós, nekem az Ázsia centerben sikerült hozzájutnom. Senki ne számítson nagy "eredetiségre" egyáltalán nem különleges illat, de lehet, hogy pont az egyszerűségében rejlik a titka! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Sunnyvagyok

2016. április 29.

Müllerbe leltem rá vagy 4 éve!
Nagyon - nagyon szerettem, de valahogy a feledésbe merült, így még most is a polcomon áll a negyedig telt üveg!
Bár a parfüm azóta mint ha már megromlott volna, az emlékek viszont megmaradtak! :)
A tartóssága miatt 4*- ot adok neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Müllerbe leltem rá vagy 4 éve!
A tartóssága miatt 4*- ot adok neki!

Flooo

2016. február 18.

Juhuu, és újra az enyém :))) Akit érdekel az Ázsiában van még pár darab, csak keresni kell. Hétköznapokra finom gyümölcsös illat, egy időben csak ezt használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Agooom

2016. január 9.

Ez volt a tokeletes illat szamomra! Nagyon nagy szivfajdalmam, hogy megszunt:/ Az egyeduli kifogasom az volt, hogy nem ereztem eleg tartosnak, ellenben tenyleg mindenki dicserte aki megerezte rajtam. Rengeteg elmeny fuz hozza, lehet ezert is maradt meg igy a tudatomban. A dizájnja is nagyon tetszik! Kar erte, a tobbi Guess illatot nagyon gyengenek talalom ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol