Guinot

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Kozmetika   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lide81, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   Kozmetika
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyengéd biológiai hámlasztó hatásánál fogva eltávolítja az elhalt hámsejteket. A peeling hatására a bőr csodálatosan puha lesz.

Kiszerelés: 50 ml

Anita1978

2022. február 1.

Kellemes érzés használni, kis finom illata van. Én vagy 1 percig szoktam masszirozni az arcomba, majd fent hagyom maszkként vagy 15-20 percig.Nem tudom, mennyire hatásos, de nem allergizál, nem csip, nem éget.Megbizhato!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 1.

Dudu195

2018. április 13.

Nagyon szeretem. Kellett pár alkalom, hogy kitapasztaljam, hogy működik a legjobban és mostmár annyira megszerettem, hogy alig várom hogy elteljen pár nap és használhassam. Nagyon szépen letisztítja az elhalt hámréteget. A legfontosabb az, hogy utána tonikkal alaposan töröljük át az arcunkat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Lifeforce

2017. május 7.

Ez az egyetlen biológiai bőrradír, amit használtam eddig, de nagyon szerettem.
Egyenletesen, kíméletesen hámlaszt, nagyon kiadós termék.
Nagyon elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 7.

Ez az egyetlen biológiai bőrradír, amit használtam eddig, de nagyon szerettem.
Egyenletesen, kíméletesen hámlaszt, nagyon kiadós termék.
Nagyon elégedett voltam vele.

lide81

2014. augusztus 31.

Vagy két évig elég volt, csak nagyon kevés kell belőle, a bőröm imádja, az illata csodás, valószínű hogy újraveszem. Kifejezetten ajánlom gyulladt, problémás bőrre, mivel nem tartalmaz szemcséket, így kíméletesen tisztítja azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sorbitol h 1 1

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.