Guy Laroche

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2021. május 25.

Illatcsalád: aromás-fougere

Összetétel: rozmaring, levendula, verbena, szegfű, fahéj, jázmin, bőr

Ár: 900 Ft, 1500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

dbeata

2021. június 7.

Ez az apukám illata. Aki már sajnos rég nem él köztünk. Neki vettem ilyen parfümöt, többször is, különféle alkalmakra még bakfisként, a 90-es évek elején. Az Old Spice parfüm, az Aramis és az Óceán fogkrém mellett ez volt megtalálható az ő pipere polcán. Nekem ez az illat különben nagyon tetszett. Rajta is! Néha befújta magát és vicces pofákat vágott, páváskodott nekünk anyukámmal. Mi meg "elájultunk", hogy "Micsoda illat!". A 80-90-es években ez a csomagolás különben kifejezetten igényesnek minősült. Talán még ma is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 7.

Johnny20

2018. október 6.

Ez a parfüm az egyik leg de leg férfiasabb amit csak ismerek!
Erős,fás,pacsulis "igazi vad állat" illat. A tartósága is nagyon rendben van.Én ha befujom magam kb 8-9-10 órát is érezni.És bőven elég belőle 3 fújás.És mégvalami: ez egy olyan parfüm amit sokan nem ismernek,szóval ez egy plussz pont mivel nem tömeg illat ahogy az Armani Acqua Di Gio.Egyértelműen 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

Ez a parfüm az egyik leg de leg férfiasabb amit csak ismerek!

szilva82

2017. szeptember 2.

Szóval a drakkar egy viking hajó típus....ha jól tudom...:)
Az én pasim meg egy viking...:D vörös szőrzet, szőke raszta, robosztus testalkat.
Nagyon az ő illata, nem finomkodó, brutál férfias, klasszikus, favágós./82-esa parfüm/
De mégis nagyon tiszta....vonzó.
Nagyon szeretem ha ezt viseli, furcsa, de még jobban biztonságban érzem magam mellette...<3
Én nem tudom egy Michael J. Fox-on elképzelni.....ahogy molnardokigergely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Szóval a drakkar egy viking hajó típus....ha jól tudom...:)
De mégis nagyon tiszta....vonzó.
Én nem tudom egy Michael J. Fox-on elképzelni.....ahogy molnardokigergely.

fragmann

Korcsoport: >54
2016. szeptember 26.

Valahogy nem.... Pedig jó... De akkor sem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Valahogy nem.... Pedig jó... De akkor sem...

molnardokigergely

2014. július 21.

Jaj nekem!

Update: Soha, soha nem gondoltam, hogy nekem egy tusfürdő illatú parfüm valaha is tetszeni fog, de ez most betalált. Gyerekkorom jut eszembe, ezzel együtt a nyolcvanas/kilencvenes évek fordulója, amikor hasonló illatokat lehetett műanyag flakonokból kipréselni kádban fürdés közben. Pénteken a kis illatmintámból magamra löttyintettem úgy 1/3-ad millilitert egy cukrászda teraszán, a szomszéd asztalnál ülő középkorú hölgytársaság pedig megjegyezte "magában", hogy "Hmm milyen férfias illatot érzek, te is érzed Sofránka? Igen, nagyon kellemes, főszeres. Hmm-Hmm". Ok-ok, azért van itt régi módi él rendesen. Hogy kihez illene? Hát hozzá: http://images6.fanpop.com/image/polls/1137000/1137745_1351819047914_full.jpg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 21.

Jaj nekem!

Joe38

2013. szeptember 3.

Ezekkel a parfümökkel mindig az a bajom,hogy már régen használtam és nem nagyon emlékszem már a konkrét illatára.Rémlik ,hogy finom volt és szerettem fújkálni, de a mostani ára szerintem durva!
Rendben van ,hogy egy nagy "Név" meg jár is neki egy erős 4 *,de ennyiért szerintem nem fogom megvenni újból..........

Update : Nemrég valakin megéreztem ezt az illatot az utcán és azonnal felismertem!Meg vagyok döbbenve ,hogy mennyire egyedi aromák csapkodnak ebben az erős,karakteres illatban........ Valószínűleg az idő elkoptatta az emlékét ,de most hogy megéreztem azonnal előjöttek a fiatalabb kori élmények és bizony ez egy nagyon egyedi parfüm különlegesség volt és mind máig az is maradt szerettem!!Talán az illatvilága egy kicsit "retro", viszont
annál különlegesebb élményt nyújthat viselőjének és környezetének is!Az emlékekre való tekintettel és mert kiállta az idő próbáját mehet neki az 5 estrella szerintem!Bár az árára egy kicsit haragszok,lehet mégis megveszem majd ismét a jövőben..........................

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.