Gyógyszertári

Ár:   950 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cofy, Módosítva: 2015. június 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Patikákban kevert, magisztrális készítmény.

snovvflovver

2019. december 15.

Nagyon nagyon szeretem ezt a krémet. Most meglepve láttam hogy igazából kézkrém, testápoló???? nekem a kedvenc arckrémem. Mindenen segít, nagyon szép tőle a arcom. Külföldön élek, és az osztálytársaimnak rendszeresen vennem kell belőle ha hazalátogatok, az egyiknek még az anyukája is ezt használja Törökországban. Sajnálom hogy a sokkal többet marketingelt, jóval drágább krémek híre jóval hamarabb eljut az emberekhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

BoglarkaJozsa

2019. december 5.

Sajnos évek óta visszatérő problémám a csúnya, száraz, nagyon durván kirepedezett bőr a kezemen (ami néha vérzett is…) Bármilyen drága/márkás kézkrémet használtam, nekem télen ez az egy krém ami használ a kezemre, a többit max az illata miatt veszem, illetve napközben legyen ami hidratálja.. mivel egy elég zsíros állagú krémről beszélünk, ezért én csak este használom, viszont mivel nekem az arcom is nagyon száraz, néha azt is bekenem, hogy elmúljanak a csúnya piros kiszáradások.
Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, főleg, hogy 860 Ftot fizettem egy nagy tégelyért, ami szerintem ár érték arányban nagyon nagyon jó 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Hecate

2019. november 30.

Krémmániás jó vélemények alapján kértem. Köszönöm szépen lányok. - Citrusos illatút készített a gyógyszertár. Zsírosan megül a bőrön az első kézmosásig, de nem kellemetlen. Utána puha és feszesebb a bőröm. Nagy kiszerelés, jó ár, minőség, üde illat. Kedvelem. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

renike517

2019. október 9.

Leges legjobb! Bármilyen bőrtípusra!Vehet az ember bármilyen méreg drága kencét a bőrére.Ez a legjobb!Az egész testre és az arcra is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

6vilag

2019. március 9.

Tél. Viszkető, száraz, majd pöttyösre vakart lábszár. Bőrgyógyász. Ő adta ezt a krémet. Tényleg jó. Pár nap alatt rendbe tette a lábam. Nagyon nem szeretek krémezgetni, de hálás vagyok érte. Köszönöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 9.

Ophelia

2018. szeptember 13.

Sokáig kerestem egy olyan krémet, amitől legalább kicsit jobb állapotba kerülnek a kezeim, olyan rajtuk a bőr, mint a papír, gyakran szerzek vérző sebeket a legkisebb behatástól is. Drogériás krémek garmadája, szteroidos kézkrém, shea vaj, mind csak ideig óráig segítettek. Aztán megvettem ezt a krémet, kb 800 Ft ért, az E vitaminos verziót, és drámai változást tapasztaltam, százszor puhább a bőröm, mint az elmúlt években! Ami még hatalmas pozitívum, hogy gyorsan beszívódik, cseppet sem lesz csúszós zsíros a kéz, maximum tapadós érzetű, de simán lehet nappalra is használni. Ezentúl csak ilyet veszek, a színes-szagos kencéket meg kihajítom, ez a krém tökéletes, egyszerű de nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Timi01

2018. május 31.

Fú, ebből látszik a különbség, hogy milyen ha valamiben van cucc rendesen :))). Nagyon szép a boltban kapható krémeknél, hogy ráírják mi van bennük, de hogy mennyi, arról nem tudunk (bár lehet hogy nem is baj... :) ). Ez a krém száraz bőrre egy csoda. Úgy hidratál, hogy nem marad zsíros a bőr, hamar beszívódik, ég és föld a különbség közte és a többi krém között. Az ára pedig azok töredéke ha a mennyiséget is nézzük. Simán lekörözi az egyébként imádott Nuxe vagy TBS kézkrémemet. És ha valaki bírja, lehet bele illóolajat is kérni. Az enyém A-vitaminos és levendula olajos. Érdemes hűtőben tartani, akkor nem romlik meg. Bárcsak minden kence lenne magiban. (Pedig milyen sok van! És milyen sokszor nem jut eszünkbe....) Mindenkinek tökéletes babapopsi simaságú bőre lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

sziluetta

2017. április 13.

Nálunk ez családi csodaszer, nekem az ekcémámat tünteti el a kezemről, anyunak meg a kirepedezett bőrét teszi rendbe 2-3 használat után. Szerintem megéri az árát, eddig nem találtam ennél jobb krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Gittab88

2015. március 31.

Az én kezemen a shea vaj sem segített, így jutottam el ennek a krémnek a használatáig, még csak pár alkalommal kentem be a kezem vele, elég tömör krém, inkább lefekvés előtt ajánlom, az illata engem ablaktisztítóra emlékeztet, de én azt is imádom, így ezzel sincs problémám.
Eddig jól teszi a dolgát, enyhíti a bőrpírt, és nagyon puhává teszi az egyébként iszonyatosan száraz kezemet.
Nem kimondottan olcsó, 100 ml 860 Ft volt, majd meglátjuk, hogy teljesít, addig is kap egy ötöst!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

lumiukko

2014. december 9.

Télen nagyon kijön a kezemen az ekcéma, hiába kenem non-stop, tiszta piros és száraz. Bőrgyógyász írta fel nekem ezt, nem fűztem hozzá sok reményt, mert amiket eddig próbáltam patikából az ekcémámra, semmit sem csináltak. Azt nem mondom, hogy helyrehozza az ekcémát, de a valaha volt legjobb kézkrémem!
Nagyon jó, habos, nem túl zsíros állaga van, elég könnyen beszívódik, és hosszantartóan hidratál. Az ára is okés, csak sajna hamar megromlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.