Gyógyszertári

Ár:   950 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cofy, az összetevőket feltöltötte: dbeata, Módosítva: 2015. június 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Patikákban kevert, magisztrális készítmény.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Krém Patika E vitaminos krém arcra
Ár: 900 Ft./CSERE , Eladó: hdia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

dbeata

2021. április 18.

Nem akartam véleményt nyilvánítani. De annyit azért megjegyzek, hogy gyorsan megnéztem a magisztrális krémek összetevőit, amiket gyógyszertárakben kevernek ki és forgalmaznak, és magam részéről azért nem örülök, hogy pl. egy-két termékben cetviasz is van (állati eredetű sqalane). Nem ebben, de nem árt résen lenni és esetleg rákérdezni. Ezt az összetevőt cetek és cápák májából nyerik. Elavult és környezetkárosító alapanyag, amit állatok szenvedése árán kapunk meg. Pedig létezik növényi squalane is.

Próbáltam megtalálni az összetevőit... talán ez: Cholesterini (2,0 g)
Stearini (1,0 g)
Natr. tetrabor. (1,0 g)
Glycerini (3,0 g)
Lanolini (9,0 g)
Alc. cetylstearil. (9,0 g)
Ol. ricini (9,0 g)
Nipagini [seu Sol. cons.] (0,10 g) - leáynkori nevén Methylparaben
Aquae dest. (80,0 g)
Inj. „Vitamin – E” (Amp. No. I.)
Inj. „Vitamin A+D2” (Amp. No. I.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 18.

Próbáltam megtalálni az összetevőit... talán ez: Cholesterini (2,0 g)
Stearini (1,0 g)
Natr. tetrabor. (1,0 g)
Glycerini (3,0 g)
Lanolini (9,0 g)
Alc. cetylstearil. (9,0 g)
Ol. ricini (9,0 g)
Nipagini [seu Sol. cons.] (0,10 g) - leáynkori nevén Methylparaben
Aquae dest. (80,0 g)
Inj. „Vitamin – E” (Amp. No. I.)
Inj. „Vitamin A+D2” (Amp. No. I.)

molyza

2020. augusztus 4.

Ez az egyetlen kézkrém, ami egy éjszaka alatt képes csodát tenni a kiszáradt, kisebesedett kezemmel. A drogériás kézkrémekkel szemben ez egyáltalán nem csíp, nincsen erős illata, és ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

snovvflovver

2019. december 15.

Nagyon nagyon szeretem ezt a krémet. Most meglepve láttam hogy igazából kézkrém, testápoló???? nekem a kedvenc arckrémem. Mindenen segít, nagyon szép tőle a arcom. Külföldön élek, és az osztálytársaimnak rendszeresen vennem kell belőle ha hazalátogatok, az egyiknek még az anyukája is ezt használja Törökországban. Sajnálom hogy a sokkal többet marketingelt, jóval drágább krémek híre jóval hamarabb eljut az emberekhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

BoglarkaJozsa

2019. december 5.

Sajnos évek óta visszatérő problémám a csúnya, száraz, nagyon durván kirepedezett bőr a kezemen (ami néha vérzett is…) Bármilyen drága/márkás kézkrémet használtam, nekem télen ez az egy krém ami használ a kezemre, a többit max az illata miatt veszem, illetve napközben legyen ami hidratálja.. mivel egy elég zsíros állagú krémről beszélünk, ezért én csak este használom, viszont mivel nekem az arcom is nagyon száraz, néha azt is bekenem, hogy elmúljanak a csúnya piros kiszáradások.
Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, főleg, hogy 860 Ftot fizettem egy nagy tégelyért, ami szerintem ár érték arányban nagyon nagyon jó 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Hecate

2019. november 30.

Krémmániás jó vélemények alapján kértem. Köszönöm szépen lányok. - Citrusos illatút készített a gyógyszertár. Zsírosan megül a bőrön az első kézmosásig, de nem kellemetlen. Utána puha és feszesebb a bőröm. Nagy kiszerelés, jó ár, minőség, üde illat. Kedvelem. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

renike517

2019. október 9.

Leges legjobb! Bármilyen bőrtípusra!Vehet az ember bármilyen méreg drága kencét a bőrére.Ez a legjobb!Az egész testre és az arcra is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

6vilag

2019. március 9.

Tél. Viszkető, száraz, majd pöttyösre vakart lábszár. Bőrgyógyász. Ő adta ezt a krémet. Tényleg jó. Pár nap alatt rendbe tette a lábam. Nagyon nem szeretek krémezgetni, de hálás vagyok érte. Köszönöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 9.

Ophelia

2018. szeptember 13.

Sokáig kerestem egy olyan krémet, amitől legalább kicsit jobb állapotba kerülnek a kezeim, olyan rajtuk a bőr, mint a papír, gyakran szerzek vérző sebeket a legkisebb behatástól is. Drogériás krémek garmadája, szteroidos kézkrém, shea vaj, mind csak ideig óráig segítettek. Aztán megvettem ezt a krémet, kb 800 Ft ért, az E vitaminos verziót, és drámai változást tapasztaltam, százszor puhább a bőröm, mint az elmúlt években! Ami még hatalmas pozitívum, hogy gyorsan beszívódik, cseppet sem lesz csúszós zsíros a kéz, maximum tapadós érzetű, de simán lehet nappalra is használni. Ezentúl csak ilyet veszek, a színes-szagos kencéket meg kihajítom, ez a krém tökéletes, egyszerű de nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Timi01

2018. május 31.

Fú, ebből látszik a különbség, hogy milyen ha valamiben van cucc rendesen :))). Nagyon szép a boltban kapható krémeknél, hogy ráírják mi van bennük, de hogy mennyi, arról nem tudunk (bár lehet hogy nem is baj... :) ). Ez a krém száraz bőrre egy csoda. Úgy hidratál, hogy nem marad zsíros a bőr, hamar beszívódik, ég és föld a különbség közte és a többi krém között. Az ára pedig azok töredéke ha a mennyiséget is nézzük. Simán lekörözi az egyébként imádott Nuxe vagy TBS kézkrémemet. És ha valaki bírja, lehet bele illóolajat is kérni. Az enyém A-vitaminos és levendula olajos. Érdemes hűtőben tartani, akkor nem romlik meg. Bárcsak minden kence lenne magiban. (Pedig milyen sok van! És milyen sokszor nem jut eszünkbe....) Mindenkinek tökéletes babapopsi simaságú bőre lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

sziluetta

2017. április 13.

Nálunk ez családi csodaszer, nekem az ekcémámat tünteti el a kezemről, anyunak meg a kirepedezett bőrét teszi rendbe 2-3 használat után. Szerintem megéri az árát, eddig nem találtam ennél jobb krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.