H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csipkeorsika, az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M

Virágmintás, por alapú pirosító, amely természetes, matt végeredményt ad.

Ecsettel és tükörrel.

eveartstar

2015. február 8.

Bolgsalen vettem a sajátomat, annyira megtetszett a rózsás minta és a színei. Nem is használtam egy jó ideig, csak mostanában kaptam rá. Meg kell mondjam, hogy sokkal tartósabb mint a Catrice, illetve az Essence pirosítóim. A párom rendszeresen tapizza, simogatja az arcomat, mikor egy kis bevásárló túrára megyünk a városba, az említett márkák a nap végére teljesen lekopnak, de ez még mindig jól láthatóan ott van... :))

..igen a Moda is kiadott egy tök ugyanilyen színezésű és formájú pirosítót....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 8.

..igen a Moda is kiadott egy tök ugyanilyen színezésű és formájú pirosítót....

bogcsilike

2013. december 26.

ez igazából nem is H&M hanem Moda!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

ez igazából nem is H&M hanem Moda!

miomio

2013. április 11.

Nagy nehézségek és 1,5 óra utazás után sikerült beszereznem. Anno egy bloggerina bejegyzésében láttam először ezt a cuki pirosítót. Nagyon megtetszett.
A külcsín szép, nekem furcsa volt a gombnyomásra nyíló tető, de megszokható. A virágok nagyon szépek , és tartós színt adnak. Praktikus a tükör és a pirosító, ami a pirosító alatt elrejtve található. Igazából egy ezresért nagyon elégedett vagyok, sőt ilyen összegért nem is gondoltam hogy tükör és kis ecset is jár hozzá. Ha azok nem lennének, még úgy is jó vételnek számítana.
Örülök hogy a neszesszeremben láthatom :)
( Érdeklődtem a H&M-ben és nem tudták megerősíteni hogy fog-e még belőle érkezni utánpótlás. Lehet lesz, lehet csak idénydarab. Remélem állandó része lesz a sminktermékeknek!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Örülök hogy a neszesszeremben láthatom :)

csipkeorsika

2013. április 4.

gyönyörű ez a pirosító! alapból imádom a mozaikos pirosítókat, de ez.. mmmh :) minden színe csodaszép, külön is szépek, és erősen pigmentáltak, és imádom, hogy a nagy része matt, nagyon természetes! mindnekinek csak ajánlani tudom! a csomagolása is szép, és nagyon praktikus! (az első kompakt pirosító, amihez a hozzá adott kis ecset is használható :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Hoagirl

2013. április 3.

Imádom ezt a pirosítót, egy beauty blogon találtam rá, és persze azonnal meg akartam szerezni, mert ez a termék egyszerűen már azzal bearanyozza a napomat, ha csak rá nézek, de komolyan! :) Imádom a színeit, élénk, matt finisű pink és narancs, amit megkínáltak egy kellemesen biztonságos világos rózsaszín csillámos rózsaszállal. Összekeverve a színeket, tökéletesek az arányok, nem kell ide-oda tunkolgatni az ecsetet hogy kikeverjük a kellemes színt. Mivel elég vad színeket tettek a megálmodók egymás mellé, kicsit óvatosan kell bánni az arcra felvitt mennyiséggel, főleg a halványabb bőrszín tónusokkal rendelkezőknek. Én (tudom ciki), de imádom a kis semmiresejó ecsetet és a dobozkában rejlő tükröcskét is, mert ettől úgy érzem valami pluszt akartak nekem adni. :) NAgyon szeretem ezt a pirosítót, nagy kedvenc lett! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.