H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Testápolók

Argán olajjaj, shea vajjal és jojoba olajjal.

Kiszerelés: 250 ml

Lora

2014. február 1.

Azért adok egy csillagot, mert kevesebbet nem lehet. Akciósan, 2 Euróért vettem "gyorsan kell egy testápoló" alapon felkaptam és hoztam is magammal. Duplán örültem, hogy vaj, nagyon száraz a bőröm, így mindig a nehezebb testápolókkal kísérletezek (még nem találtam igazán hatásosat).

De ez.. nagyon erős az illata egyrészt, nem értem minek teletömni ilyen mű parfümillattal. Amikor kinyitom a tégelyt, látszódik, hogy ez nem vaj, hanem sima testápoló állagú. Felkenés után iszonyú nehezen szívódik be, és ezután jön az igazán izgalmas rész: kivörösödött és iszonyúan viszketett tőle a lábam, így hajnal egykor szaladtam a fürdőszobába lemosni az egészet.. kétszer próbáltam, a további kísérletezéstől elment a kedvem, biztos, hogy nem fizetek be többet olcsóbb, gagyi testápolókra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Steareth-10 ti I eu 4 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.