H&M

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Dezodorok

Gyengéd, alumíniummentes dezodor igazoltan organikus aloe verával és glicerinnel. Újrahasznosított csomagolás.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. április 9.

Szerintem ennek a dezodornak egy kellemes, visszafogott illata van. Nem izzadásgátló, így ezt nem szabad elvárni tőle. Én egész nap éreztem az aloe vera illatát. Tetszenek az összetevői és az, hogy alumínium-mentes. Imádom a H&M-es kozmetikumokat, mert minőségiek és a legtöbbjük természetes. Ez a termék 98%-ban természetes összetevőkből áll és Angliában készült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 9.

Rekka86

2018. február 1.

A coscious tusfurdoket nagyon szeretem, ezert vettem meg, de ez a deo semmit nem csinal es illata sincs, nekem nagyon nem valt be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate