H&M

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. február 7.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Hajápolók

Méhviasz alapú, szerkezetjavító paszta, amely tartást ad és ápolja a hajat.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. március 17.

Életemben először vettem hajpasztát, így nem is tudtam hogyan kell használni. Nagyon erős tartást ad a hajnak. Én kétféleképpen próbáltam: hajmosás után közvetlenül formáztam ezzel a hajam vagy megszárítottam és után alkalmaztam ezt a pasztát. Az eredmény: 48 órás tartás. A hajam pedig érezhetően puhább lett tőle. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 17.

Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Squalane eo 1 0

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Felületaktív anyag és tartósítószer.