Best of Beauty 2019

H&M

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Kiszerelés:   2,7 g
Lelőhely:   H&M

Illatosított csillámpor arcra, hajra és testre. 3 féle ilattal kapható: borostyán és vanília, vanília és cédrus, fehér virágok és borostyán.

Imo

2016. május 24.

Már olyan régóta vadásztam rá és vééégre megvan 😊 Nagyon szépen csillog, inkább azt mondanám, hogy ragyog ✨ és viszonylag tartós. Nyáron szerintem hétköznap is simán használható. A finom kis illat pedig hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 24.

Lilu

2015. december 1.

Muszáj volt megvenni, na... én még hétköznapokon is ipari mennyiségű csillámport használok, ezt a hajra szoktam fújkálni, és tartósan megmarad hosszú ideig ^^

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 1.

Captainblonde

2015. október 9.

Brutál csillogás az eredmény! Egy kis fújásnyi is elég és az egész dekoltázs ragyog tőle! Azt nem mondom hogy hú, de tartós, de látványos amíg látszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

murczinodett

2015. szeptember 17.

Én testre fújom, arcon még nem próbáltam, de a testen nagyon szépen mutat, olyan leszek tőle mint egy görög istennő:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

KlaudiaZs

2015. szeptember 12.

Csak és kizárólag azért vettem meg, mert tetszik a csomagolás, gondoltam díszként a sminkes polcomon vagy komódomon remekül fog mutatni, és valóban. Az, hogy esetleg a benne lévő csillámpor is szuper lesz, már csak ráadás volt, de abszolút bejött! Bulikba, alkalomra szoktam az arccsontomra és belső szemzugba a highlighter fölé pluszba tenni egy keveset ebből, ráfújom az ecsetre és finoman rátapogatom, és az eredmény csodálatos. Ez semmi más, csak apró arany csillám, természetes fényben annyira nem látszik mint mesterségesben, de abban egyszerűen gyönyörű, teljesen meglepett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Emolliensek: Methicone
Fényvédők: Titanium Dioxide