H&M

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 12.

Kiszerelés:   2,2 ml
Lelőhely:   H&M

Krémes korrektor építhető fedéssel a természetes végeredményért. A könnyed formula segít eltüntetni a kisebb bőrhibákat és a szem alatti karikákat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

bluehairdontcare

2017. január 9.

Elhasználtam, ha már megvettem, de sajna nem egy nagy szám. Előnye, hogy sok árnyalatban kapható, így tudtam olyat találni, ami jól ment a világos fejemhez. A kiszerelése nekem túl kicsi, nagyon kevés volt benne. Az előttem szólóhoz hasonlóan nekem is széttört az applikátor alatti menetes rész, pedig mégcsak nem is vittem magammal sehova, csak egyszer rosszul csavartam rá vissza a kupakot. Nekem semmi újat nem adott ez a termék, ebben az árban szerintem bőven lehet jobb korrektorokat találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

thepinkdoor

2016. július 12.

UPDATE
Elvittem magammal egy hosszúhétvégére és az utazás alatt az aplikátornál a menetes rész tőből letört, így a termék mindenhova kifolyt! Nem tudom mi történt, nem csavartam rá őrülten, nem dobáltam a sminktáskámat...
Még soha semmilyen spirálnál, korrektornál, szájfénynél nem tapasztaltam ilyet :(
Jó termék, gagyi csomagolásban.

Ivory árnyalatban vettem meg, a szem alá, és problémás helyekre is egyaránt használgató, az állaga nemrossz, picit vastagabb mint amiket használtam eddig.
Óvatosan kell bánni az aplikátorral mert kicsit sokat vesz fel, de jól viselkedik a bőrömön, úgyhogy kipróbálom majd a legvilágosabbat is highlighternek és egy sötétebbet is kontúrnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

UPDATE
Jó termék, gagyi csomagolásban.

Africa

2016. április 22.

Nagyon szépen eldolgozható, aplikátorát le kell húzni, mert sokat vesz fel. Lehet én vagyok ügyetlen de az első korrektorom tégelye kettétört utazás során, és a másik is megrepedt. Nem a legjobb minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

murczinodett

2015. szeptember 17.

Egy sötét árnyalatot vettem meg kontúrozáshoz és nagyon jó, pedig azt hittem, hogy nem fog beválni! Nagyon könnyű eldolgozni és a színe is pont jó. Már most szeretem, pedig nem vagyok oda a krémkontúrozásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.