H&M

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. november 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   H&M

Krémes, építhető, természetes hatású pirosító.
A bársonyos formulának köszönhetően egyszerű eldolgozni és könnyű a bőrön.

3 árnyalatban kapható

sannabella

2020. június 23.

Uh, ezt el is felejtettem, első pirosítóm!
Nagyon szerettem, halvány barackos-rózsaszínűm volt arany csillámokkal. Nagyon jól lehetett építeni és nem is mászott el, sajnos a csomagolása siralmas minőségű, le is tört a teteje, szerintem valamikor ekkor hagyhattam abba a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Uh, ezt el is felejtettem, első pirosítóm!

gothmarypoppins

2018. január 5.

A csomagolása fogott meg, de a tartalommal sincs semmi baj. A színnel kicsit mellényúltam, világos bőrhöz a "Hot Pink"-et vettem meg, az árnyalat szuper, csak egyszerű túlzásba vinni. Én ujjal szoktam felvinni, könnyebb eloszlatni a kéz melege szépen "beolvasztja". Napközben azért kopik, de nincs hozzá tükör ami praktikus lenne frissítéshez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

redheadvrouw

2017. december 14.

Nagyon tetszik! A pirositas kimaradozott a rutinombol, de azt hiszem ennek vege.:) Eleg sokat sminkelnek, de megmondom oszinten a porpirositok nem tetszenek magamon, legyen szo barmilyen arnyalatrol. Extrem feher vagyok, nehez eltalalni a mennyiseget is, de valahogy inkabb a finish a bibi. A krempirositokrol pedig ugy gondoltam kemenyek, elkenik az alapozot ill.megulnek a boron, kiemelve a porusokat, foleg a stiftek. Hat itt es most megkovetem anyukamat, aki egesz eleteben ezeket preferalta/ja.
Ahogy a neve is arulkodik, ez tenyleg barsonyos kis kence, nem ragad. Egyelore csak ujjal probaltam.eldolgozni, szepen epitheto. Rajtam annyira tartos amennyit az egesz sminkem bir, igy elegedett vagyok. 3 arnyalatot szereztem be: Cameo Brown, Autumn Rust-ezek csodaszep mauve arnyalatok, az utobbi finom arany csillogassal-valamint Sunny Peach, szinten aranyos rozsaszin. A csillamosak nagyon szep, egeszseges glowy finisht adnak. Mostanaban ra vagyok kattanva a Fenty beauty videoira...elmebeteg aron van minden cucc, igy nagyon orulok, hogy fillerekert talaltam jo minusegu kremes sminktermekeket a H&M-nel.
Nekem tetszik ez a hexagon csomagolas is, eddig jol birta a taskaban hurcolast es nem elhasznalhatatlan mennyiseg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

aimee82

2017. október 9.

Nekem bevált, a tartósságával sincs problémám, és jól pigmentált, de könnyen lehet vele természetes eredményt elérni ujjal is. A táskában utazást is egyelőre bírja, bár nem minden nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

javgke

2016. április 20.

Jól pigmentált, ecsettel és kézzel is szépen el lehet oszlatni, viszonylag tartós (pár óra után azért elhalványul, ill. eltűnik). A csomagolása nagyon kis semmi műanyag, ezért táskába nem ajánlom. Az összetevői miatt nem hiszem, hogy valaha újravenném, de az púderes állaga és színe azért nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

mano

2016. február 28.

Nagyon pigmentált kis pirosító, elég kevés kell belőle. Lehet építeni és természetes lesz a végeredmény. Nekem a gond az, mint az össze pirosítóval: egy rövid idő után eltűnnek, mintha sose tettem volna fel reggel :( A csomagolása képen jól néz ki, a valóságban persze gagyi műanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

murczinodett

2015. október 1.

Nekem nagyon tetszik. Nem szedi le az alapozót felvitelkor, az én arcomon tartós, bár ezt a tartós nem tartós dolgot sosem értettem, mert az én arcomon minden tartós, de én nem tapogatom az arcom, ha ki van sminkelve, szóval nem tudom hova tűnhetne. Mindenesetre pont annyira pigmentált amennyire kell, ütögető mozdulatokkal viszem fel és tökéletes a végeredmény. Én eddig nem szerettem, sőt kifejezetten kerültem a krémpirosítókat, mert csak rossz tapasztalatom volt eddig velük, de ez más, ezt lehet használni, szép természetes végeredményt lehet elérni, tartós, ad egy természetes, egészséges ragyogást az arcnak és mindez a H&M-től, minden új termékük meglepetés, mert annyira jó minőség...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

zsooofizsooofi

2015. szeptember 28.

Sosem volt még krémpirosítóm, nem nagyon tudom mihez hasonlítani, de az én arcomról eltűnik egy idő után. Felvitelkor szép és élénk színe van, de kb. csak fél napig bírja. Az állaga talán egy kicsit keményebb, mint képzeltem. A csomagolás mindenképp pluszpontos, imádom ezt a hatszöget, tök jól néz ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, Polyglycerin-3

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.