H&M

Ár:   790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. április 15.

Kiszerelés:   3,7 g
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ajakápolók

Bodzs

2018. november 10.

Semmire nem való :D
A csomagolása nagyon cuki, de a balzsam semmit nem ér, felkenni is nagyon nehéz, mert elég szilárd, nem akar felpuhulni a kezem melegétől sem. Nekem a neon sárga bagoly van meg, lehet, hogy ez különbséget jelent a többihez képest. Egyszer egy szép napon elhasználom és beleteszek valami mást. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Semmire nem való :D

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2018. június 23.

Imádom :D a csomagolás nagyon cuki, az ajakbalzsam is elég jó. Talán annyi a negatívum, hogy egy picit ragasztószagú, de ez abszolút megbocsátható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 23.

Dea

2018. január 4.

Imádom ^^ Bagolymániam van, úgyhogy ez a termék szó szerint a KELL!! kategóriába esett :D De magáról a termékről, az ajakbalzsam erősen a hanyagolható kategóriába esik, viszont ha belegondol az ember, hogy újratölhető a dolog teljesen megéri ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

KlaudiaZs

2017. október 24.

Bevallom, csak azért vettem meg, mert messziről hivogatott a rózsaszín diszkógömb külsejű bagoly, cuki is és gyönyörűen csillog, kellett a komódomra. Őszintén nem gondoltam, hogy valaha is használni fogom az ajakbalzsamot, viszont mikor a szükség úgy hozta, és elfogyott a kedvencem, lusta voltam venni, ehhez nyúltam és azóta is ezt használom, mert meglepően jó. Esténként ezzel kenem be az ajkaim, és ugyan volt már jobb hidratálóm, de alapvetően teszi a dolgát, javít a szám szárazságán. Annak külön örülök, hogy semmi fura émelyítő szaga sincs, mint némely ajakápolónak, teljesen illatmentes, úgyhogy én megadom neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

KisHeni

2017. február 7.

Már elég régen szemezgettem vele ezért el kellett hoznom a kéket, de mind szép. Nincs valami nagy hatása, de önmagában vagy rúzs alá használva megállja a helyét. Aki ezt megveszi nem azért mert húúú de jó ajakbalzsam, sokkal inkább a cuki külseje miatt, még dekorációnak is jó az íróasztalon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Ennie86

2016. augusztus 24.

Imádom a baglyos dolgokat! :) Annyira aranyos, hogy muszáj volt megvenni. A beltartalma teljesen átlagos ajakír. Kicsit zsíros, szagtalan cucc. Szájfénynek jobban beválik. Na de a csomagolás... :) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

agi2005

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 16.

Én úgy kaptam, de nagyon édes csomagolása van, viszont nagyon zsíros és nem szivódik be az ajakbalzsam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

LathatatlanOzike

2016. május 11.

Kezdem azzal, hogy nagyon nagy hidratáló hatása nincs, de ezeket a túl édes külsejű termékeket nem is a funkciója miatt akarják eladni. Igen, én is megvettem, beugrottam a "csapdába"... Miért is? Mert eszméletlenül édes ez a bagoly, és még a színe is közel áll hozzám (nem a képen látható szín). Tudom, tudom, ilyen miatt nem kellene megvenni mindent. Nem baj, nem magyarázkodom, a lányok úgyis tudják miről beszélek, a férfiak pedig fogadják el, hogy ilyenek vagyunk. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.