H&M

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:   7,2 g
Lelőhely:   H&M

5 árnyalatban kapható pirosító megújult külsővel és összetétellel.

fdorottya

2015. június 24.

Nagyon jó kis cucc! Kevés is elég belőle mert jól pigmentált. Egész nap fennmarad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

albertinablogg

2015. június 10.

Teljesen meg vagyok elégedve a termékkel. Én is, ahogy warholsuicide, a Sweet rose árnyalatot választottam. Ez illik a legjobban a bőrszínemhez. Enyhén fényes, könnyen felvihető, tartós, és nekem is nagyon tetszik a design. Az ára kiváló volt 990.,- forintért, ráadásul az összetevőkért és hogy Németországban gyártották, különösen hálás vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.