H&M

Ár:   800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NadjaBlue, az összetevőket feltöltötte: nyuszita, Módosítva: 2016. szeptember 26.

Kiszerelés:   10ml
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a jázmin és manuka méz lehúzható maszk gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket, a bőrt pedig puhává és illatossá teszi.

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. november 11.

Fantasztikus arcmaszk, nagyon jó illata van és tényleg van benne méz. Én jobban szeretem a lehúzható arcmaszkokat ezért próbáltam ki ezt is. Kb. 3-4 használatra bőven elég. Használata után puha, illatos bőrt kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 11.

Odri

2017. február 13.

Úristen, nem is tudom, miért nem vettem eddig H&M kenceficéket, mikor ANNYIRA SZUPEREK! elcsábultam, és gondoltam kipróbálom, és milyen jól tettem. Szuper hatása van, az illata olyan, mintha nyers mézet kentem volna az arcomra. Nem vagyok oda a H&M-es ruhákért, de a kencéikkel kilóra megvettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Honey, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sorbitol

PVP 0 0

Sorbitol h 1 1