H&M

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   H&M
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Könnyű, selymesen puha mattító púder.
Fixáld vele a sminked vagy tartsd a táskádban, hogy a nap folyamán is meg tudj szabadulni az olajos bőrtől.

Nemesene

2017. augusztus 5.

Sajnos az amúgyis száraz foltjaimat mégjobban kiemeli, szóval nekem ez egy nagy nem. Tény, hogy mattít de nem szép a végeredmény az én bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Fruzzzzzs

2017. március 6.

Ez az első H&M sminktermék, amit kipróbáltam, de meghozta a kedvem a kísérletezéshez. 700 forintért sikerült hozzájutnom, és bár az eredeti árát én nem adnám ki érte, érezhetően minőségi, magasabb árkategórias termékről van szó. Egyszerű de nagyon stílusos és jó minőségű a csomagolása, a belseje pedig tükröt is rejt. Ecsettel viszem fel, nagyon szépen mattít és 4-5 órát simán kibír. Én imádom! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

busa01206

2017. február 21.

Nagyon sok féle púder van a h&m-ben, így szerintem elég könnyű összekeverni őket! Ez a true matte finishing powder, fekete tetővel és fehér púder résszel. Maga a termék olyan selymes és krémes, mint egy álom és szépen mattít. A tartóssága átlagosnak mkndható. Arra figyeljetek, hogy van egy másik fajta a perfectionist finishing powder, amely szintén egy púder, de a közelébe sem ér ennek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.