Hada Labo

Ár:   $16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 170 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. július 30.

Ár:   $16
Kiszerelés:   30 ml és 170 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• C-vitamin és Arbutin tartalma révén segít harcolni a sötét foltok ellen
  • Hialuronsavval küzd a bőr vízhiánya ellen
  • Alkohol- és illatmentes.

Dorcsa

2016. augusztus 15.

Semmi pozitívat nem okozott, ellenben amikor használtam reggelre 2-3 pattanás előjött. Szerencsére csak a kisebb kiszerelést vettem meg. Olyan semmilyen nálam ez a termék, pedig sokat vártam tőle. :S Hamar kikopott a rutinból és nem érzem hiányát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

adrikanemeth

2016. július 31.

Én azt hiszem, hogy magtaláltam az igazit! :) 2, 2-5 hónapja használom és imádom. Úgy érzem, hogy vele lett teljes az arcápolási rutinom. A meleg időben a Mad Hippie C vitamonos széruma után használom. Ez a termék nekem teljesen kiváltotta az arckrémet, egyszerűen nincs rá szükség. Ez a lotion egyszerűen egy csoda! Az apró ráncaim szinte teljesen feltölti, a foltjaim halványítja. Imádom, hogy puha, selymes lesz a bőröm miután beitta. Viszont arra ügyelni kell, hogy ne vigyünk fel sokat, mert akkor ragacsos érzést kelthet. De ha eltaláljuk a kellő mennyiséget, akkor olyan szép, sugárzó, puha bőrt kapunk, hogy így a 38 évemhez közeledve el sem hiszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

Boglarr

2016. július 21.

Két és fél hónapja rendeltem meg ebayről,nagyon gyorsan ide ért. Nekem igazán bevállt, előtte a Chica y Chico Astazet 4.0 krémjét használtam erre a célra s azzal ellentétben ez nem hagy ragacsos réteget beszívja a bőröm gyorsan, felfrissíti az arcom és személy szerint én csípem az illatát is. Folthalványításban is teszi a dolgát, a friss pati foltokat hamarabb eltűnteni, persze biztos az összes többi kence is segít ebben.Nekem újra vevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

jirka

2016. június 7.

30 ml kiszerelést vettem meg (ebay, 1700 Ft), mert amiből van kisebb, elsőre azt veszem meg, mert akkor nem érzem akkora pénz kidobásnak, ha esetleg nem válik be. Nos, nagyon érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőröm van. Apró gömböcskéket okozott, feszített, nem volt jó viselni. Mivel ő az új a rutinomban, így rögtön kilehetett szúrni a ludast. Az utolsó próbálozásomnál, le kellett mosnom. Gyenge kettes. Érzékeny bőrűek óvatosan, először csak a kis kiszerelést vásárolják meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 7.

Dorathea

2016. április 17.

Nagyon puhává teszi a bőröm, mondhatni feltölti. Nekem utána ragacsos érzetet hagy, de úgy is kenek még rá krémet, ezért ez nem zavar. A régi foltjaimmal eddig nem kezdett semmit szerintem, az újabbakat viszont szerintem egész jól halványítja. Volt egy hatalmas pötyim amit vagy egy héten keresztül próbáltam kinyomni, képzelhetitek mekkora vörös foltot sikerült így okoznom... de szépen kenegettem a cosrx csigás eszenciáját, amitől gyorsabban gyógyult, a hada labo adott még neki egy plusz hidratálást (eléggé hámlott a nyomkodásoknak köszönhetően a bőröm ott, így ez nagyon fontos volt), és kb egy hét után már egyrészt sokkal kisebb átmérőjű volt, másrészt halványrózsaszín lett, világosabb mint a kb 1 hónapja gyógyulgató másik pattifoltom.
Úgyhogy nagyon szeretem, és elég lassan is fogy, ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Úgyhogy nagyon szeretem, és elég lassan is fogy, ajánlom!

kat

2016. február 14.

Két hónapja használom naponta egyszer, a 170 ml-es flakon harmada fogyott el eddig, szóval ez kb. fél évi adag, legalábbis nekem. Szérum után viszem fel reggel hidratálóként, az én kombinált bőrömnek ez bőven elég. Most a régi pattanások utáni foltok elhalványításán és a bőröm egyenletesítésén dolgozom, és ebben jól együttműködik ez a termék a C-vitaminos szérumommal. Pattanásaim szerencsére már csak elvétve vannak, és ez sem okoz újakat. Hamar felszívódik, rögtön tudom utána kenni rá a fényvédőt. Sajnos megrendelve kétszer annyiba kerül, mint Japánban, szóval nem biztos, hogy újra fogom venni, de nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

katacs

2016. január 28.

Csodálatos készítmény! Nem masszírozva, hanem ujjbegyekkel bepaskolva a bőrbe a legjobb hatású. Az állaga folyékony, ez először egy kicsit furcsa volt, de megszokva csodálatos :) Én ebayről rendeltem, japán eladótól, ingyenes szállítással, itt a linkje: http://ebay.to/1nQD0Ul Szeretettel ajánlom, az eladó még ajándékot is tett a csomagba, 2 cukorkát :)) 10 nap alatt érkezett meg. Ezt a klasszikus állagú hidratálóját is megrendeltem: http://ebay.to/1OR0LV9

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 28.

garden32

2016. január 13.

Kellemesen frissít, és nagyon jól előkészíti a bőrt a további kezelésekre. Önmagában is szuper a hidratáló hatása, könnyen beszívódik, smink alá is jó alap.
Érdekes,hogy ha "keletiesen" belepaskolja az ember a bőrébe, mennyivel látványosabb a hatása. Folthalványításról nem tudok beszámolni, mert nincsenek pigmentfoltjaim, de látványosan "tömörebb" és egységesebb a bőröm amióta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

Antioxidánsok: Arbutin, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.