Hada Labo

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csillagpor123, Módosítva: 2016. március 1.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletes arclemosó Japánból. Ph 5.5

Azonnal habzó, könnyen bemasszírozható hialuronsavas lemosó

langabogi

2020. május 13.

Nagyon szeretem. Kíméleetesen tisztít, éss nem szárítja a bőröm. Olajos lemosó után használom, önmagában a ssmink eltávolítására sszerintem kevés, de nem is ezt várom tőle. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

Kokapu

2020. április 28.

Az első flakonnal a zsibin vettem egy lánytól. Azt mondta, ha ezt kipróbáltam, utána nem akarok majd mást használni.
És tényleg!
Imádom, hogy kíméletes, de ugyanakkor alaposan tisztít, hogy illatmentes, mégsincs vegyszer szaga (ez sok illatmentes terméknél előfordul). Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 28.

És tényleg!

selmeczireka

2020. március 6.

UD: több mint 3 hónapja használom, minden nap, reggel biztosan. Van, hogy este a smink lemosás után másik tisztítót használok, de nem mindig. Reggel viszont csak ezt. És egyszerűen csodás. Nagyon-nagyon tetszik. Felpontozom. 5 csillag.

2019.12.16. Nagyon tetszik, az első japán lemosóm, eddig csak koreait használtam (mármint ha ázsiait nézünk). De remek:
- tetszik, hogy habot pumpál ki,
- tetszik, hogy nincs illata,
- szuper a hab állaga is: nem kemény de mégis arcmosás közben habként viselkedik.
Jól lemosható vízzel, ami picit furcsa, hogy nem csikorgósra tisztít, hanem inkább hidratált érzetet hagy maga után. Két lépésben tisztítom le este az arcomat, ez a második, de nagyon tetszik eddig, kb. 1 hónapja használom.
Kíváncsi vagyok, meddig lesz elég.
Ajánlom, még tesztelgetem, addig is 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

- tetszik, hogy habot pumpál ki,
- tetszik, hogy nincs illata,
Kíváncsi vagyok, meddig lesz elég.
Ajánlom, még tesztelgetem, addig is 4 csillag.

hambi

2019. október 22.

Próbáltam pár koreai lemosót, (bár ez japán) és mindig azt tartottam szemelőtt, hogy ne nagyon szárítson. Ez remekül teljesíti az elvárásaimat. Először olajos lemosóval lazítom fel a sminket, stb. Utána pedig ezzel mosom le. Egyaltalán nem szárítja a bőröm és puha marad utána. Gazdaságos és még utántölthetős is. A márka csomagolásai nem a legszebbek, de egy ideje már nemis ez alapján döntök.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Lencseee

2019. augusztus 17.

Nagyon szeretem. En reggeli lemosonak hasznalom, annak hibatlan. Nem szarit, kimeletesnek erzem. Hadalabo hialuronsavas esszenciajaval kovetem es ebben a nyari kanikulaban egy szerummal es fenyvedovel mar kesz is a reggeli rutin. A beszerzese nehez, es ha jol emlekszem az itt feltuntetett ar felett 20%-os aron jott hozzam, es nem az, amit csak igy beszerzek, ha a lemosom a veget jarja. Rutinhoz egy jo lemoso -velemenyem szerint - nagyon sokat nem tud hozzatenni, azonban egy rossz lemoso sokat tud elvenni...ez nem ad hozza sokat, csak siman hozza, az elvarhatot, de a cerave nalam a vitathatatlanul a "best", igy ennek 4.5 az elegedettsegi faktorja, mivel ilyen nem adhato, ezert ez a hadalabo csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Mitsuko

2019. augusztus 2.

Érzékeny, télen vízhiányos a bőröm, papírforma szerint a habzó lemosók nem a barátaim, de ez kivétel. Rétegzős rutinban használom, kb. áprilistól szeptember végéig ez a második lemosóm az olajos lemosó után, télen nem használok habzó lemosót. A flakonból már eleve habként jön ki, azt olvastam, így kevésbé szárítják a bőrt a lemosók, ha csak a hab érintkezik a bőrrel. Nem szárít, nagyon kiadós, nálam pluszpont még az is, hogy utántöltőt is lehet rendelni belőle. Száraz bőrrel is működik, alaposan tisztít, illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

cattitude

2019. április 19.

Japánban használtam ezt a lemosót, nagyon szeretem, kíméletes, jól tisztít, nem szárítja az arcom és eléggé olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Illa

2019. február 26.

Nemrég kezdtem el 2 lépésben tisztítani az arcom: először egy olajos lemosóval, majd ezzel. Soha ilyen tiszta és pattanásmentes nem volt a bőröm! Nagyon kíméltes, nem "csikorgósan" tiszta utána az arcom, egyszerűen csak érezni, hogy minden smink és kosz lejött róla. Egyáltalán nem szárít,nem húzódik utána a bőröm. Pár hete beruháztam egy Foreo-ra, így most azzal használom. Tökéletes! Biztos, hogy újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Pocok1972

2019. február 15.

A Dokodemon 1200-ért adták, hát betettem a kosárba ezt is. És milyen jól tettem! Második lemosónak használom, az első most egy szintén japán olaj (Kosé), és tökéletesen együttműködnek. Mindent leszed, és puha, selymes bőrt eredményez. Egyáltalán nem szárít, viszont habzik, ami nagyon kellemes. Van hogy csak az érzés miatt kétszer masszírozom át vele a pofimat, bár így pazarlás, de árban annyira kedvező, hogy végül is mindegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 15.

anneshirley

2018. november 23.

Kellemes, korrekt kis lemosó jó áron (kb. 3500 Ft-ért vettem). Enyhén savas Ph értéke miatt nem az a csikorgósra tisztító, suvickolós fajta. Este második tisztítónak használom, de néha reggelente is, magában. Szerencsére nem illatosított, de a szaga nem valami jó, nagyon műanyagos.
SZERK.: Időközben annyira hozzám nőtt, hogy feljavítom 5 csillagosra. Egyszerű, de nagyszerű, olajos lemosóval tökéletes párost alkot. Biztosan újra fogom venni valamikor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Hidratálók: PEG-8, Butylene Glycol, Glycerin

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.