Hada Labo

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csillagpor123, Módosítva: 2016. március 1.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletes arclemosó Japánból. Ph 5.5

Azonnal habzó, könnyen bemasszírozható hialuronsavas lemosó

Lencseee

2019. augusztus 17.

Nagyon szeretem. En reggeli lemosonak hasznalom, annak hibatlan. Nem szarit, kimeletesnek erzem. Hadalabo hialuronsavas esszenciajaval kovetem es ebben a nyari kanikulaban egy szerummal es fenyvedovel mar kesz is a reggeli rutin. A beszerzese nehez, es ha jol emlekszem az itt feltuntetett ar felett 20%-os aron jott hozzam, es nem az, amit csak igy beszerzek, ha a lemosom a veget jarja. Rutinhoz egy jo lemoso -velemenyem szerint - nagyon sokat nem tud hozzatenni, azonban egy rossz lemoso sokat tud elvenni...ez nem ad hozza sokat, csak siman hozza, az elvarhatot, de a cerave nalam a vitathatatlanul a "best", igy ennek 4.5 az elegedettsegi faktorja, mivel ilyen nem adhato, ezert ez a hadalabo csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Mitsuko

2019. augusztus 2.

Érzékeny, télen vízhiányos a bőröm, papírforma szerint a habzó lemosók nem a barátaim, de ez kivétel. Rétegzős rutinban használom, kb. áprilistól szeptember végéig ez a második lemosóm az olajos lemosó után, télen nem használok habzó lemosót. A flakonból már eleve habként jön ki, azt olvastam, így kevésbé szárítják a bőrt a lemosók, ha csak a hab érintkezik a bőrrel. Nem szárít, nagyon kiadós, nálam pluszpont még az is, hogy utántöltőt is lehet rendelni belőle. Száraz bőrrel is működik, alaposan tisztít, illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

cattitude

2019. április 19.

Japánban használtam ezt a lemosót, nagyon szeretem, kíméletes, jól tisztít, nem szárítja az arcom és eléggé olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Illa

2019. február 26.

Nemrég kezdtem el 2 lépésben tisztítani az arcom: először egy olajos lemosóval, majd ezzel. Soha ilyen tiszta és pattanásmentes nem volt a bőröm! Nagyon kíméltes, nem "csikorgósan" tiszta utána az arcom, egyszerűen csak érezni, hogy minden smink és kosz lejött róla. Egyáltalán nem szárít,nem húzódik utána a bőröm. Pár hete beruháztam egy Foreo-ra, így most azzal használom. Tökéletes! Biztos, hogy újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Pocok1972

2019. február 15.

A Dokodemon 1200-ért adták, hát betettem a kosárba ezt is. És milyen jól tettem! Második lemosónak használom, az első most egy szintén japán olaj (Kosé), és tökéletesen együttműködnek. Mindent leszed, és puha, selymes bőrt eredményez. Egyáltalán nem szárít, viszont habzik, ami nagyon kellemes. Van hogy csak az érzés miatt kétszer masszírozom át vele a pofimat, bár így pazarlás, de árban annyira kedvező, hogy végül is mindegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 15.

anneshirley

2018. november 23.

Kellemes, korrekt kis lemosó jó áron (kb. 3500 Ft-ért vettem). Enyhén savas Ph értéke miatt nem az a csikorgósra tisztító, suvickolós fajta. Este második tisztítónak használom, de néha reggelente is, magában. Szerencsére nem illatosított, de a szaga nem valami jó, nagyon műanyagos.
SZERK.: Időközben annyira hozzám nőtt, hogy feljavítom 5 csillagosra. Egyszerű, de nagyszerű, olajos lemosóval tökéletes párost alkot. Biztosan újra fogom venni valamikor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

bebuska94

2018. november 21.

2 próba után azt kell, hogy mondjam a legjobb döntés volt, hogy végre megrendeltem! Eddig amiket használtam a nyomába se érhetnek. Abszolút puha lett a tisztítás után a bőröm tőle(ilyen puha még sose volt) Bár az illata nem a legjobb, titkon reméltem, hogy hasonlít majd a lotion illatára, de sajnos nem.:( Ettől függetlenül ár-érték arányban ez a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Feketemacska

2018. július 15.

Talán április óta használom, napi 1-2-szer. Hatékonyan tisztít és nem szárítja a bőrt, 5,5-ös Ph értéke miatt. Ilyen gyakori használat mellett is szerintem még 1-2 hónapot kibír, szóval kb. fél évig elég. Láttam hozzá még másféle utántöltőt is ami szeretnék kipróbálni, ezért most még nem veszem újra. De szerettem, és lehet még visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Miaaa29

2018. július 11.

Nagyon sokáig elég! Fél évig minimum!
Kipróbálnék más lemosót, de félek nem lesz egyik sem ennyire jó.
Ha valaki ismer hasonlóan jót száraz bőrre , ossza meg velem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Nagyon sokáig elég! Fél évig minimum!
Kipróbálnék más lemosót, de félek nem lesz egyik sem ennyire jó.
Ha valaki ismer hasonlóan jót száraz bőrre , ossza meg velem. :)

julcsa95

2018. május 20.

Az első habzó lemosóm, hosszas nézegetés után rendeltem. Nagyon kíméletes semmiféle húzódó érzést nem okoz, ugyanakkor friss, tiszta érzetet nyújt. Most mást rendeltem, szeretnék több félét kipróbálni, de ebből még biztosan fogok rendelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Hidratálók: PEG-8, Butylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!