Hada Labo

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kontrakcio, Módosítva: 2016. április 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Segít csökkenteni a pigmentfoltokat.

kontrakcio

2016. április 22.

Megtetszett a Hada Labo márka, úgyhogy rendeltem tőlük pár dolgot. Mindenképp akartam valamit a Shirojyun vonalból, a lotionnel szemeztem, de azt végül Gokujyunt választottam, így aztán ezt a szérumot néztem ki. Nem rossz termék, de azt vettem észre, hogy valahogy ritkán nyúlok érte. Egyrészt elég sok termékem van már, és úgy tűnik, a többit szívesebben használom, másrészt meg az a fő bajom vele, hogy elég ragadós ez a cucc. Ha kenek fölé még mást is, akkor is érzem hogy ragad az arcom. A hatásáról egyelőre nem sok mindent tudok mondani. Az mindenképp szimpatikus, hogy ennyi arbutin van benne, de mondjuk használok egy csomó egyéb összetevőt is, ami jó folthalványításra, szóval...
Nem tudom, egyelőre vegyesek az érzéseim, de azért még próbálgatom, próbálok majd minél kisebb mennyiséget felkenni az esti rétegezés során, és ha változik a véleményem akkor majd jövök update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Antioxidánsok: Arbutin, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Butylene Glycol, Diglycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.