Halle Berry

Ár:   2854 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kanga, Módosítva: 2012. április 10.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

madri84

2020. március 6.

2010. tavaszán használtam ezt az illatot, amikor barátnőmmel utolért minket a buliláz :) kb. minden héten péntek, szombat buliztunk és nagyon sok jó emléket tudok ehhez az illathoz kötni.
Kedvelem az édeskés illatokat, rajtam egy idő után kicsit hasonlított a frissen sült kuglófhoz vmi ismeretlen fűszerrel megbolondítva :)
Tartósnak nem volt annyira tartós rajtam, 3-4 óra után már alig éreztem. De sebaj, mert nem horror összegekért vettem :)
Nagyon szerettem ezt az illatot, de mostanság régóta nem találkoztam vele egy drogériában sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

Doll

Korcsoport: >54
2020. február 17.

Próbáltam vele megbarátkozni, nem sikerült. Próbáltam eladni, nem kellett senkinek. Így elajándékoztam. Számomra egy kommersz, sok verzióban ismert alapillat kevésbé szerencsés megvalósítása. Azért nem egy csillag, mert nem a legrosszabb kategória, csak majdnem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 17.

Melani79

2018. augusztus 28.

Volt nekem is, először nagyon erős volt az illata, tömjénes, eladtam és kicsit bànom.
Ha valakinek van a natural sprayből elfekvőben, megvenném.
Most màr kettő darabnak a boldog tulajdonosa vagyok. A nagybetűs Illat ez.
Nyolc óra elteltével is nagyon érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Ha valakinek van a natural sprayből elfekvőben, megvenném.
Most màr kettő darabnak a boldog tulajdonosa vagyok. A nagybetűs Illat ez.
Nyolc óra elteltével is nagyon érezni.

Judit1987

2018. július 23.

A parfümjét használom, nagyon szeretem. Nagyon tartós.Literrket használtam el belőle. Abszolút 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Bebita

2018. május 24.

Imádom ezt az illatot, nem lehet megunni ! sajnálom, hogy már kifutott... itt a Krémmánián találtam egy üveggel és enyém lett :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 24.

LunaFlor

2017. október 14.

Kedvenc illatom! Nagyon sajnálom, hogy nem gyártják már, mert ez számomra a tökéletes parfüm illata. :) Őrült nagy szerencsémre a múlt télen a Rossmannban leárazva láttam, fel is szerelkeztem belőle, de életem végéig sajnos nem fog kitartani, az tuti. :( Pedig ha egyetlen illatot választhatnék, amit életem végéig hordok, akkor ez lenne az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

tenagi

2017. augusztus 18.

Második üveggel is vettem. Egyszerűen nem tudom megunni, annyira jó. :) Imádom az édes illatokat és a bőrömön valahogy még jobb illata is lett, mint a teszt lapkán, így megvettem. Mindennapi használatra ideális, nem is volt drága. Ahhoz képest, hogy csak vaporisateur spray-t vettem, a bőrömön egész sokáig érezni lehetett az illatát.

UP.: ma direkt kipróbáltam, reggel 5:30 körül fújtam be magam vele. Ebédidőben (12:00) még érződik rajtam az illata. Szerintem egész jól teljesít, pedig csak egy deo spray :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Babsszi

2017. április 9.

Nagyon szeretem. Az édes, fűszeres parfümöket preferálom főként és ez nagyon is az a kategória. Szerintem elég tartós, megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Elkofen

2017. március 23.

Nagyon kellemes, édeskés, fűszeres illatocska. A Rossmann-ban egy ezresért kapható volt és mivel 10%-os kuponom is volt így 900 Forintot fizettem érte. Annyit mindenképpen megért. Nem egy tolakodó, harsány illat. Deo spray létére egész tartós az én bőrömön. kb 2 óra alatt szépen lassan eltűnik a bőrről. Semmi zavaró illatjegyet nem találtam benne. Szerintem egy igazán nőies komfort illat, amit bárki hordhat,de nem tinilányos... Ilyen olcsón simán megéri elfújkálni. Táskába dobálósnak is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

Autumn35

2017. február 6.

Finom illat ,de lehetne egy kicsit intenzívebb.Sajnos kb. 3 órán belül semmit nem éreztem:(Sebaj teszek még egy próbát ha kicsit melegebb lesz,hátha jobban előbújnak az édes jegyek.:) Mivel szeretem a színésznőt és ez egy jó kis illat megelőlegezem az 5 csillagot és várom a jóidőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.