The Chemistry Brand

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 240 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varvara, Módosítva: 2019. november 4.

Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 240 ml
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Kézkrémek

Koncentrált multifunkcionális kézkrém, ami az öregedés 8 jelét egyszerre célozza meg. Az egyedülálló 19,5% aktív komplex koncentráció javít a bőr feszességén, rugalmasságán, sűrűségén, egyenletességét, színén, textúráján, puhaságán és hidratáltságán.

zsokence

2020. augusztus 21.

Csodás-mesés egy termék ez kérem szépen! Elkötelezett hívője lettem a terméknek, és márkának is. Igényes, minimalista csomagolás, gazdag fehér krém ami valami eszméletlen mit művel a száraz, ráncos, fakó kézfejjel. Napi 2szer használom, reggel és este lefekvéskor. Halványította a kis foltokat a kézfejemen, hidratálta a száraz részeket, és finom puha lett a bőröm tőle. Olyan mint amilyen még sosem volt! Csodaszer! Alig várom, hogy a márka többi kencéjét is kipróbáljam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

kataveronika

2020. július 17.

Tizenegy napot ígért, tizenegy napja használom, a kézfejeim pedig 11 évet letagadhatnának. Minden ígéretét beváltotta, és nagyon megszerettem. Kb. 5 másodperc alatt beszívódik, végre sietve is használhatok kézkrémet. Kár, hogy annyian lehúzták előttem, de csak félreértették szegényt: ez a krém elsősorban NEM hidratáló krém! Arra van a márkának két másik terméke... ez már egy másik szint. Ugyanaz, hogy csak mert a hidratálóban van pici cé meg e vitamin, attól még használunk antiox-szérumot, ugye.... Nekem is van hidratáló kézkrémem külön, ezt pedig “rendeltetésszerűen” használom reggel-este. Az árához annyit, hogy nagyon kevés kell belőle és tényleg csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

ABarbara

2019. november 26.

Könnyű ezt a krémet felvinni, kicsit erős az illata, gyorsan beszívódik, de nem érzem a hidratáló hatását. A száraz részeket nem tűnteti el. Elhasználom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

KatalinKelemen

2019. április 9.

A tubusból hiányzik a krém kétharmada, ami 30ml-nél eléggé feltűnő. A panaszlevelemre végül annyi választ kaptam, hogy tévedek. Esélyem sincs, hogy valóban kipróbáljam a terméket, mivel a csomagoláson az áll, hogy 11 nap után napi 2 használat mellett lehet majd látni az eredményt. Na, ez az adag talán 5 napig fog tartani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

hennniii

2018. november 5.

Ez a krém, a legjobb amit valaha próbáltam!!! Nekem nagyon csúnyán kiszárad ilyenkor a kezem, de ez valami csoda, ajánlani lehet csak, az illata kellemes, jobb lenne, ha nem lenne, de így is szerethető, elég este jól bemasszíroznom és másnap is tart a hatása! Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

incifinc

2018. október 28.

Télen használtam, jó volt. illata enyhe és elillan hamar. Könnyen kenhető, nem kell belőle sok. De nem javított a kezem állapotán tartósan. Kézmosást nem bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

epid

2018. április 9.

240 ml-es kiszerelésben (több hónapot vártam rá, mire kaphatóvá vált a Deciemnél) birtoklom kb. 1 hónapja. A kezeimen kívül a dekoltázsomra, sőt előfordul, hogy az arcomra is kenekek belőle.
Egyelőre kimagasló eredményt nem látok. Gyorsan beszívódik, a felkenéskor még kellemes az illata, de pár óra múltán fura illatúvá válik... Azért nem adom fel, remélt hatása miatt elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Virvatuli

2018. március 17.

Tényleg szebb lett tőle a kezem bőre, kisimult, egyenletes, nem foltos, nem eres. Ugyanakkor egyetértek az előttem szólóval, hogy a hidratáló hatása kevés (ezért csak 4 csillag, 4 és felet adnék, ha lehetne), viszont hiába kenek többet belőle, az sem segít. Ezért csak reggel-este kenek egy keveset a kezemre, napközben meg kenceficélek mást, így elég sokáig kitart. Ennek ellenére újra fogom venni, mert láthatóan hatásos, újabban elkezdtem a dekoltázsomra is kenegetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

Fincsodrett

2018. március 9.

Első Deciemes rendelésemhez csaptam hozzá, hogy meg legyen az ingyen posta.
A Deciem oldaláról való rendelést jó szívvel ajánlom, mert nagyon korrektül ment minden, csütörtökön rendeltem, következő héten kedden itt volt a csomag.
Ez a kézkrém nekem nagy csalódás...
Az első nap kb 10x kentem be vele a kezem, de mindig az volt az érzésem, hogy nem elég, kenj még. Az ujjam közötti berepedt bőr még napok múlva sem tűnt el.
Mivel nekem nem volt elég a napi 2x-i kenés, öt nap alatt el is fogyott. Az illata erős, műgyümölcsös, de engem nem zavart.
Nem veszem újra, ezt a szintet megugorja egy olcsóbb termék is.
Pedig nagyon vártam, hogy ez csodaszer lesz. Sajnos nem lett az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Első Deciemes rendelésemhez csaptam hozzá, hogy meg legyen az ingyen posta.
Ez a kézkrém nekem nagy csalódás...
Nem veszem újra, ezt a szintet megugorja egy olcsóbb termék is.
Pedig nagyon vártam, hogy ez csodaszer lesz. Sajnos nem lett az.

misspeterpan

2018. február 9.

A legjobb illatú, és leghatásosabb kézkrém. Nekem még ugyan nincs öregedő kézfejem, se foltok rajta, de már tudom, ha eljön az idő, ő lesz a megoldás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Antioxidánsok: Alanine, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Alanine, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Betaine, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

Alanine a I h

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)