Handsan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chococat, az összetevőket feltöltötte: szeleske, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek

Ápolja a kezet és a körmöt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

sensitiveskinprincess

2021. november 21.

Nem olvastam el a tégelyét és azt hittem, hogy kakaós lesz a termék... Sajnálom kixsit, de siettem, viszont egészen megszerettem ennek ellenére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 21.

mendi.toth

2016. március 1.

Imádom! Könnyű krém, fantasztikus illat és hatás! Kevés mennyiség is azonnal hat. Prímán szívódik és hidratál, az illata nagyon sokáig érezhető. Szinte selymes marad az ember keze még jóval használat után is. Körömre is írják, annak hatását én nem vettem észre, ettől függetlenül bátran ajánlom, pláne hogy egész olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

zsófi84

2014. december 19.

Tetszik. Olcsó, most épp 33%-kal több van benne. Jó az illata, gyorsan beszívódik, teszi a dolgát. Szerintem egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.

cappuccino

2014. október 28.

Véletlenül akadtam erre a kézkrémre. Épp a drogériában mustráltam a választékot, amikor egy hölgy odalépett mellém, betett egy ilyet a kosarába, és odaszólt nekem, hogy ez nagyon jó. Ezen felbátorodva vettem egyet én is, és tényleg nagyon klassz kis kézkrém. Hamar beszívja a bőr és nem hagy zsíros érzetet, mindamellett jól hidratál.
Valószínűleg a feltöltés óta változtattak az összetételen, mert a fenti lista nem teljesen egyezik meg az én tubusomon lévővel. Kivették például a parabéneket, rá is van írva a tubus elejére, hogy parabénmentes. És még kivették az a Lilial nevű anyagot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

radioaktiva

2013. január 13.

Nagyon klassz, gazdag kézkrém. Tetszik az illata, viszonylag gyorsan beszívódik. Az ára is baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 13.

Negrilia

2012. november 9.

Nekem pont ezt az argánolajas kiszerelést sikerült megvásárolnom. Nagyon jó az állaga, szinte azonnal beszívódik, és rendkívül puhává teszi a kezet. Az illata is nagyon jó. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol