HappySkin

Ár:   1 990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   1 990 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1990 Ft

A rózsafaolaj illatú, bio növényi glicerin és aloe vera tartalmú kézmosó hab használata igen hatékony. Aloe vera segít a bőr hidratálásában, regenerálásában, gyulladáscsökkentő, nyugtató, vírus és baktérium ellenes hatású, és gátolja a gombásodást. A megfelelő arányú bio növényi glicerin pedig biztosítja a bőr hidratáltságát.

A terméket haboló flakonban forgalmazzák, így a kézmosó, hab állagban kerül kézfejre.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

Blackxentric

2017. november 9.

Sajnos nekem nem jött be ez a termék. Az illata borzalmas és szárítja a kezem. Elhasználom, de újra biztosan nem veszem. Egyedül a tisztító hatásával vagyok elégedett. Csalódott vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Mizabella

2016. december 16.

Lassan egy éve használjuk, mert a korábbi folyékony szappanok nagyon szárítottak. Ez a kézmosó hab egyáltalán nem szárít, kellemes az illata, hidratál is, úgyhogy rendszeresen újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

markusgina

2016. március 5.

karácsonyi ajándék csomagomba kaptam, most fogyott el, és az egész család imádja, az kisöcsém meg különösen szeret vele fürdeni is, mert szereti ha habos minden körülötte :D :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid